Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et MSc Eliška Hrušovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et MSc Eliška Hrušovská — koučka osobního a business rozvoje

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. et MSc Eliška Hrušovská:
Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)
Koučování s Eliškou je pro mne pokaždé obohacujícím zážitkem. Eliška dokáže trpělivě naslouchat a její nevídanou schopnost empatie doplňuje skutečný zájem o lidskou potřebu prožívat šťastný, spokojený a smysluplný život. Umění naslouchání pak kombinuje s trefnými postřehy a klíčovými otázkami, které by mě samotnou nenapadly, a díky tomu, že si na ně hledám odpovědi, mě ohleduplně, ale přitom pevně provází k AHA! momentům pochopení, hlubokému uvědomění a k další užitečné akci při práci sama na sobě. S respektujícím, profesionálním, ale přitom osobním přístupem, vždy s notnou dávkou pozitivní energie a optimismu. Hledáte-li skvělého průvodce k opravdové změně, pak je Eliška alias ELISCIA volbou, kterou jednoznačně doporučuji.

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

virtuální asistentka
S Eliškou jsem řešila důležité profesní a osobní změny ve svém životě. Vůči Neurocoachingu v kombinaci se zážitkovými sezeními jsem byla skeptická, protože jsem nevěděla, co od toho čekat. Realita předčila mé očekávání. Naše setkávání byla zajímavá, důmyslně promyšlená a nastavená tak, až jsem chvílemi zapomněla, že jsem vlastně na koučovacím sezení. Koučování nebo spíše motivování v projektu ELISCIA je opravdu akční a velmi efektivní. Vřele doporučuji a Elišce ze srdce děkuji.

Mgr. Katka B.

Finance Operations Associate – SAP; klientka programu Rekre-Akční motivace
Eliška mi svými správně kladenými otázkami pomohla uvědomit si věci, které by mne samotnou jinak nenapadly. Jakožto žena na mateřské, kterou jsem v současné době, jsem potřebovala probrat s tím související záležitosti s někým nezaujatým, a znát i jiný pohled na věc. Přece jen změna role z daňové poradkyně na 100% matku nebyla tak jednoduchá. S Eliškou jsem se ráda setkávala a vidím v jejím způsobu koučování potenciál a velmi ráda jejích služeb využiji při mém návratu do pracovního procesu.

Ing. Dana K.

daňová poradkyně; klientka programu Motivace metodou neurocoaching
Eliška je excelentní a velmi důkladný kouč s darem empatie, takže se dokáže naladit na vaši vlnu a pochopit danou situaci. Koučink byl pro mě velmi přínosný a motivující a kromě toho i zábavný a kreativní. Pomohl mi ujasnit si mé cíle a nastavit si strategii a časovou linii k jejich dosažení. Celkově vřele doporučuji a těším se na další online setkání.

Monika Weiserová

instruktorka pilates
www.gradualmovement.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS