Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík

Jan Barbořík

marketér s duší grafika

Jan Barbořík
Jan Barbořík - logo

Postarám se, aby k vám přes internet proudilo co nejvíce zákazníků. Pod hlavičkou mé firmy Devenio vám vytvořím fungl nový web na WordPressu či e-shop na platformě Shoptet. Díky mnohaletým zkušenostem s marketingem a provozem vlastních výdělečných online projektů vám rovněž pomohu při tvorbě marketingové strategie při rozjezdu podnikání, uvádění nového produktu na trh nebo když zkrátka potřebujete svěží vítr do plachet a zpětnou vazbu od někoho nezaujatého.

  • Weby na WordPressu – navrhuji, tvořím a spravuji weby od jednoduchých mikrostránek, až po rozsáhlé webové projekty se speciálními funkcionalitami (členské sekce, databáze znalostí, e-shopy). WordPress také školím.
  • E-shopy na Shoptetu – pomůžu vám s návrhem e-shopu i s jeho dalším provozem. Shoptet šablonu přizpůsobím na míru vašim potřebám pomocí stylování.
  • Marketing – vymyslím marketingovou strategii, jakým způsobem váš produkt/firmu co nejefektivněji propagovat, které kanály využít a jakým způsobem s nimi pracovat. Následně vám připravím návod, podle kterého můžete dále sami pracovat, případně vše svěřit externím specialistům na jednotlivé oblasti (sociální sítě, PPC, tisk apod).

Mám za sebou 150+ realizovaných projektů, skvělé profesní kontakty a spolehlivé dodavatele, které využiji ve váš prospěch. Jsem proaktivní, neustále se vzdělávám a píši odborný blog. Školení a konzultace provádím také na dálku přes Google Meet nebo Skype.

I also speak English – feel free to contact me! Please visit my website for more information, how I can help you.

Vybrané ukázky WordPress & Shoptet:

Web brněnské ofsetové tiskárny (WordPress)E-shop se sportovním funkčním oblečením (Shoptet + marketing) - vlastní komerční projektWebové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)E-shop s módou (Shoptet)Tvorba webových stránek na WordPress + marketing - vlastní komerční projekt
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

plně vytížen stávajícími projekty

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Barbořík
Hybešova 2447/53a
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:608 400 855 (8:00 - 17:00)
Email:jan.barborik@devenio.cz
Web:www.devenio.cz
LinkedIn:LinkedIn janbarborik
Twitter:Twitter janbarborik
WhatsApp:WhatsApp 420608400855
Skype:Skype janbarborik
Datovka:Datová schránka t5fkjwp
:75762641 (plátce DPH)
DIČ:CZ8309295247

Doporučení z první ruky

Úžasná pomoc od pana Barboříka. Spadl mi web a dokázal mi pohotově pomoci a vyřešit problém okamžitě – to je opravdu absolutně výjimečné. Odstranil se mnou telefonicky závažný problém a dále věřím, že budeme spolupracovat na doléčení webu. A velmi málo se stává v dnešní době, že někdo dokáže takto pomoci rychle a pohotově – vyřešit problém, který hoří! Velmi doporučuji!!!
Michaela Čajková
filmový agent

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS