Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Bronislav Sobotka
Dan je prostě mega super skvělý copywriter a člověk. Nejenže umí skvěle psát (to se asi čeká, že?), ale on umí skvěle psát tak, jak bych si přál psát já, kdybych to jenom uměl. Když si čtu, jak upravil moje texty, tak to pořád zní jako já, jenom mnohem jasnější, stručnější a šikovnější já. Prostě pecka! Další Danova úžasná schopnost je, že mi dává průběžně zpětnou vazbu na to, jak píšu a tím mi pomáhá se průběžně zlepšovat, za což jsem mu moc vděčný. Za co jsem ale Danovi nejvíc vděčný je to, jak úžasný je to člověk. Je neskutečně radostné a nabíjející pracovat s někým tak inspirativním, milým, spolehlivým a profesionálním! :)

Bronislav Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna
Robert Vlach
S Danem Šáchou jako rešeršérem a editorem spolupracuji nepřetržitě posledních několik let a jsem velmi spokojený. Je to chytrý a zodpovědný profesionál, který se rád učí nové věci, doporučuji všemi deseti!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Dan byl po téměř dva roky mým nepostradatelným pomocníkem při psaní odborné knihy. Jeho rešerše byly vždy pečlivé, podrobné, kvalitní a často přesahovaly rámec zadání. Velmi si cením jeho profesionálního přístupu, milé komunikace a dodržování všech termínů.

Michelle Losekoot

michelle@losekoot.cz ~ 608 081 073
Ing. Lenka Paprok
S Danielem Šáchou jsem dlouhodobě spolupracovala hlavně na studentských projektech Sokolská 33 a Underground. Tvořili jsme společně úzký vedoucí tým těchto dvou studentských médií. Dan je velmi pracovitý, svědomitý a cílevědomý. Má přehled a je kreativní při redakční práci. Výborný zástupce šéfredaktora, věcný editor a autor s vlastním stylem. Rozumí své práci a věnuje se jí do hloubky. Má výborné organizační schopnosti a rozvinuté kritické uvažování. Vyzná se ve správě sociálních sítí. Dokáže se dobře zorientovat v množství informací. Vyniká jako rešeršér. Rozumí statistikám. Zvládne připravit prezentace, zpracovávat a vyhodnocovat data. Ví mnoho o efektivní práci, time-managementu a interní kultuře redakcí. Jedná vždy férově. Spolupráce s ním je radost a vřele ji každému doporučuji!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce
Mgr. Vítězslav Válka
Dan je prostě na pohodu! Spolupracovali jsme už na pár projektech webů a znám ho i jako zkušeného organizátora akcí portálu Na volné noze. Vždy je v dobré náladě, nic není problém. Dan ví co a jak udělat, aby věci klaply a staly se. Američani by o něm říkali „Easy going“, ale já jsem jednoduše rád, že nám spolu pod rukama vznikají hezké věci, které dělají radost vám.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Podařilo se mi několikrát Dana přemluvit, aby udělal přednášku o copywritingu pro mé české i zahraniční studenty. Vždy šlo o precizně připravené přednášky, které šly do hloubky a komplexně představily práci copywritera nejen jako pouhé psaní, ale komplexní proces. Nestává se často, že by odborníci z praxe měli tak přirozený pedagogický přístup. Doufám, že se mi ho podaří přemluvit i příště!

Vojtěch Klézl

vysokoškolský pedagog
https://www.linkedin.com/in/vklezl/
S Danem spolupracujeme v U&SLUNO již několik let a vždy to byla poctivě odvedená profesionální práce ve výborné kvalitě a v domluveném termínu. Velmi oceňuji bleskovou orientaci v nelehké oblasti IT systémů a technologií. Dan je profesionál a je radost s ním pracovat. Děkuji a těším se na další výzvy v naší spolupráci!

Jana Czapková

marketing manager v U&Sluno
www.u-sluno.eu
Pan Daniel Šácha pracoval pro Národní divadlo moravskoslezské od 1. 4. do 31. 12. 2015. Jeho pracovní náplní byla redakce stránek www.ndm.cz, psaní článků na web NDM, tvorba a rozesílání newsletteru a konzultace k textové a obrazové komunikaci NDM. Svou práci odváděl svědomitě, zodpovědně, kreativně, a proto můžeme spolupráci s ním doporučit.

Ing. Markéta Chlebová

šéfka marketingu a obchodu, Národní divadlo moravskoslezské
www.ndm.cz ~ 596 276 133
Co říci o Danovi? Opravdu profesionální přístup, vlastní invence, trpělivost a hlavně – kvalitní výstup! Doufám, že spolupracovat budeme i nadále. Určitě jeho služby doporučuji.

Mgr. Petr Šimčík

specialista marketingu, Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS