Doporučení z první ruky

Eva Votápková — copywriterka, auditorka webů, copyeditorka, tvůrkyně sloganů a obsahu na sociální sítě


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

S Evčou mě spojuje pracovní minulost, která přerostla v přátelství. Je to člověk, který se vrhá s nadšením, radostí, úsměvem a velkou náručí nápadů do nových projektů. Pro mě je oázou v podnikatelském světě. Je to nejen osoba, která mě vždy podpoří, poradí, nakopne, zkontroluje. Je i někým, kdo dokáže člověka nasměrovat, pokud se zrovna tzv. zasekne. Je fajn mít kámošku profesionálku, ke které si mohu kdykoliv „zajít“ s žádostí o pomoc a podporu. Její odborná kvalifikace je tedy pro mě až na pomyslném druhém místě :-). Nicméně s Evčou vyrážíte vpřed vy i vaše projekty.

Silvie Ulrichová
copywriterka a webdesignérka
silvieulrichova.cz silvie.ulrichova@gmail.com 725 931 711

Služby Evy jako copywriterky jsem využila už několikrát. Líbí se mi její nadhled a určitá lehkost. Eva vidí v textu to, co já ne. Umí poradit, navrhnout, chrlí nápady. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla objevit. Pokud chcete texty tvořit nebo jen učesat, Evu vřele doporučuji!

Helena Hájková
podpora podnikatelů v on-line prostoru
http://www.vkreslebyznysu.cz/linkedin

Eva je už půl roku součástí mého copy-týmu a spolupráci s ní moc doporučuju. Má spoustu zkušeností i nápadů, je na ni spoleh a její zpětná vazba na texty je konstruktivní, přínosná a zároveň povzbudivá. Eva mi pomáhala i při organizování živé akce, kdy si sama vzala na starost několik úkolů a vše perfektně zařídila. Evča dělá svou práci s nadšením, je radost s ní spolupracovat a umí skvěle komunikovat s ostatními členy týmu i s klienty. Jsem moc ráda, že jsem ji oslovila, a těším se na další spolupráci.

Ingrid Dach
online podnikatelka, copywriterka, tvůrkyně kurzů
ingriddach.cz

Evi doporučuji na 100 %! Potřebovala jsem pomoct s prodejní stránkou - jejím vzhledem a obsahem. A dostala jsem opravdu naprosto vyčerpávající návrh toho, co a jak změnit, jak doplnit obsah, aby to bylo čtivé a lákavé, jak upravit vzhled, aby lahodil oku a čtenář se díky němu cítil příjemně, prostě spousty zajímavých postřehů, super tipů a doporučení. Co bylo moc příjemné - to nadšení, s jakým Evi psala své postřehy. Fakt profík s nadšením pro svoji práci! Moc díky, Evi!🙏🌷

Kateřina Nováková
lektorka hormonální a obličejové jógy
jogaprozenskezdravi.cz

S Evou jsem spolupracovala při přípravě nového článku na svůj blog. S odvedenou prací jsem velmi spokojená. Kladně hodnotím nejenom rychlé zpracování, ale i zapracování případných připomínek. Bezva je i zpětná vazba na prodejní stránku. Spolupráci určitě doporučuji.

Veronika Gruntová
máma z gruntu – autorka e-booků o pěstování a zahradničení
mamazgruntu.cz

Spolupráce a delegování🤝 Abych mohla fanoušky mé FB stránky informovat o mých aktivitách, o tom, co se kde děje a je aktuální, začala jsem spolupracovat s Evčou Votápkovou – 🎯 Ekopi - copywriting. Tato žena umí velmi profesionálně spravovat sociální sítě, píše smysluplné a hodnotné posty, doplňuje příspěvky fotkou nebo grafikou a doporučila mi i další vychytávky pro vylepšení webu. Je na ni spolehnutí a je velice kreativní. Pokud někdo z vás hledá copywriterku pro tvorbu prodejních textů, nebo obsahu na sociální sítě, Evču vřele doporučuji 👌

Ilona Hrbáčková
lektorka jógy, psycholožka, pedagožka
hrbackovailona.cz

Na Evu Votápkovou jsem se obrátila, protože jsem chtěla vědět, co mám na svém webu změnit, aby byl nejen hezký, ale byl i srozumitelný pro návštěvníka a byly na něm i všechny potřebné informace. Proto jsem jsem využila její službu „Audit webu“. Eva se mnou prošla všechny moje stránky na webu a dávala mi cenné rady, kde je možné něco upravit, vylepšit, jinak stylizovat. Neunikly jí ani předložky na konci řádku, dvojí mezery nebo chybky. Dále jsme se bavily i o strategii, jak postovat na sítě. S Evou byla velmi příjemná spolupráce a tento její nový typ služby doporučuji.

Dagmar Popelková
tvůrkyně projektu Šperky od Popelky, výroba šperků na míru a poradenství
www.dagmarpopelkova.cz

Už jsem zkusila pár copywriterů a musím říci, že najít správného „kopíka“ je velmi těžké. Doporučuji Evu, která je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Vždy velmi mile a ochotně komunikuje.

Andrea Skřivánková
Project manager ve společnosti HARTMANN-RICO
www.hartmann.info

Často si při psaní nejsem jistá gramatikou, chybí mi diakritika a nestíhám. Právě proto se mi hodilo Evičky bystré CopyOko. Ona totiž vidí, co i moji zákazníci, ale já už ne. Její služby se hodí každému, dokáže se totiž nacítit a dát tomu tu správnou jiskru. Doporučuji, protože její osobní, citlivý a profesionální přístup je to pravé, co většina z nás dlouho hledala 🙂

Kristýna Anna Gladiš
podnikatelka, tvůrkyně rozhovorů, PR
www.kristynaannagladis.cz

Když někdo začíná podnikat, tak si myslí, že zvládne vše sám. Já myslím, že ne a mám to na sobě vyzkoušené. Přišla jsem na to, že ušetřím spoustu času, energie a mozkových buněk, když předám práci odborníkovi. Pro svoje texty jsem si vybrala paní Evu, která mi upravila texty na webové stránky. Pravdivost textů zachovala, držela se zadání, ale se svými letitými zkušenostmi uměla dodat textům šťávu a styl. Rychlost, přívětivá komunikace a celková profesionalita mě přesvědčila, že jsem udělala skvělý krok a posun vpřed. A proč jsem si ji vybrala? První moment její přirozenost a osobní kouzlo a druhé přesvědčení její práce, kterou se prezentuje. Jednou mi nestačilo a musela jsem využít Ekopi služby ještě jednou. Opět moje naivita, že základní texty stačí nevyšla a musela jsem si objednat další dávku šikovné Evky. Když už, tak příště zadám práci, jako celek a věřím že Ekopi se o to líp bude pracovat a já budu spokojená hned. Navíc, jako bonus jsem dostala slogany, které jsem využila obratem. Opět velká spokojenost a velké díky 💜. A tak nějak tuším, že to nebylo naposledy 😃.

Jana Klaudingerová
numeroložka
janaklaudingerova.cz