Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík

Jan Barbořík

marketér s duší grafika

Jan Barbořík

Postarám se, aby k vám přes internet proudilo co nejvíce zákazníků. Pod hlavičkou mé firmy Devenio vám vytvořím fungl nový web na WordPressu či e-shop na platformě Shoptet. Díky mnohaletým zkušenostem s marketingem a provozem vlastních výdělečných online projektů vám rovněž pomohu při tvorbě marketingové strategie při rozjezdu podnikání, uvádění nového produktu na trh nebo když zkrátka potřebujete svěží vítr do plachet a zpětnou vazbu od někoho nezaujatého.

  • Weby na WordPressu – navrhuji, tvořím a spravuji weby od jednoduchých mikrostránek, až po rozsáhlé webové projekty se speciálními funkcionalitami (členské sekce, databáze znalostí, e-shopy). WordPress také školím.
  • E-shopy na Shoptetu – pomůžu vám s návrhem e-shopu i s jeho dalším provozem. Shoptet šablonu přizpůsobím na míru vašim potřebám pomocí stylování.
  • Marketing – vymyslím marketingovou strategii, jakým způsobem váš produkt/firmu co nejefektivněji propagovat, které kanály využít a jakým způsobem s nimi pracovat. Následně vám připravím návod, podle kterého můžete dále sami pracovat, případně vše svěřit externím specialistům na jednotlivé oblasti (sociální sítě, PPC, tisk apod).

Mám za sebou 150+ realizovaných projektů, skvělé profesní kontakty a spolehlivé dodavatele, které využiji ve váš prospěch. Jsem proaktivní, neustále se vzdělávám a píši odborný blog.

Ukázky práce:

Firemní web Ecotop Energy s.r.o.Firemní webové stránky Hájek & DoubekWeb jazykové školy Angličtina ZuzuRedesign e-shopu Petra RakušanaWalkeee - produktový microsite
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Barbořík
Hybešova 2447/53a
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:608 400 855
Email:jan.barborik@devenio.cz
Web:www.devenio.cz
LinkedIn:LinkedIn janbarborik
Twitter:Twitter janbarborik
WhatsApp:WhatsApp 420608400855
Skype:Skype janbarborik
Datovka:Datová schránka t5fkjwp
:75762641 (plátce DPH)
DIČ:CZ8309295247

Doporučení z první ruky

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.
Ondřej Neff
vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS