Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Robert Vlach
S Danem Šáchou jako rešeršérem a editorem spolupracuji nepřetržitě posledních několik let a jsem velmi spokojený. Je to chytrý a zodpovědný profesionál, který se rád učí nové věci, doporučuji všemi deseti!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Dan byl po téměř dva roky mým nepostradatelným pomocníkem při psaní odborné knihy. Jeho rešerše byly vždy pečlivé, podrobné, kvalitní a často přesahovaly rámec zadání. Velmi si cením jeho profesionálního přístupu, milé komunikace a dodržování všech termínů.

Michelle Losekoot

michelle@losekoot.cz ~ 608 081 073
Ing. Lenka Paprok
S Danielem Šáchou jsem dlouhodobě spolupracovala hlavně na studentských projektech Sokolská 33 a Underground. Tvořili jsme společně úzký vedoucí tým těchto dvou studentských médií. Dan je velmi pracovitý, svědomitý a cílevědomý. Má přehled a je kreativní při redakční práci. Výborný zástupce šéfredaktora, věcný editor a autor s vlastním stylem. Rozumí své práci a věnuje se jí do hloubky. Má výborné organizační schopnosti a rozvinuté kritické uvažování. Vyzná se ve správě sociálních sítí. Dokáže se dobře zorientovat v množství informací. Vyniká jako rešeršér. Rozumí statistikám. Zvládne připravit prezentace, zpracovávat a vyhodnocovat data. Ví mnoho o efektivní práci, time-managementu a interní kultuře redakcí. Jedná vždy férově. Spolupráce s ním je radost a vřele ji každému doporučuji!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce
Daniel Dimitrov
Dana jsem požádal o pomoc s přípravou průzkumu trhu pro nově vznikající projekt. Práci odvedl ve vysoké kvalitě, ve stanoveném termínu a prakticky zcela samostatně s minimální spoluúčastí z mé strany. Rozhodně mohu Dana doporučit a rád jeho služeb využiji znova v budoucnu při dalších rešerších.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Pan Daniel Šácha pracoval pro Národní divadlo moravskoslezské od 1. 4. do 31. 12. 2015. Jeho pracovní náplní byla redakce stránek www.ndm.cz, psaní článků na web NDM, tvorba a rozesílání newsletteru a konzultace k textové a obrazové komunikaci NDM. Svou práci odváděl svědomitě, zodpovědně, kreativně, a proto můžeme spolupráci s ním doporučit.

Ing. Markéta Chlebová

šéfka marketingu a obchodu
www.ndm.cz ~ 596 276 133
Spolupráce s Danem byla perfektní. Zajímalo mě, jak se popere s inzeráty pro zdravotní sféru, neboť je tato oblast v dnešní době ošemetná a my sami jsme dlouho přemýšleli, jak inzeráty uchopit a předat hlavní myšlenky naší nemocnice. Dan si s tím poradil na jedničku a já se moc těším, až inzeráty budeme používat.

Ing. Barbora Žembová

specialista marketingu, Vítkovická nemocnice a.s.
S Danielem Šáchou jsem spolupracovala na svých dvou firemních projektech. Jednalo se o zpracování textového materiálu pro nové webové stránky a v další fázi o zdokumentování firemní akce pro 120 osob s charitativním zaměřením. Jsem velmi náročný klient a tímto krátkým doporučením chci vyjádřit svoji spokojenost s kvalitou odvedené práce tohoto mladého, perspektivního profesionála. Protože jeho služeb budu využívat i nadále, s čistým svědomím doporučuji práci Daniela Šáchy všem jeho potenciálním zákazníkům.

Mgr. Helena Zvaríková

majitelka lékárny Apavar
www.apavar.cz ~ zvarikova@apavar.cz ~ 724 484 811
Luboš Moravec
Dana Šáchu znám jako poctivého, spolehlivého, velmi pracovitého a schopného člověka – to jsou vlastnosti, kterých si cením a díky kterým naše spolupráce dlouhodobě funguje. Dan je hlavní rešeršér v mém cestovatelském portále iTRAS – to nej z české krajiny, kde připravuje podklady ke stovkám zajímavých míst; zpracovával pro mě i zahraniční rešerše z oblasti cestovního ruchu – výsledek byl vždy nadprůměrný. Dan je moje „horká linka“, když potřebuji na internetu cokoliv vypátrat. Jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Edvard Miškej
S Danielem jsem měl možnost chvíli spolupracovat v oblasti produkce videa. Byl vždy velmi pozorný a pečlivý k výstupům, které jsem tvořil. Spolupráce byla velmi efektivní.

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS