Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohdana Goliášová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bohdana Goliášová — lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Bohdana Goliášová:
Anna Monsterance
Bohdana je profesionálka, která radí tvůrcům a tvůrkyním, jak se uživit ručními pracemi a ještě si to celé užít :) Je to bojovnice za rukodělnou revoluci s obrovským přehledem na celém handmade poli. Zanalyzuje vaši tvorbu, poradí a pomůže a to přesně pro svůj projekt chcete!

Anna Monsterance

šperkařka, drátenice a lektorka drátování
Kurz pro mě byl opravdu převratný. Bohdana obsáhne v kurzu vše pro rozjezd podnikání rukodělného řemeslníka a popravdě i mnohem víc. Věci popisuje na základě svých vlastních mnohaletých zkušeností a ke každému účastníkovi má osobní přístup, který velice obdivuji. Je sobota večer, necelých 21 hodin, u hlavy mi hučí šicí stroj, nemusí, ale mě to baví a je mi skvěle. Jsem svým pánem a vím, že v tom nejsem sama. Jste-li na tom podobně jako já, nebo nevíte, jestli se vydat doprava, doleva, rovně či nazpět, nenechte si tento kurz ujít.

Tereza Pernická

www.teorem.cz
Přesně tohle jsem potřebovala. Na kurzu jsem dostala odpovědi na otázky, které mě strašily a brzdily. Změnila jsem pohled na svoje výrobky a objevila jejich jedinečnost. Teď už vím, že se jejich prodejem uživím. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí jít za svým snem.

Aneta Brátová

www.dotek-neznosti.cz
Po kurzu Jak se živit svým koníčkem jsem litovala, že jsem o něm nevěděla dřív. Bohdana má opravdu nadupaný program plný živých debat a příkladů z praxe. Hodně mi pomohla i poslední část, ve které jsem si ujasnila svůj cíl.

Marketa Bobeková

www.lalova.eu
Už je to pár let, co jsem vystudovala školu zaměřenou na marketing a management, navíc mám za sebou několik podnikatelských setkání z dřívějších let, takže jsem se trochu obávala, že na kurzu třeba zazní něco, co už znám. V tom případě by to pro mě byla ztráta času i peněz. To se ale nestalo, dá se říct, že vše, co na kurz padlo, pro mě bylo nové, protože kurz byl nastaven z pohledu drobného podnikatele, a to mi prostě sedlo. Jako by kurz byl na míru ušit právě pro mě. Dokonce jsem se dozvěděla formy prodeje, které mě do té doby ani nenapadly, a přestože jsem k nim zprvu byla skeptická, stále více na ně měním názor. Informace z kurzu jsou pro mě velmi užitečné a s klidným srdcem doporučuji i těm, kteří třeba ještě neví, v čem by podnikali, ale mají nutkání něco změnit a být svým pánem. Na kurzu se navíc sešla skvělá parta inspirativních lidí, kteří mi po celou dobu dodávali energii.

Lucie Baloghová

Maxisukně
Kurz mi dal především pocit naděje, že můžu uspět v rukodělné tvorbě. Jen je potřeba najít si tu svojí cestu a vytrvat. Ocenila jsem zejména Bohdanin osobní přístup. Bohdana je naprosto přirozená a autentická. Kdybych věděla dopředu, jak bude kurz probíhat, byla bych mnohem klidnější a určitě bych se vůbec nerozmýšlela, jestli se přihlásit.

Kateřina Routová

http://www.fler.cz/k-r-ea
Kurz byl nabitý praktickými informacemi. Bohdana je velice příjemná a otevřená – pomůže, poradí. Práce ve skupinkách přinesla každému nový pohled na některé problémy prezentace a prodeje. Pro mě byla velmi přínosná např. tvorba ceny. Celý kurz graduje a na konci vám nezbývá nic jiného než vyjít a začít prodávat.

Kateřina Felklová

www.pohyblivysvatek.cz/2-48-katerina–fel…
Kurz splnil nad rámec moje očekávání. Za nejdůležitější považuji, že Bohdana učí podnikání tak, že ho my ženy můžeme propojit s rodinou, že v popředí zůstávají životní hodnoty. Všem, kteří váhají, rozhodně doporučuji, peníze za kurz už mám dávno zpět.

Gabriela Maxová

www.nomenoriginal.cz
Kurz byl opravdu skvělý. Bohdana je profík a podělila se s námi o zásadní zkušenosti ze svého vlastního podnikání. Kdo máte strach a pochybnosti, že se svými výtvory neuživíte, tak na kurzu s nimi zatočíte. Doporučuju kurz všem, kteří ještě váhají.

Bogdan Niemiec

www.bobart-design.webnode.cz
Z kurzu odjíždím nakopnutá a s kupou superpraktických, konkrétních rad a plánů. O půl roku později mám své podnikání, logo, web, zkušenosti z trhů a sociálních sítí, sebevědomí a vlastní značku šperků, která mě živí (ano, fakt!). Jestli doporučuji? Vážně se musíte ptát?

Katka Loukotová

www.dandylion.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS