Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dalibor Chrápek

Ing. Dalibor Chrápek

lektor anglického jazyka

Ing. Dalibor Chrápek

Profesionální a soukromá výuka angličtiny v Ostravě a okolí pro každého, kdo se chce v jazyce zlepšit – ať už pro dobrý pocit, kvůli práci nebo v rámci přípravy na mezinárodní zkoušky a certifikáty. Vedle obecné angličtiny se specializuji také na tu obchodní, právní a technickou.

Na úvod vždy začínám bezplatnou seznamovací hodinou, při které se poznáme, zhodnotíme úroveň angličtiny a zjistíme, jestli naše společná chemie funguje. V rámci samotné výuky pak kladu mj. důraz na často opomíjené soft skills, tedy umění prezentace, vyjednávání, kritické myšlení, práci s časem a nejistotou atd.

Kromě důležitých certifikací (CELTA a ESOL) mám za sebou velké množství kurzů, seminářů a workshopů. Anglický jazyk je pro mě zkrátka nikdy nekončící sebevzdělávání a zejména radost. Jsem zkoušející u ústních zkoušek pro Cambridge, spolupracuji s jazykovými školami a učil jsem angličtinu např. ve firmách Green Gas DPB, JETI model, E LINKX, OZO Ostrava.

Za svůj největší úspěch považuji velké množství dlouhodobých klientů, jejichž angličtina se změnila k nepoznání. Za to je nesmírně obdivuji a děkuji, protože mi tím neustále dokazují, že tohle všechno má perfektní smysl.

Certifikace:

Cambridge CAE na úrovni C2CAE přehled výsledkůCertifikát Cambridge CELTA, 1. stranaCertifikát Cambridge CELTA, 2. strana

Status:

k vašim službám

Působnost:

Ostrava a okolí

Profesní úspěchy a milníky:

  • 2014, CELTA Cambridge certifikát pro učitele (jednoznačně nejdůležitější a nejlepší kurz, který jsem kdy podstoupil)
  • 2013, Cambridge ESOL s nejvyšší známkou C2 (dle CEFR)
  • 2012-současnost, vedu studenty individuální, ale také skupiny (pomaturitní, veřejné, firemní)

Kontaktní informace

Ing. Dalibor Chrápek
Výškovická 2650/51
Ostrava
700 30
Mobil:777 332 806
Email:dalibor.chrapek@seznam.cz
Web:www.daliborchrapek.cz
Facebook:Facebook dalibor.chrapek
Twitter:Twitter daliborchrapek
Účet:1230820017 / 3030
:02153432

Doporučení z první ruky

Dalibor by kromě angličtiny měl rovněž nabízet lekce, jak učit. Pokud se skutečně chcete naučit jazyk, případně jej pouze efektivně zdokonalit, neváhejte. Díky odmítavému přístupu hovořit od prvního kontaktu česky a perfektní úrovni Daliborovy angličtiny, jste přesvědčeni, že docházíte na hodiny k rodilému mluvčímu, který však dovede bez problému a srozumitelně vysvětlit cokoliv čemu nerozumíte. Přátelská atmosféra, profesionalita a precizní individuální příprava každé hodiny vás přiměje se na každou lekci těšit. Výuka je proporcionálně orientovaná na slovní zásobu, gramatiku, poslech i porozumění textu. Máte-li zájem zdokonalit se pouze v některé z oblastí, můžete si být jisti, že vám bude vyhověno a hodiny budou uzpůsobeny dle vašich potřeb. Kromě toho oceníte také zajímavá témata, která vás budou při vašem studiu doprovázet, neboť Daliborova znalost a přehled zdaleka nekončí u angličtiny. Díky absolvovaným hodinám se mi ve velmi krátkém čase podařilo pozvednout mou angličtinu z úrovně B2 na C1. Lekce s Daliborem proto doporučuji každému, kdo se chce jazyk skutečně naučit ovládat a neztrácet svůj čas a peníze s neefektivními metodami a skupinovou lekcí.
Michaela Stenzelová
právník

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS