Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Modl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Modl — produktový a image fotograf, retušér a grafik

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Daniel Modl:
Dan je výborný a pečlivý grafik i fotograf, a to nejen produktů, ale také portrétů. Do své práce vnáší přesnou vizi klienta i své citlivé inovativní prvky dle předem stanovené domluvy. Výstupy jsou proto naprosto profesionální pro zákazníky navenek, tak i pro oko zadavatele. Absolvoval jsem s ním nespočet produktových, portrétových i reportážních focení vždy s perfektním výsledkem. Také jsme společně spolupracovali na mnoha grafických výstupech pro sociální sítě, weby i tiskové reklamy a jiné reklamy. A tady jsem nejvíce poznal, že jeho práce je opravdu profesionální, protože na to navázaly i reakce zákazníků, kteří na tyto reklamy reagovali a nakupovali. Vřele doporučuji jak po stránce pracovní, tak i lidské.

Petr Cieplý

marketingový specialista a muzikant
Mohu jen vřele doporučit, ať se jedná o portrét, rodinnou fotografii, akty, svatbu aj. Vždy se na něj ráda obrátím. Skvělá domluva, profesionalita, včasné termíny, 100% kvalita a maximální spokojenost. Pokud se jedná o fotografa, nikdy neváhám. Ipow!!!

Lucie Hanáčková-Kochaníčková

spokojený zákazník
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS