Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Zoubek > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Zoubek — marketingový stratég a konzultant

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace David Zoubek:
David je člověk, který umí skvěle propojovat lidi. Seznámil mě s řadou expertů a nadchl mnoho lidí, aby pracovali pro náš byznys. Dále si na Davidovi cením jeho chuti hledat nové směry a řešení. Našemu byznysu pomohl najít nové příležitosti. A do třetice, díky jeho online marketingovým aktivitám jsme rostli obrovským tempem. David všechny aktivity měřil a investoval tam, kde byla nejlepší návratnost.

Tomáš Kopřiva

spolumajitel e-shopu Babičkářství
S Davidem jsem spolupracoval na několika projektech, kdy jsme si navzájem tyto projekty konzultovali a vyměňovali si zkušenosti. Vždy obohatil můj pohled na věc a nabídl pohledy, které mi do té doby unikaly. Na věci se dívá pragmaticky a funkčně, ale zároveň s velkou dávkou empatie a proklientským přístupem.

Michal Pešat

CEO agentury Obchodní úspěch
www.obchodniuspech.cz
David je skvělý marketingový expert. I díky jeho nápadům a radám jsme v loňském roce zaznamenali rekordní obrat. Jeho profesionální služby mohu opravdu doporučit.

Jana Exnarová

majitelka Freebody, s.r.o.
www.freebody.cz
David je v marketingu jako doma, ale určitě nečekejte klasického markeťáka, který vám slíbí hory doly a spoléhá se na to, že klientů je na trhu vždy dost. Davidovi nejde jen o čísla a výsledky, ale i o dobrý pocit klienta i jeho samotného z dobře odvedené práce, která k výsledkům vede. Zároveň vidí příležitosti a cesty tam, kde jiní ne. Stejně jako v osobním životě, jde i v práci Davidovi o dobré vztahy s kolegy a klienty. Jeho předností je také jeho velký rozhled a motivace se v oboru neustále vzdělávat. S Davidem se mi vždy výborně spolupracuje právě pro tento jeho důraz na vztahy, ale i na smysluplnou a otevřenou diskuzi či schopnost vidět věci z nadhledu, ale zároveň vnímat i jednotlivé detaily problému. Ale nejde pouze o marketing. David je strategicky zaměřený člověk, vizionář, a jako správný šachista přemýšlí vždy o krok napřed. Nechybí mu ale schopnost vnímat lidi a jejich pocity či nálady. Rád poznává nové a zajímavé lidi, propojuje je a pomáhá jim se posouvat na jejich životní cestě. I díky tomu má kolem sebe mnoho odborníků nejen z marketingu, ale i HR, IT i dalších oborů, které dokáže umně propojovat se svou prací v marketingu a jít tak i za hranici svého hlavního oboru.

Ondřej Krejčí

Senior Business Consultant KPMG
S Davidem spolupracujeme už řadu let a za tu dobu jsem ho poznal jako poctivého a odpovědného manažera, jehož největší předností je skvělá práce s lidmi, odpovědný přístup a znalost oboru.

Vladimír Znamenský

Online Marketing Consultant
www.championsmail.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS