Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

Bronislav Sobotka

Dan je prostě mega super skvělý copywriter a člověk. Nejenže umí skvěle psát (to se asi čeká, že?), ale on umí skvěle psát tak, jak bych si přál psát já, kdybych to jenom uměl. Když si čtu, jak upravil moje texty, tak to pořád zní jako já, jenom mnohem jasnější, stručnější a šikovnější já. Prostě pecka! Další Danova úžasná schopnost je, že mi dává průběžně zpětnou vazbu na to, jak píšu a tím mi pomáhá se průběžně zlepšovat, za což jsem mu moc vděčný. Za co jsem ale Danovi nejvíc vděčný je to, jak úžasný je to člověk. Je neskutečně radostné a nabíjející pracovat s někým tak inspirativním, milým, spolehlivým a profesionálním! :)

Bronislav Sobotka
nadšený učitel angličtiny z Brna
Robert Vlach

S Danem Šáchou jako rešeršérem a editorem spolupracuji nepřetržitě posledních několik let a jsem velmi spokojený. Je to chytrý a zodpovědný profesionál, který se rád učí nové věci, doporučuji všemi deseti!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Dan byl po téměř dva roky mým nepostradatelným pomocníkem při psaní odborné knihy. Jeho rešerše byly vždy pečlivé, podrobné, kvalitní a často přesahovaly rámec zadání. Velmi si cením jeho profesionálního přístupu, milé komunikace a dodržování všech termínů.

Michelle Losekoot
michelle@losekoot.cz 608 081 073
Michael Petrus

S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.

Michael Petrus
ilustrátor, vizuální tvůrce a art director
Mgr. Vítězslav Válka

Dan je prostě na pohodu! Spolupracovali jsme už na pár projektech webů a znám ho i jako zkušeného organizátora akcí portálu Na volné noze. Vždy je v dobré náladě, nic není problém. Dan ví co a jak udělat, aby věci klaply a staly se. Američani by o něm říkali „Easy going“, ale já jsem jednoduše rád, že nám spolu pod rukama vznikají hezké věci, které dělají radost vám.

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost

Podařilo se mi několikrát Dana přemluvit, aby udělal přednášku o copywritingu pro mé české i zahraniční studenty. Vždy šlo o precizně připravené přednášky, které šly do hloubky a komplexně představily práci copywritera nejen jako pouhé psaní, ale komplexní proces. Nestává se často, že by odborníci z praxe měli tak přirozený pedagogický přístup. Doufám, že se mi ho podaří přemluvit i příště!

Vojtěch Klézl
vysokoškolský pedagog
https://www.linkedin.com/in/vklezl/

S Danem spolupracujeme v U&SLUNO již několik let a vždy to byla poctivě odvedená profesionální práce ve výborné kvalitě a v domluveném termínu. Velmi oceňuji bleskovou orientaci v nelehké oblasti IT systémů a technologií. Dan je profesionál a je radost s ním pracovat. Děkuji a těším se na další výzvy v naší spolupráci!

Jana Czapková
marketing manager v U&Sluno
www.u-sluno.eu
Roman Sokola

S Danem Šáchou spolupracujeme již pět let a nyní si život bez něj nedokáži představit. Má na starosti firemní blog, pravidelné newslettery, rešerše, dohlíží na jednotný styl firemní komunikace, napsal nám tři knížky a na čtvrtou se chystáme. Velmi na něm oceňuji, že má přehled, vzdělává se a posouvá - a to nejen v oblasti copywritingu a firemní komunikace. Vlastně jej už ani neberu jako „externího copywritera“, ale člena týmu. S klidným svědomím jej mohu doporučit.

Roman Sokola
zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

Pan Daniel Šácha pracoval pro Národní divadlo moravskoslezské od 1. 4. do 31. 12. 2015. Jeho pracovní náplní byla redakce stránek www.ndm.cz, psaní článků na web NDM, tvorba a rozesílání newsletteru a konzultace k textové a obrazové komunikaci NDM. Svou práci odváděl svědomitě, zodpovědně, kreativně, a proto můžeme spolupráci s ním doporučit.

Ing. Markéta Chlebová
šéfka marketingu a obchodu, Národní divadlo moravskoslezské
www.ndm.cz 596 276 133

S Danem spolupracuji již řadu let. Vždy dodá naprosto profesionální práci. Jeho nadání pro slovo je pozoruhodné. Každý text z jeho pera (klávesnice) čtu tak dychtivě, jako by šlo o román ověnčený Pulitzerovou cenou. Dan dokáže vdechnout život a energii i tam, kde obsah by za normálních okolností byl nudný a fádní. I když ho mnohdy zaskočím svými požadavky, na které není připraven, pečlivě a důsledně vše zpracuje a dodá stoprocentní výsledek. Jeho práci mohu jen doporučit.

Ing. Jan Kudla, Ph.D.
předseda Česko-japonského kulturního centra