Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et MSc Eliška Hrušovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et MSc Eliška Hrušovská — koučka osobního a business rozvoje

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. et MSc Eliška Hrušovská:
S Eliškou jsem řešila důležité profesní a osobní změny ve svém životě. Vůči Neurocoachingu v kombinaci se zážitkovými sezeními jsem byla skeptická, protože jsem nevěděla, co od toho čekat. Realita předčila mé očekávání. Naše setkávání byla zajímavá, důmyslně promyšlená a nastavená tak, až jsem chvílemi zapomněla, že jsem vlastně na koučovacím sezení. Koučování ELISCIA je opravdu akční a velmi efektivní. Vřele doporučuji a Elišce ze srdce děkuji.

Mgr. Katka B.

Finance Operations Associate – SAP; klientka programu Rekre-Akčního koučinku
Eliška mi svými správně kladenými otázkami pomohla uvědomit si věci, které by mne samotnou jinak nenapadly. Jakožto žena na mateřské, kterou jsem v současné době, jsem potřebovala probrat s tím související záležitosti s někým nezaujatým, a znát i jiný pohled na věc. Přece jen změna role z daňové poradkyně na 100% matku nebyla tak jednoduchá. Nicméně i po jednom sezení s Eliškou vidím v jejím koučování potenciál a velmi ráda jejích služeb využiji při mém návratu do pracovního procesu.

Ing. Dana K.

daňová poradkyně; klientka programu Brainstorming nápadů a rozvrhy na míru
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS