Ing. Dominik Švarc

tvůrce webů a marketingový konzultant

Pojďme společně budovat kvalitní marketingové základy vašeho podnikání!

Jako tvůrce webů a marketingový konzultant pomáhám klientům růst. Ti na mé práci oceňují především spolehlivost, rychlost, empatii a ochotu i schopnost vyhovět jejich požadavkům.

S čím rád pomohu i vám?

  • Audit webů – Zjistím, jestli je váš web uživatelsky přívětivý, odhalím jeho slabé stránky a ty silné posunu o úroveň výš. Podívám se na technickou oblast a zkontroluji i to, zda je správně nastaveno SEO. Projdu web nejen očima vašeho zákazníka, ale hlavně připravím konkrétní návrhy na zlepšení.
  • Tvorba webových stránek a e-shopu – Vytvořím vám web podle vašich představ (pěkný, přehledný a uživatelsky přívětivý) za pomocí WordPressu. Nebo e-shop, který bude skvělým prodejním kanálem na poli e-commerce.
  • Správa webů – Postarám se o zabezpečení a neustálou modernizaci vašich stránek. V případě potřeby je budu průběžně plnit zajímavým obsahem.
  • Marketingové strategie – Stanu se součástí vašeho podnikání a společně jej posuneme o kus dál. Zpracuji vám detailní plán včetně popisů jednotlivých kroků, jak by vaše firma mohla růst nejen po marketingové stránce.
  • Konzultace – Poradím vám s nejrůznějšími marketingovými aktivitami, a to od efektivní práce se sociálními sítěmi, nastavení e-mailingových kampaní až po celkovou komunikaci vaší značky.

Nabízím mladistvý elán doplněný o bohaté teoretické znalosti se spoustou zkušeností z praxe. Již během studia marketingu na vysoké škole jsem vedl vlastní tým, se kterým jsme pracovali na projektech pro menší i velké firmy. Jednalo se například o HR kampaň pro Kiwi.cz nebo uvedení nového produktu na trh pro MAPO group.

Jako pravá ruka podnikatele v oblasti gastronomie jsem zvýšil povědomí o jeho značce. Díky kompletnímu rebrandingu, modernizaci webu a zefektivnění online i offline marketingu se nám podařilo zvýšit počet objednávek a zefektivnit proces objednávání jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance.

Po získání zmíněných zkušeností jsem se rozhodl věnovat tomu co mě baví a vydat se tak na cestu podnikání, kde mohu pomoci více klientům.

Více informací najdete na mém webu 👉 dominiksvarc.cz

Vybrané reference

Ing. Dominik Švarc
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Dominik Švarc
Mánesova 504/22
Havířov (Moravskoslezský kraj)
736 01
Mobil:723 484 210
Email:weby@dominiksvarc.cz
Web:dominiksvarc.cz
Instagram:domin.sv
LinkedIn:dominiksvarc
IČ:10828842 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Toužila jsem po webu, který by byl mým portfoliem a zároveň mě vystihoval. Dominik nejdřív vyslechl mé požadavky, probral se mnou celý návrh od A do Z a zkoumal jeho logiku a uživatelskou přívětivost. Poté jsem mu dodala podklady, které potřeboval a vše sám a v rekordním čase přichystal. Závěrem bylo školení na správu webu a třešničkou na celé spolupráci byl velmi příjemný přátelský přístup!

Ing. Klára Recmanová
Ing. Klára Recmanová

produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu