Doporučení z první ruky

Ing. Eva Lövenhöferová — interiérový architekt a majitelka studia Evalofa


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Nemáme rádi nafoukané architekty a designéry, kteří si myslí, že ví všechno nejlépe. Ale Eva je naštěstí jiná. Eva je generátor skvělých nápadů. Umí pochopit klienta. Porozumí a navrhne interiér přesně pro něj. V novém domě se nám bydlí skvěle. Všem. Asi nejvíce to vidíme na dceři. Dcera svůj pokojíček miluje, kamarádky jí ho závidí. Je v něm pořád živo.

manželé Hulačovi

Ing. Lövenhöferová mi navrhla kuchyňskou linku a obývací stěnu. I v dalším zařizování nového bydlení mi velice ochotně pomohla. S jejími profesionálními službami jsem byl dokonale spokojen a mohu je jedině doporučit.

Karel Alexa
právník

S paní Lövenhöferovou jsme navázali spolupráci před deseti lety. Postupně jsme řešili přestavbu objektu garáže na bytovou jednotku a rekonstrukci kuchyně staršího rodinného domu. Vyzkoušeli jsme variantu našeho tradičního přístupu a moderního řešení preferovaného paní architektkou. Moderní řešení nakonec vyhrálo. Naše spolupráce pokračuje dále. Rozhodli jsme se zrekonstruovat přízemní byt našeho rodinného domu. Finální návrh, který je opět kombinací představ architektky a našich přání, je hotov a my se těšíme na jeho realizaci.

Jana Horáková
ředitelka firmy

Spolupráce s paní Evou Lövenhöferovou naprosto splnila naše očekávání týkající se originality návrhu a také kvality a rychlosti realizace zakázky.

Manželé Otáhalovi

Spolupráce s týmem Evy byla velmi konstruktivní. V omezeném prostoru mého bytu s limitovaným rozpočtem a časovým omezením se podařilo zásadně změnit dispozici. Z klasického 3+1 se stalo příjemné 4+kk s dostatkem místa a soukromí pro všechny členy naší různorodé domácnosti. Při rekonstrukci vznikaly neotřelé nápady. Eva dokázala naše nejasné představy a pocity přetvořit do reálné podoby.

Markéta Szabová
manažerka mezinárodního koncernu

Eva je úžasná interiérová architektka. A předčí i diplomované architekty, jak jsem se přesvědčila na první zakázce – úpravě kuchyně. Po jejím zásahu je kuchyně nejen krásnější a modernější, ale i výrazně praktičtější. Od té doby jsme spolupracovaly na řadě dalších interiérových úprav našeho domu – obývacím pokoji, pokoji pro hosty… Nejčerstvější věcí je nový dětský pokoj pro mého dospívajícího syna. Evě se na rozdíl od nás rodičů podařilo shodnout s mým synem na jedničku. Proběhl kompletní redesign včetně výměny zásuvek, podlahy a nábytku. Pokoj je teď moderní, vzhledný a nenáročný na úklid. Zlepšilo se využití prostor. Syn oceňuje rozvržení prostoru podle svých potřeb (velká postel a ještě větší stůl), zásuvky na nabíječku téměř všude, kam mateřské oko nedohlédne, když vstoupí. Výborná práce – Evo, díky!

Dana Kreppke
personální ředitelka pro Evropu

Eva je náš interiérový architekt už deset let. Současná podoba našeho domu je převážně její zásluhou. Jsme nadšeni návrhem moderní kuchyně, zajištěním dodavatelů a dozorem nad nimi. Ani teď, s odstupem několika let, bychom na kuchyni nic neměnili! Před rokem se Eva vložila do rekonstrukce koupelny a rozmluvila nám původní plán. Ze staré koupelny vznikly dva prostory – nová koupelna a šatna propojená s ložnicí. Řešení je naprosto funkční a my jsme spokojeni!

Jiří Mareš
majitel poradenské firmy

Na Evě je skvělé, že kromě nápaditého designu je také praktik. Když vám navrhne kuchyň, bude stoprocentně funkční a budete vědět, proč máte každý šuplík nebo skříňku. Každý prostor v bytě bude mít své určení a smysl. Já to považuji skoro za nejdůležitější – hezké polštářky a líbivý prostor navrhne leckdo, málokdo se ale zabývá myšlenkou, že v tom také budete bydlet a mít věci. Tohle Eva dotáhne do konce.

Eva Zápotočná
projektantka

Eva je úžasně praktický člověk, který ale dbá na to, aby vše ladilo a bylo zdravě in. S návrhem nás vždy překvapila a dokázala přesvědčit i o velmi praktických věcech, které dodnes oceňujeme. Těšíme se na další spolupráci na úpravě našeho skvělého bytečku.

Lucie Veselá

Studio Evalofa vřele doporučuji. Mám dobrou zkušenost s paní Evou po pracovní i osobní stránce. Díky ní jsem se rozhoupala a dala do pohybu přestavbu dětského pokoje.

Pavlína Bandrowská