Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Grimm — advokát s generální praxí


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Daniel má velký rozhled v mnoha oborech práva. V komplikovaných případech k němu posíláme klienty, kteří jsou ve velmi tíživých životních situacích. Reaguje operativně a dá se s ním snadno domluvit. Je pečlivý, komunikativní, aktivní a vstřícný. Od našich klientů pak často přichází vynikající zpětná vazba - jsou z něj nadšeni. Já osobně mám moc rád jeho smysl pro humor.

Mgr. Tomáš Kocián
právník sociálně-právní poradny, Vzájemné soužití o. p. s., Ostrava

Mám pocit, že pro Daniela není nikdy nic problém. Nachází nejelegantnější řešení, která jsou přitom správná. Daniel připravil náš spolek na změnu právního statusu, upravil stanovy a pomáhal s volbou nového předsedy. Se soudem vyřídil všechny náležitosti. Jedná velmi rychle. Naše dlouhodobá spolupráce mě opravdu těší.

Mgr. et BcA. Pavla Masaříková
učitelka, Základní umělecká škola Třinec; lektorka a předsedkyně THeatr Ludem, Ostrava

Daniel Grimm zajišťuje pro naši společnost kompletní právní servis. Stará se o vše, od pracovně právních věcí přes záležitosti statusů obchodních korporací, až po smlouvy nejrůznějších typů. Daniel vlastně stojí za veškerou smluvní agendou, kterou v praxi používáme a poskytuje nám konzultace k různým právním otázkám, s nimiž se setkáváme. Neměnil bych.

Vítězslav Ficek
jednatel, Altabix s. r. o.