Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominik Lev > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dominik Lev — webový vývojář

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Dominik Lev:
Spolupráce s Dominikem proběhla úspěšně a podle představ. Od vyjasnění zadání přes vývoj i pozdější vylepšení. Skvělá komunikace i proaktivita při hledáni řešení specifických problémů. Velmi oceňuji snahu projekt vylepšit nad rámec zadání a těším se na další spolupráci.

Lukáš Koucký

marketér
https://www.linkedin.com/in/koucky/ ~ info@lukasko.cz ~ 775 313 419
Dominik je profesionál, s kterým je radost spolupracovat. K zadaným úkolům přistupuje proaktivně, nemá problém s žádnou výzvou a vždy jsme našli řešení daného problému. Rozumí si s kdejakým frameworkem či technologií.

Roman Pavlík

programátor
www.linkedin.com/in/roman-pavlik/ ~ roman.pavlik@i-projekt.cz ~ 773 777 162
U Dominika se mi líbí jeho proaktivní přístup, kde před zakázkou dokáže navrhnout další možná řešení a jeho výstupní práce lze okamžitě prezentovat klientovi bez dalších vážných úprav. Nejvíc ale uznávám jeho lidskou stránku a schopnost komunikace, která se při řešení potíží velmi hodí.

Marcel Kalenda

projektový manažer
www.linkedin.com/in/marcel-kalenda-644a2… ~ markalenda@gmail.com ~ 774 686 272
Dominik je skvělý ve svém oboru. Vytvořil pro mne web přesně podle mých představ. V každém mém požadavku mi vyhověl a měl mnoho nápadů, jak web vylepšit a dotáhnout k dokonalosti. Komunikace byla bez problému a pokaždé s rychlou odezvou. Vřele doporučuji a dávám 5 hvězdiček

Lucie Třísková

fitness trenérka
lucietriskova.cz ~ info@lucietriskova.cz ~ 776 711 563
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS