Doporučení z první ruky

Bohdana Goliášová — lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Náklady na kurz se mi vrátily hned na první prodejní akci. Kurz je suprový, propracovaný. Pokud začínáte, budete mít vše jako na zlatém podnosu. V praxi byste takové zkušenosti sbírali několik let.

Bohdana je vizionářka, která umí najít podstatu a řešení tam, kde je jiní nevidí. Po mentoringu s Bohdanou mám jasno na další půlrok a vím, co mám dělat, abych své podnikání posunula dál. Společně jsme vymyslely další strategické kroky, které je třeba udělat a kdy. Bohdana byla na mentoring skvěle připravená a věnovala mi každou minutu. Je vidět, že se v handmade tvorbě velice dobře vyzná, její rady a postřehy jsou založeny na praxi a jsou velmi konkrétní.

Marie Haklová
www.littlebears.cz

Miluji chvíle, kdy Bohdaně květnatě líčím nějaký problém, ona mlčí, poslouchá a během pár chvil vychrlí perfektní analýzu celé situace z deseti různých úhlů pohledu. Sama bych to v hlavě rozebírala hodiny i dny a chyběl by mi pohled zvenčí. Absolvovala jsem různé kurzy a semináře, ale až mentoring s Bohdanou mne posunul skokově vpřed. Jedna mentoringová hodina s Bohdanou mi totiž dá více než jakýkoliv celodenní seminář.

Petra Orságová
www.zahirahcostumes.com

Bohdana mi poskytla nedocenitelný a fantasticky připravený pohled zvenčí a zároveň se jí podařil zázrak. Pomohla mi vše „učesat“ a sladit s cílem mého podnikání. Každá minuta konzultace byla nadupaná praktickými informacemi, které má podložené svou dlouholetou praxí v rukodělném oboru.

Lucie Urbančíková
www.mamafaktura.cz

V Bohdaně jsem poznala zkušenou profesionální poradkyni, která má dobrý nadhled, který my tvůrci často postrádáme. Překvapovala mě svými pohotovými a konkrétními radami, které přesně seděly a odpovídaly na daný problém. Její předností je vysoká dávka empatie a pozitivně vnímám také zkušenosti s autorskou tvorbou a marketingem. Moc si vážím toho, že jsem potkala podobně nastavenou osobu, před kterou nemusím obhajovat svůj záměr živit se rukodělným koníčkem. Bohdana přesně ví, co řešíme.

Hana Bořecká
www.hanaborecka.cz

Já Bohdaně moc děkuji za všechny rady, doporučení a nakopnutí během našich mentoringových setkání. Bez nich bych se asi nikdy neodhodlala k organizování a konání kurzů na šití panenek. První nedávno proběhl a já zjistila, že je to přesně to pravé ořechové. Díky Bohdaniným podnětům jsem netápala se stanovením ceny a obsahu kurzu a kurz byl rychle naplněn a všichni moc spokojení. Pomohla mi vidět více možností, které před sebou mám a zbořit a překonat bariéry, které si před sebe stavím sama. Její laskavé vedení, nadhled a zkušenosti pro mne byly velkým přínosem.

Tereza Jarošová
www.ekopanenky.cz

Bohdana má spoustu zkušeností, během mentoringu cenné rady doslova chrlí. Je vidět, že je prostě profík, který miluje to, co dělá.

Eva Krylová
www.evakrylova.cz

Bohdana mi dala skvělou zpětnou vazbu na mé podnikání. Oceňuji především velmi individuální přístup, zaměření se na moje otázky, ale i její vlastní podněty.

Mentoring s Bohdanou byl pro mne impulzem k tomu, abych upravila svůj web podle současných trendů a začala přemýšlet nad založením vlastního e-shopu. Dostala jsem spoustu praktických a užitečných rad, jak svoje šperky lépe prodat. Doporučuji mentoring s Bohdanou všem začínajícím, nebo tápajícím podnikatelkám.

Lenka Blažková
www.lenkablaza.cz

Bohdaně jsem moc vděčná, že mě jednoznačně podpořila ve vydání kreativního sešitu pro maminky po ztrátě miminka. Jde o velmi citlivé a opomíjené téma, tak jsem si vůbec nebyla jistá, jestli jdu správnou cestou. Na Bohdaně si cením, že má spoustu praktických zkušeností, které dokáže velmi srozumitelně předat a zároveň se umí výborně vcítit a pochopit, v čem je problém.

Lenka Blažejová
www.blazejova.cz