Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Eva Nešverová > Doporučení

Doporučení z první ruky

RNDr. Eva Nešverová — nezávislá specialistka a poradkyně v problematice důchodů

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace RNDr. Eva Nešverová:
Děkuji za perfektní služby. Už mi přišel výměr důchodu a je to na korunu přesně, jak jste to vypočítala – ta vyšší částka. Takže mi uznali úplně všechno podle vašeho návrhu.

Hana J.

Rád bych ocenil práci paní doktorky Nešverové – její profesionalitu, vstřícnost a ochotu. Díky ní jsem dostal perfektní výpočet svého důchodu, a to přesto, že můj případ byl dosti nestandardní a přicházelo v úvahu více variant.

Pavel Štěpán

Služby paní Nešverové velice doporučuji. Spočítáno několik variant nejoptimálnějšího dne odchodu do předčasného i starobního důchodu, včetně výše důchodu. Při potížích v zaměstnání neocenitelná „berlička“ při rozhodování jak situaci řešit a nepřijít o peníze. Velice milé a laskavé jednání.

Jana K.

U paní Dr. Nešverové jsem si objednala provedení výpočtu ve dvou variantách (1: informativní výpočet výše budoucího důchodu a stanovení nejbližšího optimálního termínu odchodu do důchodu, 2: výpočet výše důchodu při odchodu do důchodu ke konci roku), abych mohla obě varianty porovnat. Výpočet byl realizován v krátkém čase a zpracován velmi přehledně. Služby Dr. Nešverové vřele doporučuji.

Zuzana S.

Děkuji za bleskový výpočet důchodu v různých variantách. Soubory PDF dorazily v pořádku, čitelné a srozumitelné. Velice vám děkuji za komplexní a velmi rychlé vyřešení mého problému.

Pavel K.

Na základě dobře zpracovaných internetových stránek jsem Evu Nešverovou požádal o provedení variantních výpočtů důchodu pro několik scénářů. Potvrzuji, že předložené výpočty byly provedeny zcela profesionálním způsobem, včetně doprovodného výkladu. Velmi dobře mi posloužily pro zvolení optimálního data odchodu do důchodu. Služby Evy Nešverové mohu plně doporučit.

Dr. Ing. Petr Vozka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS