Doporučení z první ruky

Mgr. David Kudrna — lektor digitálních technologií a tvůrce vzdělávacích materiálů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Přestože v naší organizaci máme bohatou zkušenost s přípravou vzdělávacích programů a materiálů, často zápasíme s vlastními kapacitami a omezenou schopností na naše téma nahlédnout čerstvýma očima. Právě proto je skvělé, že tu existují profesionálové jako David a Petra, kteří tuto roli dokáží po všech směrech kvalitně naplnit. Ceníme si nejen schopnosti do tématu rychle proniknout a nabídnout obsahově i technicky funkční řešení, ale oceňujeme také strukturovanost a systematičnost celého procesu, kterým nás David provedl od úvodní schůzky po kompletní realizaci.

Jaroslav Valůch
projektový manažer, Transitions Online

Pan Kudrna lektoroval část našeho akreditovaného kurzu pro ICT koordinátory zaměřenou na oblast kybernetické bezpečnosti. Jeho odborné znalosti, ale také lidský přístup včetně profesionálně připravených materiálů, byly vysoce oceněny účastníky kurzu. Budeme velmi rádi, pokud s námi bude pan Kudrna i nadále spolupracovat.

Jan Krätzer
jednatel a výkonný ředitel, INFRA, s. r. o.

Spolupráce s Petrou a Davidem je skvělá. Oba dva jsou profesionálové, velmi pečlivě přemýšlejí o tom, co má jejich služba klientům přinést, a podle toho pak postupují a tvoří. Jejich výstupy jsou obsáhlé, plné příkladů a zajímavých nápadů. Nechali jsme si od nich zpracovat dvě analýzy a návrhy na zajímavé vzdělávací formy a obě dvě předčily naše očekávání.

Jan Složil
ředitel, Santia & SantiaX Learning, s. r. o.
santiax.cz

Spolupráce s Davidem a Petrou pro nás byla vždy přínosná. Mají spoustu dobrých nápadů na zajímavé vzdělávací produkty a hlavně mají vůli a houževnatost je dokončovat a realizovat. Současně mají zajímavé zkušenosti a jsou velmi tvořiví a kreativní. Komunikace i zpětná vazba byla vždy na skvělé úrovni. Již se těším na další společnou tvorbu.

Richard Prajsler
jednatel inPublic Group, s. r. o., zakladatel projektu Ámos Vision
amosvision.cz
Tomáš Vachuda

S Davidem jsme spolupracovali na vzdělávacím projektu Jsem Netvor. Já tvořil logo a David mě pomáhal směrovat pomocí skvělých a podnětných nápadů. Ačkoli byl David v roli klienta, tak mi přišlo, že spolupracuji se zkušeným Art Directorem. Nebo přinejmenším s člověkem, který má cit pro detail a překypuje netradičními nápady. Ve výsledku to byla skutečně SPOLU-práce. A tuto spolupráci s Davidem jsem si užil a věřím, že si ji užije každý.

Tomáš Vachuda
logotvůrce

S Davidem jsme se potkali v rámci naší platformy Senzační Senioři na projektech „Médiím na kloub“ a „Digitální tělocvična“. Jako lektor byl vždy skvěle připraven a našim seniorům dokázal profesionálně a zároveň lidsky objasnit téma digitální bezpečnosti. Jeho nadšení vždy rozpustilo veškeré obavy z neznámého a David po své přednášce mohl úspěšně čelit palbě záludných otázek. Těším se na další spolupráci!

Gabriela Švagrová
Chief Operations Officer, Nadace Charty 77

S panem Kudrnou jsme spolupracovali opakovaně. Vždy byl pečlivě připraven a svým projevem i volbou témat uměl zaujmout jak studenty, tak zkušenější obecenstvo z řad akademiků. Ukázal nám, co to opravdu znamená kybernetická bezpečnost. Věcnost, spolehlivost a vstřícnost jsou další atributy, které spolupráci s panem Kudrnou vystihují.

Marija Šupicová
odborná pracovnice, Mendelova univerzita v Brně, Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb

David pro naši organizaci připravil velmi zajímavé a zábavné školení o kybernetické bezpečnosti, díky čemuž členové našeho týmu získali základní povědomí o tématu. Za školením byla vidět příprava, zkušenosti i nadšení pro věc.

Tereza Kráčmarová
vzdělávací hry a participace mládeže

S tím, jak David a Petra přemýšlejí o vzdělávání a jeho uchopení v konkrétní situaci, jsem měl možnost se osobně seznámit a přesvědčit se tak, že to umí skvěle. V designu vzdělávacích projektů jsou nápadití a umí je nejen navrhnout a vytvořit, ale také důsledně popularizovat a zviditelnit. Umí prostě dotáhnout celý projekt do konce a poradí si přitom i s omezenými podmínkami, i s možnými riziky. Věřím, že jejich profesionalita, odhodlání a kreativita pomůže na svět nejzajímavějším vzdělávacím službám a kampaním v Česku.

Bohumil Kartous
expert na vzdělávání, autor knihy No Future

Spolupracujeme spolu víc jak 5 let a pokaždé je to velmi příjemná a obohacující spolupráce. Pokud chcete opravdového profesionála, doporučuji určitě Davida.

David Dirbák
CEO v agentuře Zeni team
zeni.cz david@zeni.cz 702 004 021