Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Edita Friedlová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Edita Friedlová — certifikovaná koučka pro osobní růst a firemní rozvoj, životní motivátorka, lektorka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Edita Friedlová:
Edita je skvělá koučka a „životní poradkyně“. Práce s ní mi pomohla překonat (ne)jeden z velkých bloků, který jsem si nevědomky nesla z dětství, a který se odrážel v pocitech každodenní spokojenosti. Je skvělé mít parťáka, jako je Edita, na kterého se mohu kdykoli obrátit a který mi pomáhá být lepší ve všech oblastech mého života. Na společné konzultace se vždy těším, Editka je energická, vždy šíří pozitivní energii a dobrou náladu, dokáže člověka postrčit k překonání komfortní zóny, ale zároveň ho zezadu jistit, dokud si nebude jistý svými kroky. Už jen to, že se Edita objeví ve vašem životě, dělá zázraky. :) Děkuji a těším se na další společné tvoření!

Mgr. Veronika Reicheltová

markeťačka, copywriterka a spisovatelka
www.veronikarei.cz ~ ahoj@veronikarei.cz ~ 723 675 674
Edita mě svým originálním přístupem k životu navedla, jak jít svou autentickou životní cestou. Správně pracovat s energiemi a využívat je ke zhmotňování mých vizí a přání. Jsem schopná mnohem více pracovat se svými myšlenkami a emocemi. Posílila se mi moje intuice, jsem schopná se na mnoho situací podívat s větším nadhledem a vytěžit z dané situace co nejvíce. V rodině se vyčistilo potřebné, v pracovní oblasti moje značka kreativně stále roste a můj osobní život je naplněn láskou.

Zuzana Machorková

módní návrhářka
www.zuzanamachorkova.cz
Edita mi pomohla porozumět kolegům, se kterými spolupracuji. Pochopil jsem, že když chci být úspěšný, musím být úspěšný v sobě, úspěch musí jít ze mě. Vím, že když jdu do řízení lidí s nadhledem, razantností v kombinaci s vnitřní laskavostí, srdcem, tak to funguje. Přístup síly a manipulace vyvolává strach, lidé potom nemůžou podávat velké výkony. Díky Editě jsem rozšířil obchodní portfolio, mám větší vnitřní stabilitu a jako bonus i spokojenější rodinný život.

Štěpán Ruda

majitel Hospůdky U Štěpána
www.ustepana.eu
Edita Friedlová je nejen skvělý osobní kouč, ale i skvělý člověk. Je příjemná v komunikaci, přesná v identifikaci problému a kreativní v nalézání možných řešení. Edita je velmi empatická, otevřená a vytváří atmosféru maximální důvěry. Navíc má obrovský přehled a své teoretické znalosti převádí do praxe způsobem, který je pro klienta srozumitelný. Kromě toho, že je Edita naprosto profesionální kouč, tak má ještě jednu velkou přednost, a tou je její úžasný smysl pro humor. Jako člověk odpovědný za výsledky celé společnosti očekávám od práce s koučem naprosto konkrétní výsledky a s potěšením konstatuji, že zde Edita vždy předčí naše očekávání. Pro zaměstnance i vedení společnosti je práce s ní vždy přínosem a současně radostnou událostí. Mohu vřele doporučit.

Ing. Jiří Macoun

ředitel kolejí a menz Univerzity Karlovy v Praze
Po třech sezeních s Editou Friedlovou jsem si uvědomil spousty věcí. Začal jsem na sobě více pracovat a tím získal mnoho benefitů pro firmu. Více jsem se soustředil na své podřízené a lépe je zapojil do fungování, aby se mohli podílet na rozvoji firmy. Edita Friedlová je velmi zkušená ve všech směrech, na cokoliv najde odpověď. Jde k jádru problému a najde řešení. Dokáže do člověka vpustit takovou energii, která ve vás probudí to ztracené obchodní, ale i osobní já. Díky ní už nevím, co je stereotyp a hledám více obchodních příležitostí a buduji strategii, která mi umožní předcházet problémům.

Jindřich Dvořák

obchodní ředitel společnosti Ing. Vlastislav Dvořák ELEKTRO
Tvé kouzlo osobnosti a individuální přístup maximálně upoutal moji pozornost. Ušla jsem s tebou opravdový kus cesty a na ní posunula své manažerské schopnosti a dovednosti.

Dominika Vítková

manažerka ve společnosti Auto Kelly
Editu vnímám jako excelentního manažera a kouče. Cílenými a předem promyšlenými kroky vyšvihne na vyšší level týmy i management. Výsledky se projeví v číslech, i v celkové spokojenosti a atmosféře ve firmě.

Ing. Marie Čadová

marketing manažerka v oboru gastronomie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS