Doporučení z první ruky

Bc. Eva Hladíková, DiS. — terapeutka, průvodkyně žen a lektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Moc děkuji za příjemně strávenou hodinku, kdy jsme se dívaly na téma strachy syna a dostala jsem nějaká doporučení, jak se strachy pracovat. Konzultace byla energická a pozitivně laděná. Moc děkuji za možnost se podívat na téma, které mne nejvíce tížilo. Určitě moc doporučuji :)

Dita Pospíšilová

Tímto bych chtěla Evě moc poděkovat za její čas. Nevěděla jsem, co od terapie očekávat, ale Eva vše krásně vysvětlila a při mém sdílení byla velmi vnímavá a doporučila mi techniky, jak mohu dále pracovat se svými bloky. Pokud máte ve svém životě nějaká trápení, rozhodně doporučuji se na Evu obrátit, protože při terapii propojuje mnoho přístupů a jistě vám s vaším problémem pomůže :).

Petra Pear

Moc vám děkuji za vaši konzultaci, velmi mi pomohla. Vím, jaké jednoduché techniky můžu použít pro zvládání strachu a úzkosti.

Jana Šopíková

Děkuji za konzultace s Eva Lyli Hladíková. Objevila se mi k řešení jedna věc, kterou jsem potřebovala projít prožitkovou terapií, ale také rozumem – s někým, kdo rozumí pochodům mysli, ale zároveň by chápal a akceptoval moje „ezo“ (nebo jak to nazvat bez hanlivého přídechu) zkušenosti a prožitky a pohled na svět. A přesně toho se mi během konzultací dostalo: pochopení a podpora pro mé emoce a myšlenky, praktické postřehy a tipy k tématu a zároveň jemné opečování s kartou a rituálem na konci.

Lenka Opatová

Paní Eva je velice příjemná a působí uklidňujícím dojmem. Celý rozhovor se odehrával v přátelském duchu.

Jana Novotná

S Evou jsem zkusila konzultační hodinu. Eva je velice milá, sympatická, chápavá a podporující žena. Myslím, že má poměrně široký rozptyl a v budoucnu pomůže mnohým ženám.

Jana Svobodová

Zaujala mě kombinace klasického psychologického vzdělání a alternativních terapií. Eva má příjemný přístup, rozpozná podstatu problému. Dokáže dobře zvolit/navrhnout možnosti řešení, přesně na míru.

Veronika Sládková

Svoje starosti jsem řešila s kamarádkou a psaním deníku, netušila jsem v čem by mi mohla pomoci psychoterapie. Eva umí naslouchat s empatií, aniž by hodnotila nebo dávala rady. Umí se citlivě zeptat a nabídnout tím nadhled na moje téma. Je velmi povzbuzující mít ji vedle sebe jako průvodkyni při setkání s vlastními problémy a prožít a odložit emoce, které přinášejí. Díky společnému setkání mohu lépe pochopit sama sebe a najít si vlastní řešení a sebejistotu. A online služba je velmi praktická!

Magdalena Olšinská

Chtěla bych Evičce moc poděkovat za úžasnou terapeutickou konzultaci. Měla jsem nejdříve obavy, jestli si lidsky sedneme a jak to celé bude probíhat. Po krátkém Evči úvodu bylo vše v naprosté pohodě. Nejenže je Eva velice milá žena, ale má i moc milý hlas, takže bylo příjemné ji poslouchat. Pomohla mi se na některé věci podívat jiným pohledem, poradila mi jak začít se sebeláskou. Cítila jsem v jejích slovech upřímnost a chuť mi opravdu pomoct, byl to úžasný pocit. Moc její služby doporučuji.

Lucie Jakšová

Konzultace s Evou online mě překvapila tím, že mi ani nevadilo, že je online. Preferuji zatím stále ještě offline svět, ale Eva byla tak profesionální a zároveň během chvilky tak empatická, že mi to, že se vidíme jen přes obrazovku, vlastně ani nevadilo. Dokázala shrnout všechny mé potíže pod společného jmenovatele a zároveň jsem dostala několik praktických tipů, co podniknout. Hodina konzultace utekla jak voda, pár slziček, ale na konci dobrý pocit. Těším se na cestu ke své duší :)

Jana Huková