Doporučení z první ruky

Ing. Dominik Švarc — tvůrce kvalitních webů a e-shopů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Jsme rádi za nový web, díky kterému můžeme konečně přehledně prezentovat nejen všechny naše služby, ale především to co nás baví. Spolupráce s Medialy byla správná volba a hlavně pevný základ pro další spolupráci.

Jiří Kutáč
velitel ZÁCHRANNÉHO TÝMU
zdravotnidozor.cz info@zdravotnidozor.cz 731 742 091

Pivovárek Morava slaví 10 let a při této příležitosti měníme logo, které je třeba dostat do povědomí našich zákazníků. Webové stránky byly mezi prvními, kde jsme nové logo chtěli využít. Při hledání vhodného dodavatele webu jsme narazili na stránky Medialy. Zavolali jsme Dominiku Švarcovi a druhý den už jsme seděli společně u stolu a začali pracovat. Ano, byl při první schůzce připraven a jeho referenční weby se nám líbily. Dá se říct, že během pár týdnů jsme měli hotovo. Jakože žádný zádrhel se nekonal, chápete to? Takže při psaní této recenze mohu spolupráci doporučit všem, co mají rádi plynulou, příjemnou a hlavně produktivní práci. Dominiku děkujeme, výsledek je dle našich představ. Však se podívejte sami na www.pivovarekmorava.cz.

Bc. Denisa Kratinová
obchodní ředitelka
pivovarekmorava.cz denisa.kratinova@pivovarekmorava.cz 725 976 141

Tvořit web s Dominikem byla radost. Dali jsme ho společně dohromady velmi rychle. A to nejen kvůli dobré vzájemné komunikaci, ale i díky Dominikově vstřícnosti vůči našim, mnohdy poměrně zvláštním, požadavkům. Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup. Kéž by všechno v životě šlo tak snadno. Děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavla Žabková
Czech Energy
czech-energy.cz pavla.zabkova@czech-energy.cz 483 713 162

Spolupráce s panem Švarcem na našem webu proběhla velmi dobře. Dodržel termín, pružně reagoval a i přesto, že jsme se shodli na tom, že jsem byl náročný klient, spolupráci se mnou hodnotil jako dobrou, protože má rád výzvy. Hodnotím velmi pozitivně jeho proaktivní přístup k řešení specifických situací a dodržení termínu a také nenavyšování dohodnuté ceny. Pokud potřebujete vytvořit jednoduchý prezentační web, nebo i složitější webové stránky i s nákupním formulářem, členskou sekcí apod. vše zvládne a já spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Jakub Špiller
Tennis Brothers
tennisbrothers.cz info@tennisbrothers.cz 704 213 690

Hledal jsem dlouho někoho, kdo by naší firmě Zdravotniciopava udělal web, nakonec mi byl doporučený Dominik s Medialy. Mohu všem doporučit profesionální a nadstandardní přístup. Když něco hořelo o víkendu, byl na telefonu a ihned zařizoval. S prací a přístupem jsem byl spokojeny opravdu moc 10/10. Tím chci i poděkovat.

Ondřej Cejpek
zakladatel
zdravotniciopava.cz info@zdravotniciopava.cz 737 143 426

Nový web je plně v provozu a funkční. Děkujeme Dominikovi za skvěle odvedenou práci při jeho návrhu, naplnění, konzultacích a workshopu pro Oblastní spolek Českého červeného kříže Ostrava. Atraktivní a přehledné webové stránky jsou skvělým nástrojem pro efektivní oslovení veřejnosti a prezentaci naší činnosti.

Zdeněk Neustupa
zástupce velitele, Český červený kříž Ostrava
cckova.cz z.neustupa@cckova.cz 732 877 445

Děkuji Dominikovi za celou spolupráci, během které jsme spolu vytvořili můj web. Při rozjezdu podnikání jsem měla plnou hlavu spousty jiných věcí a nezbýval mi čas na přípravu webu. Proto jsem se rozhodla oslovit Dominika a celý tenhle projekt nechat na něm. Z vlastní zkušenosti vím, že je velmi náročné delegovat kreativní a tvůrčí práci na něho jiného, když sami máte o výsledku vlastní a poměrně jasnou představu. Ale díky Dominikově rychlosti, flexibilitě a skvělé komunikaci se vykopnutí celého mého podnikání v čele s webem povedlo na výbornou.

Ing. Nikola Swaczynová
Koučka
www.nikolaswaczynova.com kouc@nikolaswaczynova.com 733 531 253

Dominika jsem si vybrala na první dobrou po shlédnutí jeho práce. Chtěla jsem někoho šikovného, kdo mi dokáže vytvořit webovky přesně podle mých představ. Dominik splnil veškerá očekávání i všechny náročné požadavky, které jsem často měnila. Skvěle se s ním komunikovalo, vždy byl k dispozici a s ochotou jemu vlastní poctivě a trpělivě ladil každý detail. Děkuji za výborně odvedenou práci a úžasnou péči. Dominika s radostí doporučuji dál. :)

Míša Mašková
Míša Mašková Art
andelske-obrazy.cz andelske.obrazy@centrum.cz 725 353 754
Ing. Klára Recmanová

Toužila jsem po webu, který by byl mým portfoliem a zároveň mě vystihoval. Dominik nejdřív vyslechl mé požadavky, probral se mnou celý návrh od A do Z a zkoumal jeho logiku a uživatelskou přívětivost. Poté jsem mu dodala podklady, které potřeboval a vše sám a v rekordním čase přichystal. Závěrem bylo školení na správu webu a třešničkou na celé spolupráci byl velmi příjemný přátelský přístup!

Ing. Klára Recmanová
produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Spolupráce s Dominikem na novém webu byla přímo ukázková. Od začátku měl jasnou vizi, ale zároveň naslouchal našim požadavkům a přáním, které do výsledku promítl. Komunikace s ním byla rychlá, upřímná a nebyl problém ani s osobním setkáním u nás v sídle firmy. Vždy se nám snažil vyjít vstříc, ale zároveň nás upozornil, pokud jsme se odklonili od původního zadání. Můžu ho tedy doporučit a pokud budeme potřebovat další web, s důvěrou se na něj obrátím.

Mgr. Peter Stašík
výkonný ředitel
www.interdekor.cz stasik@interdekor.cz 603 952 899