Doporučení z první ruky

Bc. Dagmar Medzvecová — ilustrátorka a spisovatelka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Paní Medzvecová vytvořila pro vydavatelství SUPRAPHON a.s. titulní ilustraci pro obal dětské audioknihy „Doktor Dolittle a jeho zvířátka“ s hercem Davidem Novotným. Našim požadavkům vyhověla ve všech směrech, tvůrčím způsobem zpracovala zadání v domluvených lhůtách a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Spolupráce byla na vysoké profesionální úrovni.

JUDr. Alan Piskač
šéfproducent audioknih a mluveného slova
www.supraphon.cz alan.piskac@supraphon.cz

Pro edukační brožuru a pexeso pro malé celiaky jsme hledali ilustrátora, který by doprovodil naše texty kresbami tak, aby děti pochopily podstatu svého onemocnění a hravou formou se naučily pravidla bezlepkové diety. Jsem moc ráda, že jsem oslovila paní Dagmar, její kresby jsou přesně to, co jsme potřebovali. Obrázky jsou krásné a názorně vystihují naše texty. Paní Dagmar byla spolehlivá, spolupracovat s ní byla radost. Děkujeme. Pokud budeme v budoucnu připravovat další publikace, určitě se na paní ilustrátorku opět s důvěrou obrátíme.

Ing. Ivana Lášková
předsedkyně pacientské organizace Společnost pro bezlepkovou dietu z.s.
www.celiak.cz

Paní ilustrátorku Medzvecovou jsme oslovili na ilustraci do pracovního sešitu Etická výchova pro 2. ročník základních škol. Její tvorba se nám velmi líbila, proto pro nás byla první volbou. Ilustrace krásně zobrazují lidské situace, konkrétní předměty a emoce, které jsou velmi důležité při výchovně-vzdělávacím procesu etické výchovy. Spolupráce s paní Medzvecovou byla velmi pružná a na všem se dalo dohodnout. Tuto šikovnou ilustrátorku můžeme jen doporučit.

Mgr. Petra Hertl
redaktorka Expol Pedagogika, s.r.o.
www.expolpedagogika.sk p.hertl@raabe.sk

Paní ilustrátorku Dagmar Medzvecovou všem vřele doporučuji pro její profesionalitu, vstřícnost a velmi lidský a osobitý přístup k zakázce. S partnerem jsme po nemilé zkušenosti hledali někoho, kdo bude ilustrovat knihu pro naši dcerku se zájmem a vůlí plnit dané závazky. Spolupráce s paní Dagmar probíhala nad naše očekávání a vždy jsme se mohli na ni zcela spolehnout. Její komunikace je nejenom milá, ale i nadstandardně pedagogická a vždy nápomocná. Pokud hledáte solidní a důvěryhodnou spolupráci, jste dozajisté na správném místě.

Zdena Klímová
učitelka
z.klimova@outlook.com 601 335 808

Paní Medzvecová je autorkou a ilustrátorkou dětských knížek. Tvoří knihy jak pro nejmenší a předškolní, tak i pokročilejší čtenáře. Je velmi milá, vstřícná, spolehlivá a spolupráce s ní je příjemná a vždy profesionální.

Bc. Lucie Švecová
redaktorka společenskovědních oborů a dětské literatury; Grada Publishing, a.s.
www.grada.cz svecova@grada.cz

Spolupráci s paní Dagmar Medzvecovou, která trvá od září 2019, hodnotím velmi kladně. Svými autorskými pohádkami přispívá do časopisu Dráček, který je určen dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Každou pohádku doprovázejí její originální ilustrace. Autorské pohádky píše podle našeho zadání. Dodržuje požadovaný počet znaků a v případě potřeby rychle reaguje a vychází nám vstříc v úpravách. Termíny plní vždy velmi svědomitě. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Petřeková
šéfredaktorka časopisu Dráček
https://www.epublishing.cz/dracek petrekova@epublishing.cz

Spolupráce s paní Medzvecovou je výborná. Ke své práci přistupuje zodpovědně, v tvorbě je flexibilní. Velmi oceňuji rychlost, se kterou dodává obrázky, které určitě osloví děti všech věkových kategorií. Vřele doporučuji.

Monika Nováková
autorka dětských knih
monikka.nov@gmail.com

Na základě výběrového řízení byla v srpnu 2017 vybrána paní Dagmar Medzvecová pro spolupráci s Centrem dopravního výzkumu, v.v.i. v oblasti tvorby obrazové přílohy pro Metodiku dopravní výchovy pro mateřské školy. Paní ilustrátorka naplnila všechny potřeby zadavatele. Práci provedla v daném termínu, spolehlivě, kvalitně, se značnou flexibilitou. Rychle reagovala na požadavky zadavatele a komunikovala bez jakýchkoliv prodlev. K Metodice dopravní výchovy pro mateřské školy vytvořila velmi přehlednou obrazovou přílohu, která vystihuje všechny potřeby pro práci s dětmi předškolního věku. Materiál byl pilotně testován v praxi a vykazuje pozitivní zpětnou vazbu. Malby jsou pro děti přitažlivé, vypovídající, jednoduché na pochopení a atraktivní. Dobře se s nimi pracuje. Stručně vystihují podstatné sdělení.

Ing. Alena Vyskočilová, Ph. D.
vedoucí oblasti hodnocení bezpečnosti a strategií; Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
www.cdv.cz cdv@cdv.cz 724 716 656

Oslovila jsem paní Dagmar v době, kdy mi schválili v nakladatelství Grada 1. pohádkovou knihu „Kamarádi na výletě“. Hledala jsem ilustrátora, který by byl flexibilní, ochotný a krásně kreslil. Nemusela jsem dlouho hledat, neboť jsem celkem brzy našla tyto stránky, kde se mi ilustrace moc líbily. Proto jsem se směle zeptala, zda bude mít paní Dagmar chuť a čas. Tímto začala naše spolupráce. Nyní máme před sebou vydání již 2. pohádkové knihy „Pohádky z lesa.“ A já bych byla moc ráda, kdyby tímto spolupráce neskončila, protože Dagmar nejenže je šikovná, je i vstřícná, milá, ochotná a spolehlivá. Ještě jednou děkuji.

Lenka Jakešová
autorka dětských knih a zpěvníků
www.zpivameslenkou.webnode.cz 733 573 323

Paní Dagmar je milá paní ilustrátorka. Zapálená žena svou profesí, která maluje od plotny štětci, i když má v každé ruce jedno dítě. Děkuji tímto za byznys roku, kdy měla trpělivost vytvořit originální ilustrace se zubním motivem do naší zubní čekárny. V dětském koutku je hned veselejší atmosféra a děti si dokáží lépe představit zubní koloběh života. Dále dokázala potěšit i náš soukromý sportovní klub, pro který vykouzlila siluetky postav dle našich fantaskních výplodů Osmáččí mysli. Ještě dlouho na tyto výjevy budou všichni vzpomínat. Díky Dádo!

Petr Kocek
zubní lékař
www.osmaci.cz