Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Vacula > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Vacula — grafik a designér webových stránek

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace David Vacula:
David odvedl výbornou práci, opravdu skvělý design webu. Navíc velmi rychlé, férové a korektní jednání, skvělá komunikace. Opravdový profesionál. Všem vřele doporučuji spolupráci s tímto člověkem.

František Hobizal

Výborná komunikace, rychlost a hlavně původní předpokládaná cena byla totožná s cenou finální. Určitě doporučujeme. Bez dlouhého vysvětlování pan Vacula udělal super práci i s úpravami.

Petra Zedníková

www.concierge-uc.com ~ concierge@uniqueconcept.cz
Davida mohu doporučit na základě již dvou projektů. Vždy dobrá komunikace, dodržení termínů i ochota vymýšlet různá řešení.

Libor K.

David Vacula mi udělal pěkný webdesign na můj sportovní portál. Komunikace s ním byla rychlá, svižná a profesionální. Ukázal jsem mu, co se mi líbí a jakým směrem se má zabývat. Trefil se přímo do mého vkusu. Dále mi udělal několik bannerů, logo a vždy poradil. Jeho práce se mi líbí a proto spolupracujeme na dalších mých projektech. Pokud hledáte grafika, tak vřele doporučuji.

Ondřej Filák

ondrejfilak@gmail.com
S panem Vaculou jsem spolupracoval u našeho e-shopu a jsem velice spokojený. Doporučuji všem, pěkná grafika, rychlé jednání, vše bez problémů.

Oliver Fišer

www.healthinfo.cz ~ oliver.fiser@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS