Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Michálek > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Michálek — grafický designér se specializací na vizuální identity

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace David Michálek:
Davida mohu vřele doporučit. Zařídil nám celou firemní identitu od loga, vizitek, hlavičkového papíru až po reklamní materiály jako katalogy, letáky, inzerce atd. Vždy jsme si vyjasnili naše očekávání a výsledná práce přesně odpovídala našim představám. Určitě budeme spolupracovat i do budoucna.

Michaela Klapková

MK MACHINERY s.r.o.
David je profesionál. Spolupracujeme spolu téměř 10 let. Vždy chápe naše potřeby, ať už potřebujeme udělat obal produktu, novou identitu, reklamní kampaň nebo nový web. Oceňuji jeho spolehlivý přístup, kdy se můžeme soustředit na jiné věci a víme, že o design bude maximálně postaráno. Vzájemně vždy připravíme zadání, dohodneme se na ceně a termínu odevzdání a David nám pak dodá řešení, které přesně odpovídá našim očekávání. Pokud je potřeba, nebojí se navrhnout vylepšení nebo s námi komunikovat případné nejasnosti. Je vidět, že svou prací žije a na výsledku mu záleží.

Jakub Štěch

obchodní ředitel 4Leaders, s.r.o.
www.darky.cz ~ 776 050 309
Komunikace i dodané grafiky byly excelentní! Nejvíce oceňujeme ochotu zajistit i služby, které přímo nenabízíte. V budoucnu se na Vás rádi obrátíme znovu. Ať se daří!

Roman Zástěra

SMP Clinic
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS