Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Eva Žáčková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Eva Žáčková, Ph.D. — B2B copywriterka se specializací na nové technologie a inovace

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace PhDr. Eva Žáčková, Ph.D.:
Pokud hledáte spolehlivého copywritera s profesionálním přístupem, právě jste jednoho našli! S Evou jsem pracoval na několika zadáních. Jedním z nich bylo vytvoření zbrusu nové hiring page pro web Dataclair. Eva nám nepomáhala „jenom“ s copy. Přišla také s nápady, které se týkaly samotného náboru nových lidí, a využili jsme i její podporu při komunikaci na sociálních sítích. Díky ní máme i pěknou, čistou a přehlednou prezentaci našich firemních hodnot.

Petr Hirš

Head of R&D, Dataclair AI
S Evou jsem měla možnost spolupracovat v rámci přípravy obsahu a struktury AI insightu pro korporátní web Skupiny PPF. Oceňuji její profesionalitu, odbornost na dané téma a zároveň lidský a pozitivní přístup. Do budoucna velmi ráda spolupráci zopakuji na dalších zajímavých projektech.

Andrea Havettová

Project manager, Symbio Agency
Spolupráci s Evou jsme zahájili před rokem a dnes vidím, že to bylo skvělé rozhodnutí. Každá reklamní SMS zpráva, která prošla od té doby jejíma rukama, dostala nejen správnou českou podobu, ale hlavně jednoduchost a lepší čitelnost. Díky tomu vzrostl i výkon kampaní, které pro klienty připravujeme. To, co ale oceňuji nejvíce, je fakt, že zápal a zájem o věc je součástí Eviny DNA. Pracovat s ní je prostě radost.

Ferdinand Kraus

ředitel O2 Media, O2 Czech Republic
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS