Doporučení z první ruky

Ing. MgA. David Spáčil alias Havran — AI video maker a digitální vypravěč s více než 20 lety zkušeností


Zobrazuji č. 11-19 z celkem 19 doporučení

Dobrá a rychlá komunikace, schopnost rychlé reakce na změnu scénáře ze strany zadavatele, profesionální vyhotovení. Doporučuji.

F. Sýkora
Právní Esa

60seconds se pyšní tím, že v šedesáti vteřinách dokáží obsáhnout sektor, v němž vaše společnost působí. V našem případě to zvládli za dvacet vteřin, aniž by cokoliv chybělo. Všechno důležité bylo zmíněno, navíc velmi originálním a zajímavým způsobem. Práce 60seconds a také celkové osobnostní nastavení těchto lidí je na jedničku třikrát podtrženou.

Michaela Vařeková
Paracentrum

Narodilo se kreativní video, o kterém ještě uslyšíte. Jedním slovem profesionalita. Od začátku až do poslední chvíle máte pocit, že výsledek bude stát za to a bude přesně odpovídat požadavkům. Rychlost, kreativita, zodpovědnost, úspora času a starostí. Díky!

Veronika Hollerová
Centrum vzdělávání všem (tvorba po Jihomoravský kraj)

Spolupráce byla rychlá, pružná a kreativní s velkou dávkou empatie k zadanému projektu.

Jakub Steiner
ředitel marketingu, Luxor

Velmi příjemná první spolupráce, která předčila očekávání. Bezvadné technické zpracování.

Jana Šilarová
CEITEC MU

Společnost 60seconds nám vytvořila minutové kreslené video, které se (také dle reakcí našich zákazníků) velice povedlo. Oceňuji zejména nápaditost, rychlost a celkově skvělou spolupráci. Společnost 60seconds určitě doporučuji těm, kteří potřebují nápadité video, které na první pohled zaujme a zároveň ve zkratce sdělí vše důležité.

Ing. Kateřina Medková
IN-EKO TEAM

Spolupráce se 60seconds nám pomohla nalézt novou perspektivu sebeprezentace. To, co děláte, můžete opravdu vysvětlit v 60 sekundách, ať je to co je to. Efektivně, lehce, zábavně. Každou myšlenku dokáží přenést na papír a rozpohybovat. Děkujeme celému týmu za skvělou realizaci našeho záměru!

Dana Štěrbová
SURFIN Technology s.r.o.

Děkuji za skvělou spolupráci v rámci projektu „Made in Czechoslovakia“, který je pro Národní technické muzeum stěžejním projektem roku 2018 a 2019. Věřím, že díky vašemu spotu uvidí náš výstavní projekt velké množství lidí, kteří budou odcházet s dobrým pocitem, stejně jako NTM si odneslo velmi dobrý pocit ze spolupráce se společností 60seconds.

Adam Dušek
vedoucí oddělení vnějších vztahů, Národní technické muzeum

Společnost 60seconds disponuje kvalitními odborníky z řad animátorů. Dbá na perfektní a včasnou komunikaci a potřeby klienta.

Barbora Danišová
Ministerstvo vnitra - Centrum zajištěných aktiv