Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Edvard Miškej > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Edvard Miškej — video producent, režisér a kameraman

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Edvard Miškej:
Spolupráce na vysoké úrovni. Promyšlené kompozice a umělecké cítění. Rychlá realizace projektu. Tvůrčí přístup. Bohaté zkušenosti z různých oborů. Určitě musím doporučit. Dělal nám promo videa a bude dělat nové webové stránky. Zabýváme se zakázkovou výrobou hudebních nástrojů.

Miroslav Vlček

Vlčekbasses, custom basses
vlcekbasses.cz ~ vlkyc@seznam.cz ~ 603 545 131
S Edvardem Miškejem jsme se setkali při natáčení videorozhovoru v Dětském domově v Klánovicích a pak při dvou dílech série videodokumentů Šance Dětem na téma Spadli jsme na dno, ale bojujeme. Technicky i lidsky se nám podařilo najít průsečík v tom, aby se nám společně podařilo dosáhnout očekávaného cíle.

Alena Štika Hechtová

vedoucí editorka a projektová manažerka Šance Dětem
www.sancedetem.cz
S Edou Miškejem spolupracuji poměrně dlouhodobě, v současné době za organizaci Maranatha. Mezi poslední realizované projekty patří promo video k Parku Drama věků. U této zakázky byla poměrně jasná představa o obsahu i atmosféře videa. Pan Miškej nejenže vše do videa dostal, ale ještě přišel s mnoha dalšími prvky, které video velmi obohatily. S výsledným videem jsme velmi spokojeni. Mezi nedávné realizované projekty patří i natáčení série životních příběhů s názvem Až na dřeň a další. Pana Miškeje považuji za zkušeného profesionála, který je kreativní a také spolehlivý. Proto ho mohu směle doporučit všem, kteří hledají schopného člověka v oboru.

Tomáš Chmel

ředitel Maranatha z.s.
www.maranatha.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS