Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Robert Vlach
S Danem Šáchou jako rešeršérem a editorem spolupracuji nepřetržitě posledních několik let a jsem velmi spokojený. Je to chytrý a zodpovědný profesionál, který se rád učí nové věci, doporučuji všemi deseti!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Dan byl po téměř dva roky mým nepostradatelným pomocníkem při psaní odborné knihy. Jeho rešerše byly vždy pečlivé, podrobné, kvalitní a často přesahovaly rámec zadání. Velmi si cením jeho profesionálního přístupu, milé komunikace a dodržování všech termínů.

Michelle Losekoot

michelle@losekoot.cz ~ 608 081 073
Ing. Lenka Paprok
S Danielem Šáchou jsem dlouhodobě spolupracovala hlavně na studentských projektech Sokolská 33 a Underground. Tvořili jsme společně úzký vedoucí tým těchto dvou studentských médií. Dan je velmi pracovitý, svědomitý a cílevědomý. Má přehled a je kreativní při redakční práci. Výborný zástupce šéfredaktora, věcný editor a autor s vlastním stylem. Rozumí své práci a věnuje se jí do hloubky. Má výborné organizační schopnosti a rozvinuté kritické uvažování. Vyzná se ve správě sociálních sítí. Dokáže se dobře zorientovat v množství informací. Vyniká jako rešeršér. Rozumí statistikám. Zvládne připravit prezentace, zpracovávat a vyhodnocovat data. Ví mnoho o efektivní práci, time-managementu a interní kultuře redakcí. Jedná vždy férově. Spolupráce s ním je radost a vřele ji každému doporučuji!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce
Dana jsem požádal o pomoc s přípravou průzkumu trhu pro nově vznikající projekt. Práci odvedl ve vysoké kvalitě, ve stanoveném termínu a prakticky zcela samostatně s minimální spoluúčastí z mé strany. Rozhodně mohu Dana doporučit a rád jeho služeb využiji znova v budoucnu při dalších rešerších.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
www.danieldimitrov.cz ~ dimitrov.dan@gmail.com ~ 720 685 724
Co říci o Danovi? Opravdu profesionální přístup, vlastní invence, trpělivost a hlavně – kvalitní výstup! Doufám, že spolupracovat budeme i nadále. Určitě jeho služby doporučuji.

Mgr. Petr Šimčík

specialista marketingu, Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava
S Danem spolupracujeme v U&SLUNO již několik let a vždy to byla poctivě odvedená profesionální práce ve výborné kvalitě a v domluveném termínu. Velmi oceňuji bleskovou orientaci v nelehké oblasti IT systémů a technologií. Dan je profesionál a je radost s ním pracovat. Děkuji a těším se na další výzvy v naší spolupráci!

Jana Czapková

marketing manager v U&Sluno
Spolupráce s Danem byla perfektní. Zajímalo mě, jak se popere s inzeráty pro zdravotní sféru, neboť je tato oblast v dnešní době ošemetná a my sami jsme dlouho přemýšleli, jak inzeráty uchopit a předat hlavní myšlenky naší nemocnice. Dan si s tím poradil na jedničku a já se moc těším, až inzeráty budeme používat.

Ing. Barbora Žembová

specialista marketingu, Vítkovická nemocnice a.s.
Pan Daniel Šácha pracoval pro Národní divadlo moravskoslezské od 1. 4. do 31. 12. 2015. Jeho pracovní náplní byla redakce stránek www.ndm.cz, psaní článků na web NDM, tvorba a rozesílání newsletteru a konzultace k textové a obrazové komunikaci NDM. Svou práci odváděl svědomitě, zodpovědně, kreativně, a proto můžeme spolupráci s ním doporučit.

Ing. Markéta Chlebová

šéfka marketingu a obchodu
www.ndm.cz ~ 596 276 133
Luboš Moravec
Dana Šáchu znám jako poctivého, spolehlivého, velmi pracovitého a schopného člověka – to jsou vlastnosti, kterých si cením a díky kterým naše spolupráce dlouhodobě funguje. Dan je hlavní rešeršér v mém cestovatelském portále iTRAS – to nej z české krajiny, kde připravuje podklady ke stovkám zajímavých míst; zpracovával pro mě i zahraniční rešerše z oblasti cestovního ruchu – výsledek byl vždy nadprůměrný. Dan je moje „horká linka“, když potřebuji na internetu cokoliv vypátrat. Jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS