Doporučení z první ruky

Denisa Mezerová — grafická designérka


Zobrazuji všech 8 doporučení

Spolupráce s Denisou posunula moji online prezentaci na novou úroveň. Celé zadání vizuální identity, loga, i prezentace na sociálních sítích zvládla nejen dle mých představ, i je předčila. Vše bylo zpracováno důkladně a profesionálně a vyhotoveno v rozumném čase. Komunikace byla vždy rychlá a velmi vstřícná. Oceňuji zejména přesah její práce při zasazování vizuálu do širšího kontextu, což rozhodně není lehký úkol! Rozhodně mohu jen a jen doporučit

Richard Pavlíček
fitness trenér
richardpavlicek.cz

Po naší dosavadní spolupráci bych vám moc rád doporučil Denisu. Je neskutečně energická, má pozitivní, naprosto skvělý přístup a vždy najde cestu jak vám vyhovět s nápady a poznámkami, které zrovna máte. Už teď se nemůžu dočkat spolupráce na dalších projektech!

Filip B.
stavebnictví, nákup a prodej

Těší mě, že jsme s Denisou navázali spolupráci. Máme za sebou od této sympatické a věčně optimisticky naladěné grafičky, kreslířky a designérky první velký projekt webových stránek a rozcestníků pro náš areál bezbariérového penzionu a pražírny výběrové kávy Kokorin12.cz. U Denisy na první dobrou platí, že má vstřícné, zodpovědné a rychlé jednání. Vždy nad projektem uvažuje s větším přesahem. A hlavně, co jí nechybí, je kreativita. Všechno, co pro nás udělala, bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi užitečné. Je nám a celému mému týmu potěšením být s ní v kontaktu a těžit z jejích zkušeností a talentu.

Hana Potměšilová
zakladatelka nadačního spolku Revenium
www.revenium.cz

Denisa je skvělá profesionálka, velice dobře se mi s ní spolupracuje, doporučuji. Komunikace, příprava podkladů, dodržení termínů - vše 10/10.

Oldřich Jandik
webmaster
ziveweby.cz info@ziveweby.cz

Denisa s naší firmou spolupracuje už dlouhodobě jako externí grafička. Nebojí se předkládat nové a inovativní nápady, zadání pečlivě splňuje v přiměřeném čase, umí skvěle porozumět našim představám a její kreativita i schopnost přemýšlet mimo rámec nás přivedly k novým způsobům prezentace našich služeb. Denisu mohu s radostí a bez váhání doporučit každému, kdo do svého týmu zrovna hledá někoho opravdu šikovného a zapáleného do své kreativní činnosti.

Radek Jágr
stavební společnost
jesenickastavebni.cz
Ing. Lukáš Koucký

Slečnu Mezerovou jsem oslovil se zadáním redesignu loga. Předání hotové práce proběhlo v expresním termínu bez potřeby jediné revize a přesně podle mé představy, kterou jsme společně ještě dovedli k dokonalosti. Zkrátka vše jak má být. Mohu jen doporučit.

Ing. Lukáš Koucký
expert na marketing webových projektů, affiliate marketing a lead generation včetně projektů na klíč

Spolupráce s Denisou úplně splnila moje očekávání. Naslouchala mým myšlenkám, které za pomoci svého talentu a zkušeností přetavila v použitelný návod, jak sjednotit mé služby do podoby nejen nového loga, ale i jak celkově pracovat se svou vizuální identitou. Určitě můžu doporučit dál.

Monika Bielová
psycholog

Agentura Dream Job velice doporučuje slečnu Denisu Mezerovou. Máme s Deniskou velké zkušenosti při tvorbě grafického designu našich nových webových stránek. Denisa přinesla spoustu kreativních nápadů, svou přátelskou povahou zapadla hravě do týmu a vždy jsme se na ni mohli spolehnout. Přesně dodržené termíny práce a její osobitý styl byly pro nás velmi důležité. Denisa se vždy soustředila na naše požadavky a dodávala do nich více osobního ducha. Určitě Denisu doporučujeme dále a věříme, že budeme mít opět příležitost sní pracovat na dalších projektech. Moc děkujeme za tvou práci!

Agentura Dream Job s.r.o.
Recruitment Consultant
dream-job.cz consultant@dream-job.cz