Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Robert Vlach
S Danem Šáchou jako rešeršérem a editorem spolupracuji nepřetržitě poslední dva roky a jsem velmi spokojený. Je to chytrý a zodpovědný profesionál, který se rád učí nové věci, doporučuji všemi deseti!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Lenka Paprok
S Danielem Šáchou jsem dlouhodobě spolupracovala hlavně na studentských projektech Sokolská 33 a Underground. Tvořili jsme společně úzký vedoucí tým těchto dvou studentských médií. Dan je velmi pracovitý, svědomitý a cílevědomý. Má přehled a je kreativní při redakční práci. Výborný zástupce šéfredaktora, věcný editor a autor s vlastním stylem. Rozumí své práci a věnuje se jí do hloubky. Má výborné organizační schopnosti a rozvinuté kritické uvažování. Vyzná se ve správě sociálních sítí. Dokáže se dobře zorientovat v množství informací. Vyniká jako rešeršér. Rozumí statistikám. Zvládne připravit prezentace, zpracovávat a vyhodnocovat data. Ví mnoho o efektivní práci, time-managementu a interní kultuře redakcí. Jedná vždy férově. Spolupráce s ním je radost a vřele ji každému doporučuji!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka
Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Daniel Dimitrov
Dana jsem požádal o pomoc s přípravou průzkumu trhu pro nově vznikající projekt. Práci odvedl ve vysoké kvalitě, ve stanoveném termínu a prakticky zcela samostatně s minimální spoluúčastí z mé strany. Rozhodně mohu Dana doporučit a rád jeho služeb využiji znova v budoucnu při dalších rešerších.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Edvard Miškej
S Danielem jsem měl možnost chvíli spolupracovat v oblasti produkce videa. Byl vždy velmi pozorný a pečlivý k výstupům, které jsem tvořil. Spolupráce byla velmi efektivní.

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman
S Danielem Šáchou jsem spolupracovala na svých dvou firemních projektech. Jednalo se o zpracování textového materiálu pro nové webové stránky a v další fázi o zdokumentování firemní akce pro 120 osob s charitativním zaměřením. Jsem velmi náročný klient a tímto krátkým doporučením chci vyjádřit svoji spokojenost s kvalitou odvedené práce tohoto mladého, perspektivního profesionála. Protože jeho služeb budu využívat i nadále, s čistým svědomím doporučuji práci Daniela Šáchy všem jeho potenciálním zákazníkům.

Mgr. Helena Zvaríková

majitelka lékárny Apavar
www.apavar.cz ~ zvarikova@apavar.cz ~ 724 484 811
Daniel Šácha působí v redakci Sokolská33.cz na pozici zástupce šéfredaktora prakticky od počátku fungování. Je jejím nosným pilířem a nedílnou součástí. Svou zapáleností inspiruje nejen mě samotnou, ale věřím, že i mnohé členy redakce. Sám se podílí na organizování akcí, případně se jich aktivně účastní. Můžu se na něj obrátit s čímkoliv, neboť je spolehlivý a ukázněný. Velmi precizně zpracovává redakční statistiky a prezentace, které jsou pro chod redakce hodně důležitým prvkem. Daniel je velmi kreativní a nápaditý, proto má na starost také marketing, především správu sociálních sítí jako Facebook a Twitter. Příspěvky, které na nich umisťuje, jsou stručné, výstižné a u našich fanoušků oblíbené. Další náplní jeho práce je také editorská činnost, kterou bravurně ovládá, především proto, že je schopen konstruktivní kritiky, která je právě při této činnosti potřeba. Realizuje se také psaním článků, které jsou úderné, jasné a trefné. V neposlední řadě je třeba zmínit i to, že pracuje týmově, oplývá lidskostí a v redakčním kolektivu je velmi oblíbený. Je radost s ním pracovat.

Ing. Petra Polesová

šéfredaktorka portálu sokolska33.cz
www.sokolska33.cz
S Danem jsem spolupracovala v rámci aktivit Exchange Student Clubu, kde se staral o oblast PR. Poznala jsem jej jako velmi pracovitého a kreativního člověka, pro kterého prakticky nic není problém a rychle přichází s řešením. Mimo to je velmi milý, sympatický a usměvavý.

Bc. Miroslava Lokajová

prezidentka Exchange Student Club VŠB-TU Ostrava
S Danem jsem měl možnost spolupracovat na projektu Lacultura.cz, což byl a stále je neziskový kulturní web nabízející redakční práci studentům a studentkám k získání potřebné praxe. Dan od první chvíle překračoval hranice běžného redaktora. Díky svojí vlastní iniciativě přijal tento projekt za svůj a v letech 2010–2012 jej zcela samostatně vedl z pozice šéfredaktora. Dokázal si kolem sebe vybudovat funkční tým lidí, kteří udrželi projekt v chodu a podíleli se na postupném zvyšování návštěvnosti a čtenosti.

Ing. Michal Prouza

ředitel SW divize ZONER software
https://www.linkedin.com/in/prouza/cs
Luboš Moravec
Dana Šáchu znám jako poctivého, spolehlivého, velmi pracovitého a schopného člověka – to jsou vlastnosti, kterých si cením a díky kterým naše spolupráce dlouhodobě funguje. Dan je hlavní rešeršér v mém cestovatelském portále iTRAS – to nej z české krajiny, kde připravuje podklady ke stovkám zajímavých míst; zpracovával pro mě i zahraniční rešerše z oblasti cestovního ruchu – výsledek byl vždy nadprůměrný. Dan je moje „horká linka“, když potřebuji na internetu cokoliv vypátrat. Jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS