Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

Chybí vám ve školství či firmách respektující přístup? Chtěli byste dělat věci jinak, než je běžné? Smysluplně, odvážně a co nejpřirozeněji? Jsem ověřený teamleader s výbornými organizačními schopnostmi a mnohaletými zkušenostmi v oblasti školství. Své zkušenosti ráda sdílím, a to především formou školení, kurzů a konzultací.

  • Vzdělávání a školství – fungování základní školy, její koncepční vedení, zakládání soukromých škol; výběr vhodné školy pro dítě (konzultace pro rodiče).
  • Svobodné firmy – zakládání a řízení svobodných firem, firemní kultura a klima, team leadership, organizace.

Vzdělávání se věnuji již od svých studií na vysoké škole. Působila jsem jako vyučující (SŠ i VŠ), lektorka, školitelka, projektová vedoucí a autorka testů ve společnosti Scio. V roce 2014 jsem v Praze spoluzaložila Základní školu Livingston. Její koncept vzešel z mých mnohaletých praktických zkušeností propojených se zahraniční inspirací. Škola fungovala na bázi svobodné firmy. V prosinci 2017 jsem místo jednatelky a ředitelky opustila a aktuálně v Praze zakládám novou školu.

Často se účastním odborných konferencí v roli přednášejícího i posluchače. Zajímám se o nenásilnou a respektující komunikaci, propojení architektury s nejnovějšími poznatky v oblasti učení. O škole bez známek a netradičním vzdělávání jsem mluvila v DVTV s Danielou Drtinovou.

Fotogalerie:

Základní škola LivingstonPřednáška na konferenci Rodiče vítániPřednáška na konferenci Rodiče vítániPřednáška na konferenci PerpetuumPřednáška na konferenci Perpetuum
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

  • 2014–2017 – spoluzakladatelka, jednatelka a ředitelka Základní školy Livingston
  • 2007–2011 – projektová manažerka ve společnosti Scio
  • učitelka na vysokých školách – Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Vysoká škola Karlovy Vary
  • lektorka ve vzdělávacích agenturách AZ Smart, Tutor
  • spoluzakladatelka vědeckého časopisu Člověk

Média

Kontaktní informace

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Měšická 243
Mratín (Středočeský kraj)
250 63
Mobil:777 572 705
Email:evadittrichsanigova@gmail.com
Web:https://about.me/evadittrich
Facebook:Facebook eva.sanigova
Účet:670100 – 2201620547 / 6210 (mBank)
:76051773

Doporučení z první ruky

V rámci projektu OPPR Rovnost a rozdílnost jsme měli příležitost pracovat s týmem ZŠ Livingston. V týmu byla zřetelná soudržnost a ze strany vedení byla cítit velká podpora jak jednotlivých učitelů tak i týmu jako celku. Hlavní pozornost však směřovala k společnému cíli - k žákům, nikoliv s požadavkem na okamžité výkony a úspěchy, ale s důrazem na harmonický rozvoj osobnosti s dlouhodobými cíli. Obecně byla atmosféra ve škole velmi příjemná a na chodbách byla cítit "radost z učení".
Lucie Pivoňková
koordinátorka vzdělávání v projektu Varianty, Člověk v tísni

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS