Doporučení z první ruky

Mgr. Denisa Hobbs — lektorka angličtiny a němčiny online i v pohybu


Zobrazuji všech 10 doporučení

Učila jsem se anglicky s Denisou. Vybrala jsem si anglické vycházky a byl to úplně nový zážitek. Nesedíte v učebně, v kanceláři nebo u počítače, ale spojíte výuku s pohybem na zdravém vzduchu. Neznamená to, že se poctivě neučíte. Celou dobu si Denisa zapisuje vaše chyby, novou slovní zásobu a pošle vám zpětnou vazbu a doporučí vhodné aktivity k online procvičování podle toho v čem chybujete. Čas a místo vycházky přizpůsobí vašim potřebám. Na hodiny jsem se opravdu těšila. Výuka je velmi flexibilní a šitá na míru vašim znalostem a schopnostem.

Renata Z.

Denisa má hodinu opravdu perfektně propracovanou, jde vidět, že si na tom dá záležet a hodinu sestaví přesně tak, jak potřebujete. Vyjde ve všem vstříc, cokoliv nevíte, vám zodpoví nebo zjistí do další hodiny. Zapisovaní slovní zásoby, která vám při rozhovoru chybí je jedno velké plus. Opravdu pečlivě vše připravené, doporučuji všemi deseti!

Renata T.

Skvělá lektorka, lekce na míru, příjemná atmosféra! Doporučuji a děkuji!

Barbora M.

Při přátelské konverzaci (kde mluvíte především vy) lekce uteče jako voda. S Denisou lze mluvit o čemkoliv, člověk se dozví spoustu nových informací nejen o angličtině.

Jiří Z.

Výuka němčiny je velice různorodá a hodiny mají svižné tempo. Denisa je pohotová a nutí mě hodně a dlouze mluvit. Díky Denise jsem se za poměrně krátkou dobu dokázala německy rozmluvit a pomalu se zbavuji svého strachu z dlouhých vět či souvětí. Denisa vyslyšela mé přání a soustředí se se mnou jen na konverzaci, u ostatních lektorů to vždy sklouzlo na gramatiku.

Gábi K.

Lekce němčiny jsou v rámci firemní výuky, Denisa dochází do našich kanceláří. Předtím jsme vyzkoušeli několik lektorů, ale nikdo nám tolik nevyhovoval. Moc chválím připravenost na hodiny, strukturovanost, pokud mi něco v hodině nejde, Denisa si to poznačí a příště se na látku podíváme. Také mi moc vyhovuje, že se vracíme k probraným tématům, resp. ke slovní zásobě. Domácí úkoly jsou na webu, tedy vždycky přístupné a pořád se k nim mohu vracet. Na hodinách je pohoda a dobrá nálada. Myslím si, že každému vyhovuje trochu něco jiného, tak není problém se s Denisou domluvit o tom, jak by měla hodina probíhat. Rozhodně doporučuji.

Eva K.

Učím se německý jazyk několik let, ale jsem stále začátečník. Mám dojem, že můj mozek v mém věku již nechce přijímat a učit se cizí jazyk. S Denisou mám výuku cca od 10/2023 v rámci firmy, kde se preferuje německý jazyk. Musím přiznat, že mě hodiny němčiny konečně začaly bavit a na hodiny výuky se opravdu těším. Hodiny má Denisa skvěle připravené. Starší i nová témata slovní i gramatická procvičujeme formou zajímavých her, cvičení, křížovek, textu písně atd. Pokud zjistí, že mi něco dělá potíže, na další hodinu připraví procvičování opět zajímavou formou. Dokáže skvěle reagovat na individualitu, na to, jaká forma výuky je pro mě přijatelná a srozumitelná. Denise moc děkuji za její trpělivost a profesionalitu.

Pavlína N.

Lektorka Denisa je mladá, velmi empatická, ale přitom se skvělou znalostí angličtiny a pedagogickou zkušeností na renomované střední škole. Jsem celoživotní začátečník. I když v pokročilém věku, přesto jsem se rozhodla to ještě zkusit. A myslím, že jsem trefila hřebíček na hlavičku. Vše probíhá velmi přirozeně, přizpůsobuje se mým potřebám, necítím se trapně. Dostávám množství podkladů a záleží jen na mně, zda je využiju, použiju či udělám domácí úkol. Na vše se mohu bez ostychu a bázně zeptat, a vždy dostanu erudovanou odpověď. Pokud hledáte tu pravou lektorku, jste na správném místě. Mohu vřele doporučit.

Alena M.

Lekcí s Denisou se účastním v rámci firemní výuky němčiny a je to rozhodně jeden z nejlepších pracovních benefitů. :) Hodiny jsou totiž moc příjemné, zajímavé, hravé a ušité na míru. Denisa je velice všímavá lektorka. Moc doporučuji.

Agnieszka R.

Už vím, jak vypadá škola hrou. :-) Angličtinu s Denisou si užívám. Těším se na každou lekci. Respektuje, co mám zrovna chuť se učit. Dává mi užitečné tipy a já se konečně ta slovíčka učím. :-) Ne proto, že musím, ale že chci. Materiály jsou hravé. Když mi kolem nového slovíčka propluje nějaká rybka nebo je v pozadí tulipán, ani nevnímám, že se učím. Tak nějak si to ten náš Učitel národů představoval, ne?! :-)

Sabina H.