Doporučení z první ruky

Bc. Eva Hladíková, DiS. — terapeutka, průvodkyně žen a lektorka


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Jsi mi příjemná, velkou výhodou bylo osobní setkání mimo „práci“. Rozhovor a komunikace pro mě byla jednodušší.

Monika Charvátová

Evi, děkuji za konzultaci. Byla plná pochopení, empatie a naslouchání. Měla jsem pocit propojení, dobrého vedení a profesionálního přístupu. Moc děkuji.

Marta Hlávková

Bylo velmi fajn, že jsem mohla někomu říci to, co se ve mně odehrává. Řešila jsem svou pracovní oblast a nespokojenost v ní. Eva se rychle vcítila do mé role a snažila se klást otázky a vést rozhovor způsobem, ať se posunu někam dále. Průběžně mi radila, co by bylo vhodné udělat, ať se vymaním z koloběhu „oběti“. V průběhu rozhovoru jsem si hlouběji uvědomila, co mi v současné době v práci nejvíce vadí, co je to hlavní, co chci nejrychleji vyřešit a co mě k tomu může dovést. Eva bezprostředně vytáhla z rukávu rady a doporučení, které bych měla vyzkoušet. Zhodnocení píšu s odstupem času, takže mohu napsat, že její rady jsem v praxi skutečně využila a nyní čekám, jaké výsledky mi přinesou. Celý rozhovor jsme na mé přání zakončily výkladem karet. Hlubší otázka z nitra mé duše se týkala nalezení svého životního poslání. Vytažená karta pro mě byla překvapením, ale poté, co jsem si dohledávala po konzultaci další informace ohledně vytažené karty, začaly mi do sebe zapadat určité části mého života. K vytažené kartě jsem obdržela jak slovní, tak psaný výklad karty. Součástí byl i doporučovaný rituál, který jsem si následně provedla, a zanechal ve mně hluboký dojem. Smysluplné, soucitné a logicky navazující, takové bylo mé setkání s Evou Lily.

Alena Jandová

Ráda bych pozdílela svou zkušenost s Evkou Hladíkovou. Narazila jsem na ni náhodou na FB a zaujal mě popis jejího daru spojit zdánlivě neslučitelné, schopnosti vcítit se do potřeb a emocí druhých a přes jejich příběh pomáhat najít klíč k harmonii. Zatím jsme spolu absolvovali jen první konzultaci, ale já už teď pociťuji benefity z našeho setkání. Vytvořila a držela bezpečný a důvěryhodný prostor, během něhož mě vedla správnými otázkami. Díky tomu se mi ujasnilo, která témata jsou pro mě nejpalčivější. Evka byla velmi dobrým posluchačem, dokázala jsem se při ní naplno otevřít a emocionálně uvolnit. Navrhla mi další možný postup, poradila vhodné bylinky na podporu řešení mého problému a jako bonus mi intuitivně vytáhla kartu Bohyně, která se neskutečně hodila na moji situaci. Má zjevně vedle terapeutických schopností i dar propojení s duchovním světem. Chci jí tímto krásně poděkovat za její vhledy, laskavý přístup a otevřené srdce. S láskou doporučuji její služby.

Růžena Turcinová

S paní Evou jsme řešily téma priorit a nedostatku času. Ráda bych vyzdvihla její chápavý, citlivý a „ženský“ přístup. Během rozhovoru jsme probraly možné příčiny, a protože jsem chtěla i praktické tipy, několik konkrétních kroků mi také doporučila. Paní Eva má moc příjemný hlas a po celou dobu jsem se cítila velmi příjemně a pochopena. Vnímala jsem zájem a snahu pomoci. Děkuji.

Veronika Carer