Doporučení z první ruky

Darek Golebiowski — specialista na reklamu a obsah na sociálních sítích Facebook a Instagram, social media stratég


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

S Darkem jsem spolupracovala více jak rok na sociálních sítích pro našeho společného klienta. Darek se staral o reklamu a správu Instagramu. Pro jeho spolehlivost, odbornost i kreativitu ho mohu rozhodně doporučit.

Eva Čapková Illésová, MA
školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.
www.capkova.com
Jan Mašek

Dareka vnímám jako zkušeného Facebook a Instagram specialistu, který má svou práci rád, je spolehlivý a výborně komunikuje. S Darekem spolupracuji na školeních a online projektech. Velmi se mi líbí, jak dokáže smysluplně ukázat jak základy, tak i pokročilé věci a triky, které jsou vždy přínosem pro klienta. Spolupráci s Darekem s radostí doporučuji.

Jan Mašek
seniorní PPC specialista a online marketér

Hledal jsem způsob, jak nastartovat můj e-shop, který byl v rozjezdu a ještě neprosperoval. Po pár marných a drahých pokusech s PPC a SEO experty mi byl doporučen Darek, který mi pomohl pomocí reklamy na Facebooku a Instagramu proměnit můj e-shop na profitabilní a oblíbený v očích mé cílové skupiny. Jsem moc rád za naši plodnou spolupráci. Darka mohu jen a jen doporučit.

Jakub Cizner
Jednatel
www.drkh.cz

Darkovi jsme svěřili vývoj našeho Insta profilu. Nyní náš Instagram přesahuje 25 000 relevantních a aktivních followers. Profil je nyní pod správou Darka živější než kdy dříve, hlavně díky zajímavému obsahu a kreativním soutěžím! Postupem času jsem Darkovi předala i správu PPC na Facebooku, jejichž výkon je podstatně příznivější, než byl pod vedením agentury, která reklamy spravovala dříve. Nyní jsou naše sociální sítě ve stavu, kdy je i já sama sleduji jako fanoušek a s pyšným pocitem poslouchám pozitivní ohlasy kolegů, vedení, ale i konkurence. Doufám, že naše spolupráce bude trvalá, a v případě rozjezdů dalších projektů bude Darek první, koho oslovíme.

Nela Hollayová
Zástupce ředitele online oddělení
Booktook.cz

Darek si v oblasti sociálních médií zaslouží bez debaty označení profesionál a guru. Jsem velmi rád, že nám v rámci skupiny pomáhá. Náš Instagram je díky jeho práci nejrychleji rostoucí v daném segmentu.

Pavel Koutský
online marketing ředitel Euromedia

Výkonnostní marketing a péči o sociální sítě jsem svěřil do rukou Darka. Profesionální přístup, řada inovativních nápadů, to všechno opravdu splňuje. Facebooková reklama má skvělé výsledky a Instagram roste rychleji, než jsem očekával. Těším se na další kroky naší spolupráce.

Adam Richtr
ředitel porcelánky Rudolf Kampf

Darek je nejen skvělý social media specialista, ale i markeťák a podnikatel. Věřím, že právě proto dokáže svým klientům pomáhat v takové míře a zlepšovat jejich business. Těším se na následné spolupráce na projektech!

Darek nám spravoval komplexně online marketing pro naši deskovou hru Chyťte Bureše. Na vymyšlení strategie a reklamních kampaní měl cca 3 dny, dost jsme pospíchali. Skvěle si s tím poradil a pomohl nám udělat z deskové hry Chyťte Bureše HIT Vánoc.

Lukáš Polák

S Darkem jsem spolupracoval na několika projektech. Vždy mě dokázal překvapit svým myšlením „out of the box“. Kreativita, preciznost a spolehlivost, to je to, co ho zaručeně vystihuje. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Michal Petrák
www.socialcloud.cz

Darek nám pomohl s nastavením kampaní a růstem Instagramu. Díky jeho práci se nám výrazně zvýšil počet poptávek a díky správné strategii jsme během dvou měsíců na Instagramu dosáhli 2200 followers. Spolupráci s Darkem určitě doporučuji.

Lukáš Berka