Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Evžen Kalaš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Evžen Kalaš — umělecký štukatér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Evžen Kalaš:
Práci pana Evžena Kalaše můžu vřele doporučit pro jeho spolehlivost a kreativní přístup. Pan Evžen Kalaš je ve svém oboru umělecký štukatér profesionál každým coulem, ovládá jak práce dílenské, tak exteriérové na fasádách. Ke svému řemeslu má vřelý vztah a letité zkušenosti.

Albert Králíček

sochař
www.socharina.cz ~ info@socharina.cz ~ 732 933 311
Pana Kalaše mohu všem vřele doporučit. Jeho štukatérské služby jsem využil již několikrát při postupné rekonstrukci interiérů rodinného domu. Jednalo se o kompletní štuky stěn a stropů. Vše precizně zpracováno a i po třech letech z první realizace jsem z odvedenou prací nadmíru spokojen. Jeho služby do budoucna stoprocentně využiji při dalších renovacích domu. Pokud vyžadujete kvalitní řemeslnou práci, budete nadmíru spokojeni. Od kalkulace po realizaci probíhá vše v profesionálním duchu. Pan Kalaš navíc reagoval na některé mé změny i po započetí prací. Také mi poradil a vymyslel lepší řešení mých laických přání a požadavků.

Jan Michalík

reklamní agentura
Pan Kalaš nám opravoval voskového Ježíška, kterému kdosi utrhl hlavičku, a kterého si nikdo jiný netroufl opravit. Oprava proběhla poměrně rychle a s prací pana Kalaše jsme maximálně spokojeni – hlavička perfektně drží a po úpravách není ani stopy. Moc děkujeme za tak precizní práci!

Jan Macháček

Od pana Kalaše jsem si nechal opravit opadanou omítku a štuky ve vinohradském bytě, který prochází celkovou rekonstrukcí. I když to musela být z jeho pohledu spíš menší zakázka, věnoval se jí s velkou péčí a práci odvedl na sto procent.

David Canek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS