Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Dagmar Medzvecová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Dagmar Medzvecová — ilustrátorka a spisovatelka

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Bc. Dagmar Medzvecová:
Paní ilustrátorku Medzvecovou jsme oslovili na ilustraci do pracovního sešitu Etická výchova pro 2. ročník základních škol. Její tvorba se nám velmi líbila, proto pro nás byla první volbou. Ilustrace krásně zobrazují lidské situace, konkrétní předměty a emoce, které jsou velmi důležité při výchovně-vzdělávacím procesu etické výchovy. Spolupráce s paní Medzvecovou byla velmi pružná a na všem se dalo dohodnout. Tuto šikovnou ilustrátorku můžeme jen doporučit.

Mgr. Petra Hertl

redaktorka Expol Pedagogika, s.r.o.
www.expolpedagogika.sk ~ p.hertl@raabe.sk
Paní ilustrátorku Dagmar Medzvecovou všem vřele doporučuji pro její profesionalitu, vstřícnost a velmi lidský a osobitý přístup k zakázce. S partnerem jsme po nemilé zkušenosti hledali někoho, kdo bude ilustrovat knihu pro naši dcerku se zájmem a vůlí plnit dané závazky. Spolupráce s paní Dagmar probíhala nad naše očekávání a vždy jsme se mohli na ni zcela spolehnout. Její komunikace je nejenom milá, ale i nadstandardně pedagogická a vždy nápomocná. Pokud hledáte solidní a důvěryhodnou spolupráci, jste dozajisté na správném místě.

Zdena Klímová

učitelka
z.klimova@outlook.com ~ 601 335 808
Paní Medzvecová je autorkou a ilustrátorkou dětských knížek. Tvoří knihy jak pro nejmenší a předškolní, tak i pokročilejší čtenáře. Je velmi milá, vstřícná, spolehlivá a spolupráce s ní je příjemná a vždy profesionální.

Bc. Lucie Švecová

redaktorka společenskovědních oborů a dětské literatury; Grada Publishing, a.s.
www.grada.cz ~ svecova@grada.cz
Spolupráci s paní Dagmar Medzvecovou, která trvá od září 2019, hodnotím velmi kladně. Svými autorskými pohádkami přispívá do časopisu Dráček, který je určen dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Každou pohádku doprovázejí její originální ilustrace. Autorské pohádky píše podle našeho zadání. Dodržuje požadovaný počet znaků a v případě potřeby rychle reaguje a vychází nám vstříc v úpravách. Termíny plní vždy velmi svědomitě. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Petřeková

šéfredaktorka časopisu Dráček
https://www.epublishing.cz/dracek ~ petrekova@epublishing.cz
Spolupráce s paní Medzvecovou je výborná. Ke své práci přistupuje zodpovědně, v tvorbě je flexibilní. Velmi oceňuji rychlost, se kterou dodává obrázky, které určitě osloví děti všech věkových kategorií. Vřele doporučuji.

Monika Nováková

autorka dětských knih
monikka.nov@gmail.com
Na základě výběrového řízení byla v srpnu 2017 vybrána paní Dagmar Medzvecová pro spolupráci s Centrem dopravního výzkumu, v.v.i. v oblasti tvorby obrazové přílohy pro Metodiku dopravní výchovy pro mateřské školy. Paní ilustrátorka naplnila všechny potřeby zadavatele. Práci provedla v daném termínu, spolehlivě, kvalitně, se značnou flexibilitou. Rychle reagovala na požadavky zadavatele a komunikovala bez jakýchkoliv prodlev. K Metodice dopravní výchovy pro mateřské školy vytvořila velmi přehlednou obrazovou přílohu, která vystihuje všechny potřeby pro práci s dětmi předškolního věku. Materiál byl pilotně testován v praxi a vykazuje pozitivní zpětnou vazbu. Malby jsou pro děti přitažlivé, vypovídající, jednoduché na pochopení a atraktivní. Dobře se s nimi pracuje. Stručně vystihují podstatné sdělení.

Ing. Alena Vyskočilová, Ph. D.

vedoucí oblasti hodnocení bezpečnosti a strategií; Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
www.cdv.cz ~ cdv@cdv.cz ~ 724 716 656
Oslovila jsem paní Dagmar v době, kdy mi schválili v nakladatelství Grada 1. pohádkovou knihu „Kamarádi na výletě“. Hledala jsem ilustrátora, který by byl flexibilní, ochotný a krásně kreslil. Nemusela jsem dlouho hledat, neboť jsem celkem brzy našla tyto stránky, kde se mi ilustrace moc líbily. Proto jsem se směle zeptala, zda bude mít paní Dagmar chuť a čas. Tímto začala naše spolupráce. Nyní máme před sebou vydání již 2. pohádkové knihy „Pohádky z lesa.“ A já bych byla moc ráda, kdyby tímto spolupráce neskončila, protože Dagmar nejenže je šikovná, je i vstřícná, milá, ochotná a spolehlivá. Ještě jednou děkuji.

Lenka Jakešová

autorka dětských knih a zpěvníků
www.zpivameslenkou.webnode.cz ~ 733 573 323
Paní Dagmar je milá paní ilustrátorka. Zapálená žena svou profesí, která maluje od plotny štětci, i když má v každé ruce jedno dítě. Děkuji tímto za byznys roku, kdy měla trpělivost vytvořit originální ilustrace se zubním motivem do naší zubní čekárny. V dětském koutku je hned veselejší atmosféra a děti si dokáží lépe představit zubní koloběh života. Dále dokázala potěšit i náš soukromý sportovní klub, pro který vykouzlila siluetky postav dle našich fantaskních výplodů Osmáččí mysli. Ještě dlouho na tyto výjevy budou všichni vzpomínat. Díky Dádo!

Petr Kocek

zubní lékař
www.osmaci.cz
Paní Dagmar mohu vřele doporučit naprosto všem. Všem těm, kteří si přejí do své knihy či jiného díla nádherné ilustrace. Nejde však jen o ilustrace, ale také o skvělý profesionální přístup paní Dagmar. Není nic, co bych mohla vytknout. Skvělá komunikace, jednání a snaha vyhovět všem požadavkům. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mou první knihu, paní Dagmar mi neuvěřitelně pomohla. Děkuji a přeji vám spousty dalších spokojených zákazníků.

Kateřina Maruchničová

www.katerinamaruchnicova.cz ~ info@katerinamaruchnicova.cz ~ 777 431 811
Mám ráda malé roztomilosti. Mám ráda, když je dětský svět autentický. Mám ráda, když můžu vlastnit originál. Také proto jsem si opakovaně nakoupila didaktické kartičky pro předškoláky a školáky. Také proto jsem koupila originální akvarel jako dárek. Na Dášinině tvorbě se mi líbí naprosto neotřelý rukopis. Skvěle vládne pastelkou, akvarelem i digitální tužkou. Takovéto konkurence si vážím!

Blanka Kučerová

majitelka Vydavatelství OBLAK
www.vydavatelstvi-oblak.cz ~ blanka@e-oblak.cz ~ 605 458 984
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS