Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Ukázky práce > Příspěvek o videomarketingu pro konferenční noviny (Viva Ostrava, Konference o talentu, únor 2015)

Příspěvek o videomarketingu pro konferenční noviny (Viva Ostrava, Konference o talentu, únor 2015)

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 22 položek v této galerii:

Příspěvek o videomarketingu pro konferenční noviny (Viva Ostrava, Konference o talentu, únor 2015)
« Předcházející Strategický webdesign, copywriting pro web školení Jana Řezáče a Honzy Kvasničky  (zobrazit v plné velikosti)Copywriting a naming pro web ilustrátora a mentora Michaela Petruse  (zobrazit v plné velikosti)Příspěvek o videomarketingu pro konferenční noviny (Viva Ostrava, Konference o talentu, únor 2015)  (náhled aktuálně zobrazené položky)PR článek pro Gringos&Tea  (zobrazit v plné velikosti)Školení GDPR, copywriting pro podstránku firemního školení Evy Škorničkové  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Daniel Šácha

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér — Copywriting pro tištěná média, weby a sociální sítě; stylistické úpravy a editace textů. Rešerše pro dlouhodobé mapování témat. Vzdělání a zkušenosti mj. jako rešeršér ČT a editor novinek portálu Na volné noze. Vysokoškolské vzdělání a bohatá praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 14 doporučení
Mobil: 605 114 012 ~ Email: dan@dansacha.cz
Místo: Kopřivnice (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Daniel Šácha Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS