Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dalibor Chrápek

Ing. Dalibor Chrápek

lektor anglického jazyka

Ing. Dalibor Chrápek

Profesionální a soukromá výuka angličtiny v Ostravě a okolí pro každého, kdo se chce v jazyce zlepšit – ať už pro dobrý pocit, kvůli práci nebo v rámci přípravy na mezinárodní zkoušky a certifikáty. Vedle obecné angličtiny se specializuji také na tu obchodní, právní a technickou.

Na úvod vždy začínám bezplatnou seznamovací hodinou, při které se poznáme, zhodnotíme úroveň angličtiny a zjistíme, jestli naše společná chemie funguje. V rámci samotné výuky pak kladu mj. důraz na často opomíjené soft skills, tedy umění prezentace, vyjednávání, kritické myšlení, práci s časem a nejistotou atd.

Kromě důležitých certifikací (CELTA a ESOL) mám za sebou velké množství kurzů, seminářů a workshopů. Anglický jazyk je pro mě zkrátka nikdy nekončící sebevzdělávání a zejména radost. Jsem zkoušející u ústních zkoušek pro Cambridge, spolupracuji s jazykovými školami a učil jsem angličtinu např. ve firmách Green Gas DPB, JETI model, E LINKX, OZO Ostrava.

Za svůj největší úspěch považuji velké množství dlouhodobých klientů, jejichž angličtina se změnila k nepoznání. Za to je nesmírně obdivuji a děkuji, protože mi tím neustále dokazují, že tohle všechno má perfektní smysl.

Certifikace:

Cambridge CAE na úrovni C2CAE přehled výsledkůCertifikát Cambridge CELTA, 1. stranaCertifikát Cambridge CELTA, 2. strana

Status:

k vašim službám

Působnost:

Ostrava a okolí

Profesní úspěchy a milníky:

  • 2014, CELTA Cambridge certifikát pro učitele (jednoznačně nejdůležitější a nejlepší kurz, který jsem kdy podstoupil)
  • 2013, Cambridge ESOL s nejvyšší známkou C2 (dle CEFR)
  • 2012-současnost, vedu studenty individuální, ale také skupiny (pomaturitní, veřejné, firemní)

Kontaktní informace

Ing. Dalibor Chrápek
Výškovická 2650/51
Ostrava
700 30
Mobil:777 332 806
Email:dalibor.chrapek@seznam.cz
Web:www.daliborchrapek.cz
Facebook:Facebook dalibor.chrapek
Twitter:Twitter daliborchrapek
Účet:1230820017 / 3030
:02153432 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Po absolvování kurzů angličtiny, které mi byly více přítěží než přínosem, zejména vysokým počtem studentů a pro mě velmi nudným a nezáživným způsobem výuky, jsem se rozhodla pro individuální lekce angličtiny s lektorem. Dalibor je především osobnost a od toho se odvíjí jeho skvělá práce lektora. Je důsledný, upřímný, vždy perfektně připraven na každou lekci. Dokáže se přizpůsobit potřebám studenta, přirozeně a nenuceně směrovat a motivovat, je flexibilní a v neposlední řadě velmi trpělivý. Daliborovy lekce jsou obohaceny zajímavými tématy a odlehčeny jeho smyslem pro humor. Z lekce si odnášíte nejen nové vědomosti z angličtiny, ale i touhu po vědění a poznávání. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup. Pokud máte vážný zájem o angličtinu a chcete skutečně něco změnit, mohu doporučit Dalibora.
Dagmar Stenzelová
zdravotní sestra

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS