Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniela Sedloňová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniela Sedloňová — lektorka soft skills a koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Daniela Sedloňová:
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Kurz byl velice užitečný, zažila jsem několik aha momentů a odnesla si domů spoustu praktických tipů pro obchodní jednání. Velice oceňuji i praktickou část s feedbackem ze strany ostatních účastníků i lektorky. Paní Sedloňová je sympatickou a kvalifikovanou lektorkou, která dokáže své know-how a zkušenosti velice dobře účastníkům kurzu předat.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Daniela kombinuje výbornou profesionální zkušenost z businessu a schopnost tuto zkušenost předávat dál. Spolupracuje s námi na trénincích obchodních dovedností. Při přípravě vycházela ze specifických požadavků našich týmů a oceňuji, že jednotlivé tréninky ušila přímo na míru potřebám naší společnosti. Její schopnost zaujmout posluchače tak, aby si z jejich tréninků odnesli nejen pocit příjemně prožitého času, ale i změnu chování, je jednoznačná. Daniela nabízí profesionalitu, vstřícnost, které si velmi vážím, ale umí velmi efektivně i při trénincích využít „selský rozum“ a praktické ukázky, takže nezůstává pouze u obecností a líbivosti navenek.

Gabriela Šimšová

Head of HR | Young & Rubicam Praha | Wunderman
wunderman.cz
Daniela je velmi profesionální lektorka, svým charismatickým a lidským přístupem si dokáže výborně získat všechny účastníky. Její pojetí je originální. Jde do hloubky, nebojí se improvizovat a nabídnout účastníkům kurzu přesně to, co potřebují a co je posouvá dál. Umí pojmenovat rezervy a připravit takové nástroje, díky kterým nezůstane jen u aha efektu, ale lidé, kteří prošli jejími kurzy, si jednoduše nabyté poznatky odnášejí do praxe a tam je uplatňují. Kurzy dokáže skvěle ušít na míru, dle specifických požadavků společnosti.

Kristýna Šimonová

Group Operations Director | Y&R
www.yr.cz ~ kristyna.simonova@yrgrp.com
Velmi děkuji mé firmě za to, že mi umožnila několik koučovacích lekcí právě s Danielou. Protože mám někdy tendenci podstatné věci „okecávat“ a spíše hledat důvody a popis okolností, proč se to či ono stalo, jsem velmi vděčná Daniele, že mě v tom nenechala a vždy mě vedla přímo k „jádru pudla“ a to cestou otázek, které mi jednak otevřely oči, ale sem tam i zastavily dech tím, jak jsou jednoduché a jak se trefují přímo do černého. Díky Daniele jsem zjistila, že vše nemusí být tak složité a že v mém případě není ani potřeba tolika slov proto, abych byla spokojenější. Danielo díky.

Tereza Hubičková

Account supervisor | Wunderman
wunderman.cz ~ tereza.hubickova@wunderman.cz
Daniela umí během koučinku velice příjemnou formou nabudit v člověku vlastní skrytý potenciál. Jsem rád, že jsem využil příležitosti a času, který jsme spolu strávili, díky čemuž jsem učinil kroky, které přímo vedly k posunu v mé kariéře, jak mohu nyní s odstupem hodnotit. Děkuji.

Ondřej Vasilenko

CPM Manager | Wunderman
www.wunderman.com ~ ondrej.vasilenko@wunderman.com
Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou Daniely a celkovým průběhem našich setkání. Daniela vedla každé setkání nenásilnou a uvolněnou formou, za pomoci zajímavých metod a technik jsme objevili oblasti, ve kterých můžu růst. Ve výsledku se nám povedlo identifikovat cíle s jasně definovanou posloupností kroků, které k těmto cílům vedou. Vím teda co dělat a jak postupovat abych se mohl dál rozvíjet. Za mě mohu Danielu jedině doporučit, určitě se s ní rád potkám i v budoucnu.

Juraj Holec

Data Team Lead
www.wunderman.com ~ juraj.holec@wunderman.cz
Všechna koučovací setkání a tréninky, které jsem s Danielou měla, byly opravdu užitečné, zajímavé a motivující. Krom toho se mi opravdu líbí její postoj a způsob, jakým komunikuje a prezentuje. Jako trenérku ji určitě doporučuji.

Jitka Štelciková

Team Lead
jitka.stelcikova@mscww.com
Daniela je velmi příjemný člověk. Je otevřená názorům i diskusi. Zároveň dbá na dodržování časového harmonogramu. Kurz „Prodej bez nátlaku“ je velmi užitečný pro začínající obchodníky, ale i pro ty zkušené. Často ve své branži zapomínáme na základy a pro samé stromy nevidíme les. Je dobré si čas od času připomenout o čem vlastně obchod je. Kurz byl opravdu veden bez nátlaku.

Vlastimil Váňa

Area Sales Manager | Pierre Fabre
www.pierre-fabre.com ~ vlastimil.vana@pierre-fabre.com ~ 730 189 803
Daniela Sedloňová je pohotová, zkušená a dobře připravená. Kurz Prodej bez nátlaku probíhal v příjemné atmosféře, kombinoval teorii s praktickými cvičeními. Svým zaměřením a časovým rozsahem je určen spíše pro začínající a mírně pokročilé obchodníky, ale i ti zkušenější si něco odnesou.

Martin Jirmann

CEO a místopředseda představenstva | ABRA Software
www.abra.eu ~ martin.jirmann@abra.eu
Individuální konzultace mi pomohla poznat jak by měl prodej s lidskou tváří vypadat. Dostal jsem konkrétní tipy pro svou situaci a určitě mi pomůžou v byznysovém životě dál. Bylo to fajné! Daniela je profesionálka, která má zkušenosti z velké firmy a s nadšením teď předává své znalosti dál, za což jsem jí vděčný. Je sympatická, uvádí konkrétní příklady a je na ní vidět nadšení pro věc. Doporučuji!

Martin Dědina

SAP Ariba Cloud Technical Architect | Ariba
dedinam@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS