Jan Barbořík, MBA

specialista na online podnikání, marketér s duší grafika

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako marketér s duší grafika už od roku 2011 pomáhám lidem (začít) podnikat a prodávat na internetu.

Jsem ten správný člověk, který vám pomůže v začátcích vše správně vymyslet, připraví harmonogram prací, sám nebo s pomocí dalších šikovných lidí vše zrealizuje a vás naučí celý výdělečný systém obsluhovat. K ruce vám budu i později, když budete chtít projekt posunout zase o kousek dál.

Mojí přidanou hodnotou jsou zkušenosti. Online marketingu, grafice a tvorbě webových stránek se kontinuálně aktivně věnuji od roku 2002, nejprve jako grafik a webdesignér v agenturách, později jako marketér ve velké nadnárodní společnosti a následně jako profesionál na volné noze. Za tu dobu jsem nahlédl mnoha podnikatelům pod ruce a tak vím, co funguje lépe a co méně. Spoustu věcí mám zažitých, protože je dělám opakovaně mnoho let – díky tomu je pro vás udělám napoprvé dobře a rychleji, než kdybyste si je zkoušeli dělat sami.

Mám titul MBA z marketingu, neustále se vzdělávám a píši odborný blog. Mám velké přesahy znalostí od online marketingu přes grafiku až po tvorbu webových stránek a e-shopů. Jsem hrdým autorem projektu Sám sobě marketérem, kde pomáhám lidem začít s online marketingem svépomocí. Také jsem se stal krajským finalistou Živnostníka roku 2023 a aktivně působím jako dobrovolník v programu Den pro školu.

Co bych to byl ale za marketéra, kdybych své vědomosti nevyužíval a netestoval na svých vlastních úspěšných projektech. Delší povídání o mně, články i nějaká videa najdete na mém webu.

Během spolupráce si zakládám na samostatnosti, schopnosti hledat a navrhovat řešení, otevřené komunikaci a dbám na to, aby všechna data i přístupy vždy patřily klientovi.

Bude nám to spolu klapat, pokud jste proaktivní a máte zájem na úspěšném dokončení a spuštění projektu. Jde o společnou práci – vy znáte fakta a své podnikání, já vám informace pomohu zpracovat, dát jim formu a úspěšně vše spustit na webu.

I also speak English – feel free to contact me! Please visit my website for more information, how I can help you.

Vybrané ukázky WordPress a Shoptet

Web brněnské ofsetové tiskárny (WordPress) E-shop se sportovním funkčním oblečením (Shoptet + marketing) - vlastní komerční projekt Webové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress) E-shop s módou (Shoptet) Tvorba webových stránek na WordPress + marketing - vlastní komerční projekt
Zobrazit všech 19 náhledů

Podnikání na internetu

Pokud začínáte podnikat a řešíte svou prezentaci na internetu nebo spouštíte nový projekt, který chcete zviditelnit na internetu, pomohu vám s tím.

V rámci konzultace s klienty často řeším:

  • výběr domény (občas i jména firmy)
  • nastavení strategie toho, kde a jak být na internetu aktivní a jak který kanál využívat
  • jaké informace dát na web, jak ho správně uspořádat a rozvíjet do budoucna
  • zda a jak používat sociální sítě
  • jak sbírat reference
  • jak být dobře dohledatelný a důvěryhodný
  • jak dlouhodobě tvořit obsah na web i sociální sítě

Webové stránky vám pak přímo rád udělám s pomocí nejrozšířenějšího redakčního systému na světě, WordPressu. S ním pracuji intenzivně od roku 2008 a postavil jsem na něm již skutečně mnoho webů, takže jej znám jako své boty. Jeho výhoda je v tom, že nám dává svobodu v obsahu i v následném rozšiřování webu (například o jazykové mutace, členské sekce, prodejní sekce, kalendáře, databáze a další…).

Mám vyladěné workflow a ověřené komponenty, se kterými pracuji, takže jsem rychlý a efektivní. Pokud na to budete mít chuť, čas a kapacity, naučím vás, jak se svým novým webem můžete samostatně pracovat. Pokud ne, rád se vám o něj postarám. A to i v rámci pravidelné správy – tedy zajištění aktualizací, zálohování a monitoringu dostupnosti.

Spolupracuji s dalšími šikovnými lidmi, kteří vám mohou pomoci v oblastech, jako je SEO, reklama na internetu, fotografování, tisk, výroba reklamy a podobně.

Prodej na internetu

Pomůžu vám také začít prodávat na internetu. Pro tvorbu e-shopů jsem si zvolil českou platformu Shoptet. Pracuji s ním od roku 2018 a postavil jsem na něm pro klienty i pro sebe nespočet e-shopů. Od těch malých s pár produkty až po ty opravdu robustní. Shoptet znám jako své boty (jsem certifikovaným Stříbrným partnerem) a při tvorbě využívám všech svých zkušeností, znalostí a přesahů. Vím, jak je co potřeba udělat, pomohu vymyslet i zformulovat zadání, prakticky e-shop postavit, vysvětlit jeho používání, spustit veřejně a být k ruce v budoucnu.

V jaké se nacházíte situaci?

  • Ještě nemáte zkušenosti s provozováním e-shopu? Nevadí. Srozumitelně vám vše vysvětlím a pomohu vše naplánovat a udělat první kroky. Výsledkem naší spolupráce bude spuštěný e-shop, který si budete schopni sami dál obhospodařovat. Budu tu pro vás i v budoucnu, když byste potřebovali pomoct nebo chtěli váš obchod dále rozvíjet.
  • Už e-shop máte a chcete s ním pomoci? Jsem tu pro vás, pokud si s něčím nevíte rady, chcete posunout váš internetový obchod dopředu, zrevidovat online marketing nebo celé fungování e-shopu.
  • Chcete se naučit lépe pracovat se Shoptetem? Nabízím také individuální i skupinové školení. Naživo i virtuálně.

Na tvorbu mám připravené vyladěné procesy a postupy tak, abychom na nic nezapomněli, byli efektivní a vy jste měli přehled o tom, kolik práce nám ještě zbývá do spuštění. Řešil už jsem spoustu situací, takže jsem schopen vás nasměrovat i v případě nejrůznějších problémů a situací, které v životě e-shopaře mohou nastat.

Jan Barbořík, MBA

Kontakty

Jan Barbořík, MBA
Hybešova 2447/53a
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:608 400 855 (8:00 - 17:00)
Email:info@janbarborik.cz
Web:www.janbarborik.cz
LinkedIn:janbarborik
WhatsApp:420608400855
Datovka:t5fkjwp
IČ:75762641 (plátce DPH)
DIČ:CZ8309295247

Doporučení
z první ruky

Úžasná pomoc od pana Barboříka. Spadl mi web a dokázal mi pohotově pomoci a vyřešit problém okamžitě – to je opravdu absolutně výjimečné. Odstranil se mnou telefonicky závažný problém a dále věřím, že budeme spolupracovat na doléčení webu. A velmi málo se stává v dnešní době, že někdo dokáže takto pomoci rychle a pohotově – vyřešit problém, který hoří! Velmi doporučuji!!!

Michaela Čajková

filmový agent