Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Denisa Veselá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Denisa Veselá — účetní

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Denisa Veselá:
Paní Veselá je velmi kompetentní a pečlivá účetní, která se nezalekne nových výzev či neobvyklých situací. V drtivé většině zná na nové požadavky odpověď díky obrovským zkušenostem z různých firem, a pokud si něco přece jen potřebuje najít či ověřit, bere to na sebe a situaci vždy rychle vyřeší. Velmi přínosné jsou i její hluboké znalosti mzdové agendy a pracovního práva. Ze spolupráce si vždy odnášíme pocit, že účetnictví máme absolutně v pořádku, a ten klid je k nezaplacení.

Ing. Petr Halík

PROFICIO Marketing
Paní Veselá má mnohaleté zkušenosti v oblasti účetnictví, daní a mezd. Není pro ni problém zodpovědět jakoukoli otázku týkající se těchto oblastí a její praktické zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni. S paní Veselou spolupracujeme několik let a je to velmi milá, příjemná a pohodová žena. Její vysoké pracovní nasazení je neuvěřitelné a žádná situace pro ni není překážkou. Je velmi precizní, pečlivá, flexibilní, mé dotazy je schopna zodpovědět prakticky kdykoliv a je to opravdový profesionál. Děkujeme za vše, co pro nás dělá a přejeme jí mnoho stejně spokojených klientů.

Dagmar & Jiří Řezníkovi

Paní Veselá je profesionálka od hlavy až k patě. Má komplexní znalosti a vždy vše ochotně vysvětlí. Jde s dobou a nebrání se novotám. U paní Veselé obdivuji, jak skvěle zvládá všechny mé požadavky a v zájmu všech navrhne výsledné řešení.

Drahomíra Chalupská

OSVČ
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS