Doporučení z první ruky

Dalibor Behún — šílený korektor a copywriter


Zobrazuji všech 7 doporučení

Ing. Kateřina Merleová

Rozhlížela jsem se po copywriterovi, který by mi pomohl s vytvořením nových textů na web. Když jsem procházela navolnenoze.cz, zaujal mě profil Šíleného korektora. Vypůjčila bych si slova z jeho webu a spolupráci zhodnotila jako šíleně dobrou. Oceňuji rychlost, příjemnou komunikaci a hlavně evidentní zkušenosti. Z nových textů jsem nadšená. A pana Behúna rozhodně doporučuji ke spolupráci. Troufám si napsat, že rozhodně nebudete litovat. Dalibore, já vám moc děkuji a doufám, že se pracovně ještě setkáme.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka

S panem Behúnem je radost spolupracovat! Nejenže reagoval rychle na naši poptávku, ale korekturu české verze našich webových stránek jsme měli hotovou ještě před původně plánovaným termínem zahájení. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni! Po celou dobu jsme byli o všem informování a moc si vážíme vstřícné a přátelské komunikace. I když jsme měli specifické požadavky, pan Behún si s nimi dokázal poradit a my se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme!

Aneta Vrabelova
AV-LEAD Expansion consulting
www.av-lead.com

Firma Proofreading.cz mě poprvé zachránila před 15 lety v mém prvním časopiseckém působišti. Potřeboval jsem v tehdy prestižním měsíčníku kvalitní korektury, které tam před mým příchodem chyběly. Našel jsem Proofreading.cz přes internet, jenže ouha, zvěstoval zcela naplněné kapacity… Přesto jsem zkusil oslovení – a bratři Behúnové mě neodmítli, což jim nikdy nezapomenu a budu za to vždy vděčný. Od první korektury přicházela z Proofreading.cz mimořádně kvalitní, rychlá a spolehlivá práce, jakou jsem do té doby nezažil. Byli v mé tematice sice nováčky, přesto se okamžitě zaučili a brzy jsem se mohl naopak já učit od nich. Tato spolupráce má navíc důležitý prvek: Profesionální kontakt se nese s přátelským podtextem, což nebývá časté. Magazín jsem po více než čtyřech letech opustil, a když jsem po čase začal v jiném, kde byly opět nutné profesionální korektury, věděl jsem hned, kam se obrátit. A znovu jsem nebyl odmítnut. Na čtvrtletníku Golf Vacations spolupracujeme už desátou sezonu a výsledek, který čtenáři oceňují, by bez Proofreading.cz nikdy nebyl takový, jaký je. Mnohokrát děkuji. I za to, že tento text po mně jistě pečlivě zkorigují.

Čeněk Lorenc
Golf Vacations

Dalibor není jen šílený korektor, ale hlavně přátelský korektor. Vybrala jsem si ho jako korektora pro svou bakalářskou práci. Text vám nejen skvěle zrediguje a poradí co vylepšit, ale ještě se u toho na vás bude usmívat od ucha k uchu. Příjemná a profesionální spolupráce.

Jessica Werthaimová
www.jesswerth.com

Tímto bych rád poděkoval panu Behúnovi za korekturu mojí disertační práce. S provedenou korekturou jsem velmi spokojen. Služby pana Behúna mohu zcela doporučit. Musím pochválit jeho spolehlivost a super domluvu.

Ing. Tomáš Zelenka
student doktorského studia na ČVUT

Jsem rád, že spolupracuji s Daliborem, protože mít po boku takového profíka, člověku ušetří spoustu času, peněz a nervů. Jsme na stejné vlně a to je to nejdůležitější. Vyzkoušejte Dalibora, ochutnejte jeho texty a když vám budou chutnat, spolupracujte! „Ízy jak dva čízy!“

Jan Grynyuk Mráz, MBA
Interim Senior Sales Manager
www.jgm.mba

Dalibora jsem nepostavil před snadný úkol. Ve velmi krátké době jsem totiž potřeboval zrevidovat desítky stran dlouhý text. Byl jsem zkrátka zákazník snů. Dalibor se toho ale zhostil skvěle. Na vše odpovídal během pár minut, až s šíleným nadšením zasílal další a další korektury, upozornil mě na chyby, o kterých ani nevím, že dělám, a navíc mi pomohl text ještě víc zjednodušit. Díky, Dalibore! Až budu zas něco dalšího psát, vím, za kým jít.

Štěpán Janků
lektor právního psaní
www.pravnipsani.cz stepanjanku@pravnipsani.cz