Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Dagmar Medzvecová

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka

Bc. Dagmar Medzvecová
Bc. Dagmar Medzvecová - logo

Jsem ilustrátorka a kreslířka a věnuji se především dětem. Nechávám štětce a pastelky utvářet fantaskní světy plné pohádkových postav, lesních víl, skřítků, zvířat a přírody.

  • Ilustrace – ilustrace pro dětská periodika, knihy pro děti i dospělé, hry, pexesa, propagační materiály a další.
  • Autorská kresba a malba – obrázky do interiérů, obrázky na přání, reprodukce tištěné na vysoce kvalitní papír archivním inkoustem.
  • Omalovánky – obrázky pro děti i dospělé s převahou reálných motivů; dosud vyšly Adventní omalovánky, Omalovánky s vůní jara a Vánoční omalovánky ve spolupráci s BOBO BLOK, s.r.o.

Mou nejoblíbenější technikou je akvarel a těsně za ním umělecké pastelky. Dále používám inkoust, pastel a akryl. Mám ráda veselé jemné barvy. Pro digitální ilustrace používám grafický program Adobe Photoshop CC a grafický tablet Wacom Cintiq Pro. Nebráním se jakémukoliv nápadu, nové motivy přijímám s radostí.

Malování a kreslení mě baví od dětství. Nevynechala jsem snad jedinou výtvarnou soutěž. Přestože mě kariéra vedla jiným směrem, tvořit jsem nepřestala. S narozením první dcerky přišel nápad živit se svou životní vášní. A to teď dělám naplno.

Ukázky práce:

Ilustrace pro www.skolni-album.czČenda, ilustraceIlustrace k pohádceObrázkové luštění – digitální ilustraceIlustrace pro www.skolni-album.cz
Zobrazit všech 69 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Nakladatelství KRIGL – ilustrace a text autorské knihy Tisíc hlásků švitoří (2018)
  • Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. – ilustrace Metodiky dopravní výchovy pro družiny (2018), ilustrace pro Metodiku dopravní výchovy pro předškolní děti (2017)
  • BOBO BLOK, s.r.o. – ilustrace pro Vánoční omalovánky plné hudby (2017)
  • Kateřina Maruchničová – ilustrace ke knize Klíčenka a kouzelný les (2018)

Kontaktní informace

Bc. Dagmar Medzvecová
Jasmínová 2603/21
Praha 10
106 00
Email:medzvecova@medzvecova.com
Web:www.medzvecova.com
Facebook:Facebook medzvecova
Účet:2801062382 / 2010 (Fio)
:05221129

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Dášou vznikla náhodou – jak už tak dobré věci vznikají. Ve svém podnikání se zaměřuji na omalovánky pro dospělé a zaujaly mě obrázky, které Dáša v té době zrovna chystala vydat v podobě Adventních omalovánek. A tak začala naše společná cesta. Dáši ilustrace nabízím ve svém eshopu a sleduji i její práci pro děti. Zvlášť akvarelové ilustrace jsou mé oblíbené. Práce je vždy precizně a v termínu odvedena dle dohody.
Ing. Kateřina Šípová
majitelka eshopu

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS