Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Vacula > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Vacula — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace David Vacula:
Pan Vacula byl velmi vstřícný a bleskově zareagoval. Jeho práce byla velmi kvalitní, rychlá a spolupráce příjemná. Určitě jeho služby znovu využijeme!

Karolina Slaninová

www.fengshui-ceskaskola.cz
Pan Vacula nám zpracovával design dárkového poukazu. Spolupráce byla velmi příjemná, pan Vacula je rychlý a flexibilní, stihl vše připravit do námi zadaného šibeničního termínu. Velmi jsem ocenila jeho trpělivost při realizaci úprav. Celkový výsledek je skvělý a splnil naše očekávání i prvotní zadání. Pana Vaculu rádi oslovíme i při budoucích potřebách grafických prací.

Kateřina Vančurová

www.icengo.cz ~ katerina.vancurova@icengo.cz ~ 775 372 299
Výborná spolupráce, ochotné a vstřícné jednání, výborná kvalita práce, mohu doporučit.

Jaroslava Ciprová

www.vybersikabelku.cz ~ ddesign@centrum.cz
S designérem Davidem Vaculou spolupracuji a mohu vřele doporučit. Rychlá a bezproblémová komunikace. Doporučuji!

M. Klimeš

tvůrce webových stránek
studiograf.net
David odvedl výbornou práci, opravdu skvělý design webu. Navíc velmi rychlé, férové a korektní jednání, skvělá komunikace. Opravdový profesionál. Všem vřele doporučuji spolupráci s tímto člověkem.

František Hobizal

Výborná komunikace, rychlost a hlavně původní předpokládaná cena byla totožná s cenou finální. Určitě doporučujeme. Bez dlouhého vysvětlování pan Vacula udělal super práci i s úpravami.

Petra Zedníková

www.concierge-uc.com ~ concierge@uniqueconcept.cz
Davida mohu doporučit na základě již dvou projektů. Vždy dobrá komunikace, dodržení termínů i ochota vymýšlet různá řešení.

Libor K.

David Vacula mi udělal pěkný webdesign na můj sportovní portál. Komunikace s ním byla rychlá, svižná a profesionální. Ukázal jsem mu, co se mi líbí a jakým směrem se má zabývat. Trefil se přímo do mého vkusu. Dále mi udělal několik bannerů, logo a vždy poradil. Jeho práce se mi líbí a proto spolupracujeme na dalších mých projektech. Pokud hledáte grafika, tak vřele doporučuji.

Ondřej Filák

ondrejfilak@gmail.com
S panem Vaculou jsem spolupracoval u našeho e-shopu a jsem velice spokojený. Doporučuji všem, pěkná grafika, rychlé jednání, vše bez problémů.

Oliver Fišer

www.healthinfo.cz ~ oliver.fiser@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS