Doporučení z první ruky

Bohuslav Poláček — grafický designér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 22 doporučení

Skvělá spolupráce s panem Poláčkem, profesionální přístup, empatie, dodržuje dohodnuté termíny, doporučuji.

Lubomír Kuchař

Pan Poláček pro nás připravuje veškerou grafiku, od samolepek na dveře přes ceníky až po plakáty na naše různé akce. Jsme s ním velmi spokojeni, dodržuje dohodnutý termín a vždy se s ním dají domluvit jakékoliv úpravy, aby návrhy byly dle našich představ.

Petr Linhart
provozovatel pohostinství
hospodadobre@gmail.com 723 565 743

S panem Poláčkem jsem velmi spokojen. Rychle komunikuje, dokáže spolupracovat i s externím týmem. Dokáže dodat požadované materiály v překvapivě rychlém čase. Umí pochopit i neobvyklé obory jako je dopravní inženýrství (to byl můj případ). Určitě spolu ještě budeme spolupracovat.

David Kolínský
dopravní inženýr

Dobré nápady, cit pro estetiku, pružnost při nenadálých zakázkách i snaha vyjít vstříc a najít řešení při ne vždy přesných zadáních a požadavcích. K tomu výborná komunikace. Spolupracovat s Bohuslavem Poláčkem je bez nadsázky dobrým rozhodnutím.

Karel Kapinus
603 200 944

Spolupráce s Bohoušem je rychlá, profesionální a vždy ve kvalitě, kterou jsme požadovali. Můžu určitě doporučit!

Tereza Texl
Marketing Manager v Investown.cz
investown.cz tereza@investown.cz 777 637 702

Bohouše jsme oslovili na začátku našeho podnikání ohledně přípravy konceptu designu našich čokolád. Hledali jsem designéra se zaměřením a zálibou v minimalismu. Spolupráci s Bohoušem si nemůžeme vynachválit. Dbá na dodržení dohodnutých termínů, často ale výstup dodá ještě dříve. Je vidět, že nad prací do detailu přemýšlí. Při výběru pro nás bylo důležité, že je schopný s námi spolupracovat i na designu e-shopu a online designu obecně. Jsme tak schopni vše řešit s jedním designérem na pravidelné a dlouhodobé bázi. Pokud hledáte skvělého člověka na design, právě jste našli!

BoMo Chocolate
výrobce bean2bar čokolád
www.cokoladabomo.cz
Mgr. Jitka Kitner

S Bohoušem jsem se pracovně protla jako copywriter na několika projektech. Ohromně se mi líbí výstupy jeho práce… ale taky způsob, jakým pracuje. Je puntičkář, ale to je v kreativních řemeslech nezbytnost, když chcete parádní výsledek. A o ten Bohouš usiluje, ať už jde o obaly na luxusní pralinky nebo web rodinného řeznictví. Prostě nedokáže odevzdat práci, se kterou není spokojený na 160 %. Přesto dodržuje deadliny na chlup. Jako bonus je bezva lidský a celý průběh zakázky s ním probíhá harmonicky, protože se umí naladit na vaši frekvenci a po chvíli máte pocit, že se znáte od školky. Jestli hledáte grafika, našli jste. Jmenuje se Bohouš Poláček.

Mgr. Jitka Kitner
copywriterka a reklamní textařka

Vřele doporučuji. Sympatická komunikace a rychlé jednání.

Tereza Maňáková

Pan Poláček je profesionál každým coulem. Komunikovat s ním je radost. Dodržuje termíny, rychle a věcně reaguje, jeho nápady jsou kreativní. Určitě s ním budeme spolupracovat i nadále.

Petra Jarošová
product manager
krmivo-animall.cz

Mnohokrát děkujeme panu Bohouši Poláčkovi za bezplatné zhotovení grafiky krásné virtuální jízdenky na památku k aktuálně probíhající květnové výpravě s materiální pomocí pro psy do Rumunska, „cestující“ velmi potěší. :)

Michaela S.
Heart for Romanian dogs z.s.
pomocrumunskympejskum.cz