Doporučení z první ruky

Ing. arch. Cyril Vltavský — grafický designér a tvůrce vizuálních identit


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Touto cestou bych rád poděkoval a zároveň zhodnotil naši dlouhodobou a zároveň nekončící spolupráci. Bez Cyrila bychom patřili mezi klasické, všední a malé místní kanceláře. Díky jeho kreativitě, osobnímu i lidskému přístupu a hlavně vymyšlení úspěšné značky máme pevné postavení na trhu a dlouhodobě výrazný marketing. Značka je oblíbená a známá i mezi lidmi, kteří se o reality nezajímají. Spolupráce je blesková a vždy na 110 %. Určitě mohu spolupráci doporučit. Stojí za to investovat do správných lidí.

Kamil Kůs
majitel a férový makléř
www.kaktusreality.cz

Oslovili jsme Cyrila s rebrandingem naší firmy. Dokázal se vžít do naší vize a podle toho navrhnout identitu se smysluplným a minimalistickým logem. Rovnou jsme se tak vrhli i na návrh nových webových stránek. Ze všech výstupů jsme byli nadšení a odsouhlasili je prakticky na první dobrou.

Jan Krupica
Appgrade studio – majitel
appgrade.cz

Pan Vltavský mi vytvořil logo a musím říct, že spolupráce s ním pro mě byla potěšením. Umí komunikovat, a je velmi vstřícný. A co je hlavní, rychle se dokáže naladit na osobu klienta, na jeho potřeby a také na představy možného řešení. Vše pak umí promítnout do konkrétní realizace. Ocenil jsem rovněž, že se v případě jakéhokoliv nečekaného problému obratem snažil nabídnout nejlepší možné řešení. Bylo znát, že je profesionál a je to vidět i na výsledku.

Martin Kašpar
majitel STADLER INSTAL
www.stadlerinstal.cz

Spolupráce s panem Vltavským je velmi příjemná, plná skvělých nápadů a myšlenek. Dokáže se vcítit do firemní filozofie a v souladu s ní tvořit přímo na míru. Pracuje velmi rychle, je komunikativní, spolehlivý a ochotný. Má bohaté zkušenosti s firemní grafikou a spolehlivě dokáže graficky i technicky nastavit celý e-shop na platformě Shoptet. Jsme rádi, že s ním spolupracujeme a můžeme jeho práci jen doporučit.

Ing. Olga Šafrová
majitelka
eshop.frypo.cz

S Cyrilem Vltavským již spolupracujeme několik let a jsme maximálně spokojeni. Jeho kreativní a vysoce kvalitní grafická práce velmi posouvá naši společnost. Vřele doporučuji!

Mgr. Martin Kovalský, MBA
jednatel Czech Cool Trade s.r.o.
cct.cz