Doporučení z první ruky

Ing. Dominik Švarc — tvůrce kvalitních webů a e-shopů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

S Dominikem z Medialy jsme spolupracovali při tvorbě dvou webů. V obou případech překonal naše očekávání a svou kreativitou vytvořil výborné vizitky pro naši společnost. Oceňujeme rychlé a férové jednání a již výše zmíněnou kreativitu, díky které byly naše nápady realizovány v mnohem lepší formě, než jsme sami zamýšleli. Těšíme se na další spolupráce!

Jan Lysáček
Majitel firmy
extreme-hobby.cz

Pro tvorbu poptávkového webu jsem nemohla vybrat lepšího dodavatele. S Dominikem z Medialy jsme si sedli na první dobrou. Naprostá profesionalita, dodržení termínů, flexibilita a ochota. Líbil se mi celkově jeho přístup k projektu – zjištění požadavků a očekávání od webu, konzultace apod. Web byl hotový v termínu a s min. opravami. Dominik přesně vystihl zadání a tak jsme měli jen pár drobných úprav. Děkuji moc za spolupráci a těším se na další.

Eva Kujevská
Marketingová specialistka
www.droja.cz

Moc děkujeme Dominikovi za vytvoření webové stránky pro naší firmu, spolupráce byla velmi příjemná a Dominik byl vždy ochoten nám se vším poradit a pomoci. Během naší spolupráce jsme narazili na spoustu problému ale, i díky právě Medialy jsme je dokázali elegantně vyřešit. Pokud chcete mít kvalitní, hezký a funkční web, tak můžeme Dominika jen doporučit. Ochotu, pozitivitu a zápal do práce, kterou Dominik má je opravdu obdivuhodný a moc mu děkujeme i za osobní schůzku v centru Prahy.

Filip Kuchař a Adam Ženíšek
Majitelé firmy
reservant.cz

Jsme rádi za nový web, díky kterému můžeme konečně přehledně prezentovat nejen všechny naše služby, ale především to co nás baví. Spolupráce s Medialy byla správná volba a hlavně pevný základ pro další spolupráci.

Jiří Kutáč
velitel ZÁCHRANNÉHO TÝMU
zdravotnidozor.cz info@zdravotnidozor.cz 731 742 091

Pivovárek Morava slaví 10 let a při této příležitosti měníme logo, které je třeba dostat do povědomí našich zákazníků. Webové stránky byly mezi prvními, kde jsme nové logo chtěli využít. Při hledání vhodného dodavatele webu jsme narazili na stránky Medialy. Zavolali jsme Dominiku Švarcovi a druhý den už jsme seděli společně u stolu a začali pracovat. Ano, byl při první schůzce připraven a jeho referenční weby se nám líbily. Dá se říct, že během pár týdnů jsme měli hotovo. Jakože žádný zádrhel se nekonal, chápete to? Takže při psaní této recenze mohu spolupráci doporučit všem, co mají rádi plynulou, příjemnou a hlavně produktivní práci. Dominiku děkujeme, výsledek je dle našich představ. Však se podívejte sami na www.pivovarekmorava.cz.

Bc. Denisa Kratinová
obchodní ředitelka
pivovarekmorava.cz denisa.kratinova@pivovarekmorava.cz 725 976 141

Tvořit web s Dominikem byla radost. Dali jsme ho společně dohromady velmi rychle. A to nejen kvůli dobré vzájemné komunikaci, ale i díky Dominikově vstřícnosti vůči našim, mnohdy poměrně zvláštním, požadavkům. Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup. Kéž by všechno v životě šlo tak snadno. Děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavla Žabková
Czech Energy
czech-energy.cz pavla.zabkova@czech-energy.cz 483 713 162

Spolupráce s panem Švarcem na našem webu proběhla velmi dobře. Dodržel termín, pružně reagoval a i přesto, že jsme se shodli na tom, že jsem byl náročný klient, spolupráci se mnou hodnotil jako dobrou, protože má rád výzvy. Hodnotím velmi pozitivně jeho proaktivní přístup k řešení specifických situací a dodržení termínu a také nenavyšování dohodnuté ceny. Pokud potřebujete vytvořit jednoduchý prezentační web, nebo i složitější webové stránky i s nákupním formulářem, členskou sekcí apod. vše zvládne a já spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Jakub Špiller
Tennis Brothers
tennisbrothers.cz info@tennisbrothers.cz 704 213 690

Hledal jsem dlouho někoho, kdo by naší firmě Zdravotniciopava udělal web, nakonec mi byl doporučený Dominik s Medialy. Mohu všem doporučit profesionální a nadstandardní přístup. Když něco hořelo o víkendu, byl na telefonu a ihned zařizoval. S prací a přístupem jsem byl spokojeny opravdu moc 10/10. Tím chci i poděkovat.

Ondřej Cejpek
zakladatel
zdravotniciopava.cz info@zdravotniciopava.cz 737 143 426

Nový web je plně v provozu a funkční. Děkujeme Dominikovi za skvěle odvedenou práci při jeho návrhu, naplnění, konzultacích a workshopu pro Oblastní spolek Českého červeného kříže Ostrava. Atraktivní a přehledné webové stránky jsou skvělým nástrojem pro efektivní oslovení veřejnosti a prezentaci naší činnosti.

Zdeněk Neustupa
zástupce velitele, Český červený kříž Ostrava
cckova.cz z.neustupa@cckova.cz 732 877 445

Děkuji Dominikovi za celou spolupráci, během které jsme spolu vytvořili můj web. Při rozjezdu podnikání jsem měla plnou hlavu spousty jiných věcí a nezbýval mi čas na přípravu webu. Proto jsem se rozhodla oslovit Dominika a celý tenhle projekt nechat na něm. Z vlastní zkušenosti vím, že je velmi náročné delegovat kreativní a tvůrčí práci na něho jiného, když sami máte o výsledku vlastní a poměrně jasnou představu. Ale díky Dominikově rychlosti, flexibilitě a skvělé komunikaci se vykopnutí celého mého podnikání v čele s webem povedlo na výbornou.

Ing. Nikola Swaczynová
Koučka
www.nikolaswaczynova.com kouc@nikolaswaczynova.com 733 531 253