Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Břetislav Hřebačka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Břetislav Hřebačka — tvůrce webových stránek a vývojář webových aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Břetislav Hřebačka:
Spolupráci s Břetislavem Hřebačkou můžu doporučit. Naše firma potřebovala nový, přehledný a spolehlivý web s jednoduchou administrací, který byl dodán v domluveném termínu.

Ladislav Ivičič

IK servis
Naše nadace potřebovala k projektu (kalendář focený Robertem Vanem) speciální prodejní web. Břetislav Hřebačka jej vytvořil v požadované kvalitě, čase a zejména ve velmi příznivé ceně. Tento projekt byl pro naši nadaci zatím nejúspěšnější, k čemuž jistě přispěl i tento kvalitní web.

Zlatka Maděřičová

Jihomoravská komunitní nadace
Břetislav Hřebačka pro nás vytvořil webovou prezentaci uzpln.cz. Náš web má přehlednou grafiku, administraci a plně zabezpečuje potřeby Ústavu.

Josef Veselý

UZPLN
uzpln.cz
Naprosto skvělá spolupráce, přesně co si od programátora představuji. Návrhy předem, skvělá domluva a poté velmi rychlá a přesná exekuce. Velmi si cením osobitého přístupu a absolutně bezproblémového přizpůsobení se jakýmkoli změnám. Vše bez problému a v termínu vyřešeno, naprostá spokojenost.

Dominik Chládek

www.isibalo.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS