Doporučení z první ruky

David Grudl — lektor a hlavní vývojář PHP frameworku Nette


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

Školení jQuery & AJAX se mi moc líbilo. Přestože s jQuery již nějakou dobu pracuji, získal jsem řadu dalších podnětů a naučil jsem se řadu dalších triků. Oceňuji to, že David ihned probranou látku předvedl na živém příkladu a probral případné problémy, které mohou nastat, pokud bychom kód napsali jiným způsobem. Na konci školení jsme se pustili do komplexního příkladu vytvořením našeptávače, kde byla shrnuta většina věcí, které jsme se na školení naučili. Atmosféra školení byla příjemná, vše bylo podrobně předvedeno a probráno. Všem zájemcům o jQuery a AJAX mohu toto školení jen doporučit.

Ing. Karel Uhlík

Školení Nette se mi hodně líbilo. V úvodu se probírali temné zákoutí jazyka PHP, z nichž některá jsem neznal. Seznámení s Nette, základními třídami a formuláři, bylo zmíněno vše podstatné a důležité, především z hlediska bezpečnosti. A na konec prvního dne routování. Druhý den mi přišel ještě zajímavější: cache, přihlašovaní uživatele, auTENtizace, auTOrizace. A nakonec vytvoření aplikace v Nette. Rozhodně myslím, že školení bylo prospěšné a jsem rád, že jsem jej absolvoval.

Ondřej Melkes

Školení stálo za to. I když v Nette už nějakou chvilku dělám, ujasnil jsem si pár věcí, které mi zatím nebyly úplně jasné, nebyly řešené na fóru ani v dokumentaci, nebo nejdou tak snadno vyčíst z kódu, nebo jsem prostě jen využíval pětinu jejich možností.

Roman Sklenář

S většinou věcí, které se na školení probíraly, jsem se při zkoumání Nette setkal, ale právě školení tomu dodalo nadhled a vyplnilo mezery a nejasná místa. Navíc mi ukázalo možnosti, o kterých jsem ani netušil.

Matej Kravjar

Okolo Nette se pohybuji v podstatě od jeho zveřejnění, ale až po školení jsem se dokopal k tomu si v něm napsat celou aplikaci. A až školení mi ukázalo ty drobnosti, které Nette obsahuje a kvůli kterým je to tak úžasný nástroj pro vývoj aplikací. Ty drobnosti sice jsou v dokumentaci, ale člověk je snadno přehlédne, když je tam o nich třeba jen věta, dvě. Když jsem si pak v Nette psal první větší aplikaci a využíval jsem u toho všechny ty drobnosti, o kterých jsem se na školení dozvěděl, vážně mě to strašně bavilo. PHP je hloupý pseudoobjektový jazyk, ale s Nette na něj nemá ani C# :) A komu by to nestačilo, dostane krásný diplom, ehm… pardon… certifikát.

Tomáš Vítek

Dověděl jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem si vyjasnil všechny nejasnosti. Měl jsem připraveno plno otázek, ale jak David postupně pokračoval ve výkladu, tak mi nakonec snad žádná otázka nezbyla. Ve finále nám David ukázal, jak dělá aplikaci v Nette přímo on. Zeptal se nás, co bychom si udělali za aplikaci, takže to neměl připravené. Byl to docela mazec, jen škoda, že jsme neměli více času.

Tomáš Witek
Marek Žák

S velkou radostí využívám Davidům systém. Upřímně – za celou éru jsem nikdy nenašel lepší FW, než je Nette.

Marek Žák
tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací