Doporučení z první ruky

Dominik Lev — tvůrce webových aplikací a webů


Zobrazuji všech 6 doporučení

Spolupráce s Dominikem proběhla úspěšně a podle představ. Od vyjasnění zadání přes vývoj i pozdější vylepšení. Skvělá komunikace i proaktivita při hledáni řešení specifických problémů. Velmi oceňuji snahu projekt vylepšit nad rámec zadání a těším se na další spolupráci.

Lukáš Koucký
marketér
https://www.linkedin.com/in/koucky/ info@lukasko.cz 775 313 419

Dominik je profesionál, s kterým je radost spolupracovat. K zadaným úkolům přistupuje proaktivně, nemá problém s žádnou výzvou a vždy jsme našli řešení daného problému. Rozumí si s kdejakým frameworkem či technologií.

Roman Pavlík
programátor
www.linkedin.com/in/roman-pavlik/ roman.pavlik@i-projekt.cz 773 777 162

U Dominika se mi líbí jeho proaktivní přístup, kde před zakázkou dokáže navrhnout další možná řešení a jeho výstupní práce lze okamžitě prezentovat klientovi bez dalších vážných úprav. Nejvíc ale uznávám jeho lidskou stránku a schopnost komunikace, která se při řešení potíží velmi hodí.

Marcel Kalenda
projektový manažer
www.linkedin.com/in/marcel-kalenda-644a2… markalenda@gmail.com 774 686 272

Dominik je skvělý ve svém oboru. Vytvořil pro mne web přesně podle mých představ. V každém mém požadavku mi vyhověl a měl mnoho nápadů, jak web vylepšit a dotáhnout k dokonalosti. Komunikace byla bez problému a pokaždé s rychlou odezvou. Vřele doporučuji a dávám 5 hvězdiček

Lucie Třísková
fitness trenérka
lucietriskova.cz info@lucietriskova.cz 776 711 563

Dominik je profík. Umí rychle reagovat na požadavky. Je schopen sám vymyslet řešení a skvěle se s ním komunikuje. Mohu jen a jen doporučit.

Jiří Rokoský
podnikatel, advokát
www.rff.cz jiri@rokosky.cz 775 242 030

Dominika jsem najal na webový front-end. S jeho prací jsem spokojen a s klidným svědomím jej mohu doporučit. Jako markeťák technikáliím moc nerozumím, je pro mě důležité, že web je z uživatelského pohledu rychlý, funguje responsivita a pokud se vyskytne bug, je ihned odstraněn. Pokud sháníte někoho, kdo rychle a spolehlivě nakóduje front-end dle grafického zadání, s Dominikem neprohloupíte.

Daniel Musialek
Marketing Manager
productfruits.com daniel.musialek@productfruits.com 724 478 861