Ing. Dalibor Chrápek

lektor anglického jazyka

Status: k vašim službám Působnost: Ostrava a okolí

Profesionální a soukromá výuka angličtiny v Ostravě a okolí pro každého, kdo se chce v jazyce zlepšit – ať už pro dobrý pocit, kvůli práci nebo v rámci přípravy na mezinárodní zkoušky a certifikáty. Vedle obecné angličtiny se specializuji také na tu obchodní, právní a technickou.

Na úvod vždy začínám bezplatnou seznamovací hodinou, při které se poznáme, zhodnotíme úroveň angličtiny a zjistíme, jestli naše společná chemie funguje. V rámci samotné výuky pak kladu mj. důraz na často opomíjené soft skills, tedy umění prezentace, vyjednávání, kritické myšlení, práci s časem a nejistotou atd.

Kromě důležitých certifikací (CELTA a ESOL) mám za sebou velké množství kurzů, seminářů a workshopů. Anglický jazyk je pro mě zkrátka nikdy nekončící sebevzdělávání a zejména radost. Jsem zkoušející u ústních zkoušek pro Cambridge, spolupracuji s jazykovými školami a učil jsem angličtinu např. ve firmách Green Gas DPB, JETI model, E LINKX, OZO Ostrava.

Za svůj největší úspěch považuji velké množství dlouhodobých klientů, jejichž angličtina se změnila k nepoznání. Za to je nesmírně obdivuji a děkuji, protože mi tím neustále dokazují, že tohle všechno má perfektní smysl.

Certifikace

Cambridge CAE na úrovni C2 CAE přehled výsledků Certifikát Cambridge CELTA, 1. strana Certifikát Cambridge CELTA, 2. strana

Profesní úspěchy a milníky:

  • 2014, CELTA Cambridge certifikát pro učitele (jednoznačně nejdůležitější a nejlepší kurz, který jsem kdy podstoupil)
  • 2013, Cambridge ESOL s nejvyšší známkou C2 (dle CEFR)
  • 2012-současnost, vedu studenty individuální, ale také skupiny (pomaturitní, veřejné, firemní)
Ing. Dalibor Chrápek

Kontakty

Ing. Dalibor Chrápek
Výškovická 2650/51
Ostrava
700 30
Mobil:777 332 806
Email:dalibor.chrapek@seznam.cz
Web:www.daliborchrapek.cz
Facebook:dalibor.chrapek
Twitter:daliborchrapek
Účet:1230820017/3030
IČ:02153432 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Připravte se na to, že u Dalibora, jako lektora angličtiny, češtinu potřebovat nebudete a musím říct, že se mi tento způsob výuky zamlouvá. Za tři roky, kdy využívám jeho služeb, se má angličtina zlepšila o několik set procent. Je připraven na každou lekci, vždy profesionální a pokud někdy nerozumíte, vždy vysvětlí bez použití českého jazyka. Vítám také kombinaci gramatiky, slovní zásoby a konverzace v každé lekci. Teď už se při komunikaci s mými obchodními partnery nemusím stydět za svou angličtinu. Lekce s Daliborem mohu s klidem doporučit!

David Chylík

podnikatel