Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík

Jan Barbořík

tvůrce webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu

Jan Barbořík
Jan Barbořík - logo

Jako WordPress specialista a certifikovaný stříbrný Shoptet Partner vám pod hlavičkou vlastní firmy Devenio vytvořím fungl nový web na WordPressu či e-shop na platformě Shoptet. Webařině se věnuji už od roku 2002, mám za sebou 150+ realizovaných projektů, celou řadu vlastních výdělečných online projektů, veliké mezioborové přesahy k marketingu a grafice, skvělé profesní kontakty a spolehlivé dodavatele, které využiji ve váš prospěch.

 • Weby na WordPressu – Navrhuji, tvořím a spravuji weby na WordPressu od jednoduchých mikrostránek, až po rozsáhlé webové projekty se speciálními funkcionalitami (členské sekce, databáze znalostí, e-shopy). Také nabízím WordPress školení. Weby ode mě mají:
  • stručnou, údernou, přehlednou a pochopitelnou strukturu a obsah,
  • funkční vzhled,
  • dobrou dohledatelnost přes vyhledávače,
  • snadnou škálovatelnost a je možné je jednoduše rozvíjet.
 • E-shopy na Shoptetu – Když chcete vlastní moderní e-shop a nepotřebujete řešení na míru, Shoptet je pro vás ta nejlepší volba. Pomůžu vám s:
  • návrhem e-shopu i jeho dalším provozem,
  • nastavením Shoptetu,
  • plněním produktů a jejich importem,
  • napojením platebních, spedičních a dalších externích služeb,
  • úpravou šablony a grafiky,
  • nastavením procesu objednávky,
  • zaškolením a správou e-shopu.

Zakládám si na samostatnosti, schopnosti hledat a navrhovat řešení, otevřené komunikaci s klienty a dbám na to, aby všechna data i přístupy vždy patřily klientovi. Neustále se vzdělávám a píši odborný blog.

I also speak English – feel free to contact me! Please visit my website for more information, how I can help you.

Vybrané ukázky WordPress a Shoptet:

Web brněnské ofsetové tiskárny (WordPress)E-shop se sportovním funkčním oblečením (Shoptet + marketing) - vlastní komerční projektWebové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)E-shop s módou (Shoptet)Tvorba webových stránek na WordPress + marketing - vlastní komerční projekt
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Barbořík [ mapka ]
kancelář
Masarykova 12
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:608 400 855 (8:00 - 17:00)
Email:jan.barborik@devenio.cz
Web:www.devenio.cz
LinkedIn:LinkedIn janbarborik
Twitter:Twitter janbarborik
WhatsApp:WhatsApp 420608400855
Datovka:Datová schránka t5fkjwp
:75762641 (plátce DPH)
DIČ:CZ8309295247

Doporučení z první ruky

Na pana Barboříka jsme narazili, dá se říct, zcela náhodně. Ač jsme před 2 lety vložili nemalou částku do úpravy webových stránek a nastavení SEO, naše stránky se velmi málo zobrazovaly v nejrůznějších vyhledávačích. Museli jsme vkládat nemalé prostředky do placené reklamy, které se nám ne vždy vrátily. Navíc nás velmi často oslovovaly různé firmy s nabídkou zlepšení vzhledu našich stránek, a to byly „v novém kabátu“. Díky této spolupráci zaznamenáváme nejen velmi pozitivní ohlasy zákazníků, co se vzhledu webovek týče, ale také daleko lepší propojenosti produktů z nabídky s uvedenými vyhledávači. Pokud chcete, abyste byli vidět, můžeme pouze doporučit!
Tým Vyza Professional s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS