Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Dagmar Medzvecová

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka

Bc. Dagmar Medzvecová
Bc. Dagmar Medzvecová - logo

Jsem ilustrátorka a kreslířka a věnuji se především dětem. Nechávám štětce a pastelky utvářet fantaskní světy plné pohádkových postav, lesních víl, skřítků, zvířat a přírody.

  • Ilustrace – ilustrace pro dětská periodika, knihy pro děti i dospělé, hry, pexesa, propagační materiály a další.
  • Autorská kresba a malba – obrázky do interiérů, obrázky na přání, portréty, reprodukce tištěné na vysoce kvalitní papír archivním inkoustem.
  • Omalovánky – obrázky pro děti i dospělé s převahou reálných motivů; některé z omalovánek nabízím volně ke stažení, dosud vyšly Adventní omalovánky (říjen 2016), Omalovánky s vůní jara (únor 2017) a Vánoční omalovánky ve spolupráci s BOBO BLOK, s.r.o. (říjen 2017)

Mou nejoblíbenější technikou je akvarel a těsně za ním umělecké pastelky. Dále používám inkoust, pastel a akryl. Mám ráda veselé jemné barvy. Je-li potřeba, sáhnu po moderní technice a kreslím digitálně. Pro digitální ilustrace používám převážně Adobe Photoshop CC. Nebráním se jakémukoliv nápadu, nové motivy přijímám s radostí.

Malování a kreslení mě baví od dětství. Nevynechala jsem snad jedinou výtvarnou soutěž. Přestože mě kariéra vedla jiným směrem, tvořit jsem nepřestala. S narozením dcerky přišel nápad živit se svou životní vášní. A to teď dělám naplno.

Z posledních velkých a moc milých projektů bych ráda zmínila ilustrace k Metodice dopravní výchovy dětí předškolního věku pro Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. a také ilustrace pro hudební Vánoční omalovánky, které vydal BOBO BLOK, s.r.o. ve spolupráci se Supraphon a.s.

Ukázky práce:

Žirafa, digitální ilustracePouť, ilustraceRáček, ilustraceTisíc hlásků švitoříIlustrace do knihy Klíčenka a kouzelný les
Zobrazit všech 122 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Dagmar Medzvecová
Jasmínová 2603/21
Praha 10
106 00
Mobil:773 547 595
Email:medzvecova@medzvecova.com
Web:www.medzvecova.com
Facebook:Facebook artbydmedz
:05221129

Doporučení z první ruky

S Dášou jsme se poprvé setkali před několika lety, jakožto kolegové v dnes již bývalé práci. Vždy k práci přistupuje s odhodláním, zdravou dávkou cílevědomosti a hlavně s lidským přístupem. Vše co dělá, dělá se zápalem pro věc a jako bonus nabízí časovou spolehlivost a kvalitu odvedené práce.
Ing. Přemysl Jindra
podnikatel

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS