Doporučení z první ruky

Mgr. David Kudrna — lektor digitálních technologií a tvůrce vzdělávacích materiálů


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Pan Kudrna je velice spolehlivý. Dodrží co slíbí a udělá to včas. Je to ten typ člověka, kterému když dáte úkol, můžete to pustit z hlavy. Zajímá se o nové věci, ale s potřebnou mírou kritiky. Není zaslepeným zastáncem všeho nového a snaží se o věcech přemýšlet z různých pohledů.

Václav Maněna
učitel, lektor, ajťák, jůtůber

Davida znám už jako svého studenta, jako člověka s mimořádným tahem na branku, vytrvalostí, pečlivostí, ochotou pracovat se zpětnou vazbou, ale současně jako člověka lidského, síťaře, který nepotřebuje vše udělat sám, ale hledá nejlepší řešení. Na NUKIB začal na zelené louce dělat zajímavé a v českém prostředí zcela jedinečné edukační kurzy, které ukazují nejen jak na bezpečnost, ale především se vztahují ke smyslu institucí jako takových. I díky Davidovi má NUKIB pevné místo ve společnosti, ukazuje totiž, že překračuje formalistické hranice tam, kde dává smysl pomáhat druhým.

Michal Černý
pedagog, edTechový inovátor, filosof a spisovatel

S Davidem se pravidelně potkávám na různých akcích, které jsou zaměřené na prevenci a vzdělávání dětí, rodičů i učitelů v kyberprostoru. Oceňuji jeho odbornost, nadšení a hlavně jeho pozitivní přístup k mnohdy těžkým tématům. Jsem opravdu nadšený, že se Davidovi daří posouvat některá témata a dělá internetové prostředí zase o kousek bezpečnější.

Martin Kožíšek

Davida znám jako svého spolužáka a později i kolegu, takže se zájmem sleduji jeho profesní i osobní růst a chuť na sobě pracovat. Nadšeně překlápí teorii do praxe a realizuje inovativní nápady. Komunikace a spolupráce s ním je perfektní, lidsky je velmi příjemný a profesionální. A jeho projekty? Smysluplné, komplexní, zábavné, odvážné, úspěšné s velkým dosahem.

Monika Martonová
metodička vzdělávání a lektorka digitálních dovedností na volné noze

S Davidem jsme se potkali v rámci naší platformy Senzační Senioři na projektech „Médiím na kloub“ a „Digitální tělocvična“. Jako lektor byl vždy skvěle připraven a našim seniorům dokázal profesionálně a zároveň lidsky objasnit téma digitální bezpečnosti. Jeho nadšení vždy rozpustilo veškeré obavy z neznámého a David po své přednášce mohl úspěšně čelit palbě záludných otázek. Těším se na další spolupráci!

Gabriela Švagrová
Chief Operations Officer, Nadace Charty 77

David miluje svoji práci, dává do ní kus sebe a na výsledku je to velmi znát. Sleduje trendy a nenechává si nové poznatky jen pro sebe, rád sdílí své nápady s ostatními, rád se inspiruje a zároveň je rád inspirací pro ostatní. Umí skvěle přednášet a předávat své myšlenky dál. Svou práci staví na důkladně získaných datech. Nezůstává jen u nápadů, dokáže je dotáhnout do zdárného a úspěšného konce. Vždy si moc vážím jakékoliv spolupráce s ním.

Veronika Batelková
Media literacy

David je člověk, jehož entuziasmus, drive a expertíza i komplexita dovedností předurčují k úspěchu v projektech, jimiž se zabývá a zabývat bude.

Bob Kartous
Creative and executive person

Spolupráce s Davidem je prostě značka ideál. Domluva rychlá a jasná, spolehlivost naprostá. A ty jeho nápady - to je velká paráda. Je srdcař, věří ve smysl toho, co dělá a je to znát.

Naďa Eretová
šéfredaktorka redakce Řízení školy ve společnosti Wolters Kluwer ČR

Davida vnímám jako perfektního profesionála rozkročeného mezi světy vzdělávání a digitální bezpečnosti. Svou prací tyto světy spojuje a pomáhá edukovat jak žáky, tak učitele.

Daniel Pražák

Spolupracujeme spolu víc jak 5 let a pokaždé je to velmi příjemná a obohacující spolupráce. Pokud chcete opravdového profesionála, doporučuji určitě Davida.

David Dirbák
CEO v agentuře Zeni team
zeni.cz david@zeni.cz 702 004 021