Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji č. 31-37 z celkem 37 doporučení

Eva pracuje skutečně profesionálně. Velmi snadno jsem se s ní domluvila a slíbené termíny dodržela. Výsledek byl zcela dle mých představ. Jsem opravdu spokojená.

Edita Arabaszová
www.editation.com

S Evou Roverovou jsme spolupracovali na přípravě grafické identity a loga pro náš web a pro online stránky. Spolupráce byla po všech stránkách výborná. Eva nám nejen vytvořila skvělou identitu a výstižné logo, ale zároveň nás v průběhu tvorby upozorňovala na souvislosti, které je dobré při našich návrzích brát v úvahu. Výsledek s námi vždy předem diskutovala a veškeré slíbené termíny splnila. Tuto autorku mohu zcela doporučit pro její grafické kvality, i pro její businessovou spolupráci.

Iva Benešová
nezisková organizace provozující hudební cyklus ROK NA 4 DOBY
spolek@4art.cz

Evu jsem si pro tvorbu loga a dalších ilustrací nově vznikající značky dětských hracích podložek Bunny&Bro vybrala na základě skvělých referencí zde na portále Na volné noze a musím říci, že jsem byla maximálně spokojena. Eva je velká profesionálka, domluva byla vždy velmi hladká a výsledek její práce je naprosto fantastický! Logo i ostatní ilustrace perfektně zapadají do konceptu naší značky. Celkově byla radost s někým, jako je Eva, spolupracovat :)

Kristýna Zayaková
zakladatelka značky Bunny&Bro
www.bunnyandbro.cz

Spolupráce s Evou Roverovou byla maximálně bezproblémová a vyhovující. Eva je kreativní, pracuje rychle a dle dohody. Paní Roverová pro firmu vytvářela grafiku na roll-upy a musím říci, že jsme maximálně spokojeni. Děkujeme a doporučuji.

Mária Podracká
maria.podracka@arnika.org 775 880 220

Doporučuji Evu Roverovou. Velmi úspěšně realizovala 2 velké projekty, ve kterých šlo o dodání vizuální identity, loga a hlavně webdesignu pro eshop společně s vizitkami, dárkovými poukazy apod. Líbí se mi především jak umí dodržet svazující technické zadání a zároveň i tak do toho vnést svoji kreativitu. Věřím, že budeme spolupracovat i na dalších projektech.

Lukáš Komárek
vývojář webových komponent

Evu s radostí doporučuji. Je empatická, spolehlivá a tak úžasně talentovaná! :) Pomohla mi vytvořit logo pro nový projekt. Jsem moc spokojená.

Milena Kumprechtová

Eva Roverová nám vytvořila infografiku ke komunitní energetice. S výsledkem, průběhem prací i komunikací jsme byli velmi spokojení a rádi v ní budeme pokračovat.

Anna Michalčáková
PR koordinátor
www.uken.cz anna.michalcakova@uken.cz