Doporučení z první ruky

Ing. Dominik Švarc — tvůrce webů a marketingový konzultant


Zobrazuji všech 6 doporučení

Nový web je plně v provozu a funkční. Děkujeme Dominikovi za skvěle odvedenou práci při jeho návrhu, naplnění, konzultacích a workshopu pro Oblastní spolek Českého červeného kříže Ostrava. Atraktivní a přehledné webové stránky jsou skvělým nástrojem pro efektivní oslovení veřejnosti a prezentaci naší činnosti.

Zdeněk Neustupa
zástupce velitele, Český červený kříž Ostrava
cckova.cz

Tvořit web s Dominikem byla radost. Dali jsme ho společně dohromady velmi rychle. A to nejen kvůli dobré vzájemné komunikaci, ale i díky Dominikově vstřícnosti vůči našim, mnohdy poměrně zvláštním, požadavkům. Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup. Kéž by všechno v životě šlo tak snadno. Děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavla Žabková
Czech Energy
czech-energy.cz

Děkuji Dominikovi za celou spolupráci, během které jsme spolu vytvořili můj web. Při rozjezdu podnikání jsem měla plnou hlavu spousty jiných věcí a nezbýval mi čas na přípravu webu. Proto jsem se rozhodla oslovit Dominika a celý tenhle projekt nechat na něm. Z vlastní zkušenosti vím, že je velmi náročné delegovat kreativní a tvůrčí práci na něho jiného, když sami máte o výsledku vlastní a poměrně jasnou představu. Ale díky Dominikově rychlosti, flexibilitě a skvělé komunikaci se vykopnutí celého mého podnikání v čele s webem povedlo na výbornou.

Nikola Swaczynová
Koučka
www.nikolaswaczynova.com

Dominika jsem si vybrala na první dobrou po shlédnutí jeho práce. Chtěla jsem někoho šikovného, kdo mi dokáže vytvořit webovky přesně podle mých představ. Dominik splnil veškerá očekávání i všechny náročné požadavky, které jsem často měnila. Skvěle se s ním komunikovalo, vždy byl k dispozici a s ochotou jemu vlastní poctivě a trpělivě ladil každý detail. Děkuji za výborně odvedenou práci a úžasnou péči. Dominika s radostí doporučuji dál. :)

Míša Mašková
Míša Mašková Art
andelske-obrazy.cz
Ing. Klára Recmanová

Toužila jsem po webu, který by byl mým portfoliem a zároveň mě vystihoval. Dominik nejdřív vyslechl mé požadavky, probral se mnou celý návrh od A do Z a zkoumal jeho logiku a uživatelskou přívětivost. Poté jsem mu dodala podklady, které potřeboval a vše sám a v rekordním čase přichystal. Závěrem bylo školení na správu webu a třešničkou na celé spolupráci byl velmi příjemný přátelský přístup!

Ing. Klára Recmanová
produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Zásluhou Dominika a jeho konzultace jsem získala nový pohled na sociální sítě, především na Instagram. Jeho rady a tipy jsou velice užitečné jak teď, tak i do budoucna. Díky tomu se může náš účet rozvíjet správným směrem a růst vpřed.

Simona Mindeková