Doporučení z první ruky

Mgr. David Kudrna — lektor digitálních technologií a tvůrce vzdělávacích materiálů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Tomáš Vachuda

S Davidem jsme spolupracovali na vzdělávacím projektu Jsem Netvor. Já tvořil logo a David mě pomáhal směrovat pomocí skvělých a podnětných nápadů. Ačkoli byl David v roli klienta, tak mi přišlo, že spolupracuji se zkušeným Art Directorem. Nebo přinejmenším s člověkem, který má cit pro detail a překypuje netradičními nápady. Ve výsledku to byla skutečně SPOLU-práce. A tuto spolupráci s Davidem jsem si užil a věřím, že si ji užije každý.

Tomáš Vachuda
logotvůrce

S tím, jak David a Petra přemýšlejí o vzdělávání a jeho uchopení v konkrétní situaci, jsem měl možnost se osobně seznámit a přesvědčit se tak, že to umí skvěle. V designu vzdělávacích projektů jsou nápadití a umí je nejen navrhnout a vytvořit, ale také důsledně popularizovat a zviditelnit. Umí prostě dotáhnout celý projekt do konce a poradí si přitom i s omezenými podmínkami, i s možnými riziky. Věřím, že jejich profesionalita, odhodlání a kreativita pomůže na svět nejzajímavějším vzdělávacím službám a kampaním v Česku.

Bohumil Kartous
expert na vzdělávání, autor knihy No Future

S Davidem jsem měla možnost seznámit se během mé stáže v NÚKIBu, při které jsem s ním byla několikrát v kontaktu. Šlo o velmi příjemnou spolupráci. Celkově mě také baví sledovat Davidovy příspěvky na LinkedIn, na kterých jde vidět jeho nadšení do inovačních přístupů ke vzdělávání. Je to člověk, který se neustále rozvíjí a je otevřený vůči novým nápadům. Těším se na případné opětovné setkání.

Karolína Obdržálková
Student of Informatic Security VUT Brno

David vedl stáž, kterou jsem absolvovala v NÚKIB. Jednalo se o velmi příjemnou a přátelskou spolupráci, kde měl každý možnost projevit jakýkoli svůj názor nebo nápad. Za tuto spolupráci jsem velmi ráda a budu se těšit i na budoucí setkání.

Petra Mikulová
CyberSecurity Education Awareness specialist, CSIRT-MU

S Davidem jsem se setkala na mých konzultacích k předmětu Vzdělávací technologie, ve kterých objevoval sebeřízené učení. S nadšením sleduji jeho cestu až mezi nejvýznamnější osobnosti praxe českého edtechu a inovací ve vzdělávání. Ve spolupráci potřebuje vidět nosné myšlenky opřené o hodnoty. Pokud je vezme za své, dá se očekávat jejich velkolepé uvedení do života.

Hana Tulinská
Learning Design & ResearchLearning

S Davidem jsme nějakou dobu spolupracovali na propagaci Digitální stopy ve školách. Zanechal ve mně dojem empatického a hlavně velmi schopného člověka, na kterého je 100% spoleh. Neustále přichází s novými nápady, zajímá ho zpětná vazba. I když je odborníkem, téma kybernetické bezpečnosti umí předat úměrně věku a znalostem posluchačů. Navíc je bývalým studentem KISK FF MU :).

Eliška Hloupá Sovová
součást výkonného vedení Scio, patron Národních srovnávacích zkoušek

David pro naši organizaci připravil velmi zajímavé a zábavné školení o kybernetické bezpečnosti, díky čemuž členové našeho týmu získali základní povědomí o tématu. Za školením byla vidět příprava, zkušenosti i nadšení pro věc.

Tereza Kráčmarová
vzdělávací hry a participace mládeže

Pan Kudrna je v české bezpečnostní komunitě považován za předního odborníka disponujícího jak znalostmi ve svém oboru, tak všeobecným přehledem.

Folty Otakar Foltýn
officer, Army of the Czech republic

David dlouhodobě inspiruje širokou učitelskou komunitu svou aktivitou na poli vzdělávání - z četných projektů doporučuji např. Digitální stopu a Jsem netvor, ale také jeho pravidelné příspěvky na sociálních sítích. Oceňuji způsob, jakým David a jeho tým vytváří vzdělávací obsah (formou Human-centered design, kde nejprve poznává potřeby cílové skupiny a poté navrhuje vhodný obsah), spolehlivou komunikaci a širokou síť kontaktů, které dokáže užitečně propojovat.

Miroslav Mráz
garant IT Labyrinth - gymnázium a základní škola

S Davidem jsme spojili síly ve vzdělávání seniorů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Je to člověk, který v sobě spojuje tah na branku a svěží nápady se schopností empatie a velkou vnímavostí k těm, se kterými právě mluví.

Kateřina Kňapová
On maternity leave