PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Chybí vám ve školství či firmách respektující přístup? Chtěli byste dělat věci jinak, než je běžné? Smysluplně, odvážně a co nejpřirozeněji? Jsem ověřený teamleader s výbornými organizačními schopnostmi a mnohaletými zkušenostmi v oblasti školství. Své zkušenosti ráda sdílím, a to především formou školení, kurzů a konzultací.

  • Vzdělávání a školství – fungování základní školy, její koncepční vedení, zakládání soukromých škol; výběr vhodné školy pro dítě (konzultace pro rodiče).
  • Svobodné firmy – zakládání a řízení svobodných firem, firemní kultura a klima, team leadership, organizace.

Vzdělávání se věnuji již od svých studií na vysoké škole. Působila jsem jako vyučující (SŠ i VŠ), lektorka, školitelka, projektová vedoucí a autorka testů ve společnosti Scio. V roce 2014 jsem spoluzaložila Základní školu Livingston. V prosinci 2017 jsem místo jednatelky a ředitelky opustila a od roku 2018 provozuji Základní školu Vela v Praze 9 – Hloubětíně. Jako jediná škola v Čechách realizujeme koncept personalizovaného vzdělávání, fungujeme jako svobodná firma.

Často se účastním odborných konferencí v roli přednášejícího i posluchače. Zajímám se o nenásilnou a respektující komunikaci, propojení architektury s nejnovějšími poznatky v oblasti učení. O škole bez známek a netradičním vzdělávání jsem mluvila v DVTV s Danielou Drtinovou.

Profesní milníky

  • od 2018 – zřizovatelka a jednatelka Základní školy Vela
  • 2014–2017 – spoluzakladatelka, jednatelka a ředitelka Základní školy Livingston
  • 2007–2011 – projektová manažerka ve společnosti Scio
  • učitelka na vysokých školách – Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Vysoká škola Karlovy Vary
  • lektorka ve vzdělávacích agenturách AZ Smart, Tutor
  • spoluzakladatelka vědeckého časopisu Člověk

Média

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

Kontakty

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Měšická 243
Mratín (Středočeský kraj)
250 63
Mobil:777 572 705
Email:eva@skolavela.cz
Web:www.skolavela.cz
Facebook:skolavela
Instagram:skolavela
LinkedIn:evadittrichsanigova
Účet:670100 – 2201620547/6210 (mBank)
IČ:76051773

Doporučení
z první ruky

Pro Evu jsem pracovala 2 roky v ZŠ Livingston, kde byla ředitelkou. Dokázala dát dohromady tým přátelských lidí, které motivovala k vzájemné podpoře a porozumění. Byla nám také pomocnou rukou v přístupu k dětem. Díky ní jsem pochopila, že děti potřebují víc, než jen nalít informace do hlavy během 45 min. ve školní lavice. Eva je opravdu velmi organizačně zdatný, silný člověk a výborný teamleader. Je pečlivá, přátelská a chápavá. Práce s ní mi velmi dala.

Klára Kawuloková
Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů