Doporučení z první ruky

Mgr. Denisa Hobbs — lektorka angličtiny a němčiny online i v pohybu


Zobrazuji všech 5 doporučení

Učila jsem se anglicky s Denisou. Vybrala jsem si anglické vycházky a byl to úplně nový zážitek. Nesedíte v učebně, v kanceláři nebo u počítače, ale spojíte výuku s pohybem na zdravém vzduchu. Neznamená to, že se poctivě neučíte. Celou dobu si Denisa zapisuje vaše chyby, novou slovní zásobu a pošle vám zpětnou vazbu a doporučí vhodné aktivity k online procvičování podle toho v čem chybujete. Čas a místo vycházky přizpůsobí vašim potřebám. Na hodiny jsem se opravdu těšila. Výuka je velmi flexibilní a šitá na míru vašim znalostem a schopnostem.

Renata Z.

Denisa má hodinu opravdu perfektně propracovanou, jde vidět, že si na tom dá záležet a hodinu sestaví přesně tak, jak potřebujete. Vyjde ve všem vstříc, cokoliv nevíte, vám zodpoví nebo zjistí do další hodiny. Zapisovaní slovní zásoby, která vám při rozhovoru chybí je jedno velké plus. Opravdu pečlivě vše připravené, doporučuji všemi deseti!

Renata T.

Skvělá lektorka, lekce na míru, příjemná atmosféra! Doporučuji a děkuji!

Barbora M.

Při přátelské konverzaci (kde mluvíte především vy) lekce uteče jako voda. S Denisou lze mluvit o čemkoliv, člověk se dozví spoustu nových informací nejen o angličtině.

Jiří Z.

Výuka němčiny je velice různorodá a hodiny mají svižné tempo. Denisa je pohotová a nutí mě hodně a dlouze mluvit. Díky Denise jsem se za poměrně krátkou dobu dokázala německy rozmluvit a pomalu se zbavuji svého strachu z dlouhých vět či souvětí. Denisa vyslyšela mé přání a soustředí se se mnou jen na konverzaci, u ostatních lektorů to vždy sklouzlo na gramatiku.

Gábi K.