Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 30 doporučení

S Filipem je bezvadná spolupráce. Výsledek je kvalitní a esteticky na vysoké úrovni. Filip je to ten vzácný typ grafika, který snadno porozumí sepsanému zadáni a výsledná grafika pak odpovídá představě a často je ještě lepší. Mohu jen doporučit.

Vladimír Holan
774 20 20 40

S Filipem Košnarem spolupracuji od roku 2012. Musím smeknout před jeho kvalitami kreativce. Jeho práce grafika má vždy skvělý nápad a přímý zásah. Není třeba zbytečně dlouhých konzultací. Filip vždy ví, co mám jako klient na srdci a snaží se velmi intenzivně vyhovět. Spolupráci si nemohu vynachválit, jednoznačně doporučuji.

Ing. Zdeněk Blažek
marketing manager Dřevojas
www.drevojas.cz

Již několikrát jsme si pro naše projekty nechávali vytvořit logo, ale až s panem Košnarem jsme se přesvědčily o tom, že to lze kreativně, rychle, kvalitně a absolutně bez komplikací. Pan Košnar přesně pochopil naše požadavky a my už víme, na koho se můžeme ohledně tvorby loga příště spolehnout.

Lukáš Benzl
benzl@kamoska.cz 728 854 479

Děkuji panu Košnarovi za flexibilní spolupráci. Vždy téměř okamžitě vyhověl našim požadavkům na úpravy a s výsledkem jsme moc spokojeni.

Tomáš Zabloudil a Jakub Velička
Jakmy Marketing
www.jakmy.cz tomas.zabloudil@gmail.com 775 646 376

S Filipem Košnarem jsme po celou dobu spolupráce spokojeni. Grafické návrhy dodává dle sdělených požadavků a ve slíbených termínech. Spolupráce byla vždy flexibilní a korektní v rozumné cenové hladině :)

Vít Pechanec
jednatel, projektový manažer
www.wmp.cz info@wmp.cz 603 799 819

S panem Košnarem jsme byli více než spokojeni. Velmi si ceníme rychlých reakcí a vstřícného přístupu v rámci naší spolupráce. Doporučujeme.

Jiří Bendl
BB Financial s.r.o.
bendl@pjcomp.cz
Luboš Moravec

Pro naši cestovní agenturu iTRAS jsem urgentně potřeboval vytvořit grafický návrh pobytového poukazu, který by vzhledově ladil s naším webem. Nejenže mi pan Košnar odpověděl hned v neděli odpoledne, kdy jsem mu poptávku zaslal, ale návrh poukazu měl vyhotoven do několika málo hodin od doručení všech nutných podkladů. Spolupráce s panem Košnarem je rychlá a efektivní, a proto jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Filip je super profík. Dělám s ním už víc než rok. Chápe klientova přání a jedná férově.

Jan Dvořáček
Zerostudio
775 222 718

Potřebuji-li pro své klienty zpracovat grafický návrh nebo jiné grafické materiály, obracím se vždy nejdříve na pana Košnara, a doposud jsem nemusel hledat jiného grafika. Jsem spokojený a jeho služby doporučuji.

Marek Klusák
programátor
marek.klusak@gmail.com 732 720 990

S Filipem je radost spolupracovat. Oceňuji hlavně osobní, ale zároveň profesionální přístup. Nádherná grafika mluví sama za sebe. Doufáme, že nám spolupráce vydrží co nejdéle, protože Filipa rozhodně nechceme měnit.

Sebastian Kunec
www.dactylgroup.cz sebastian.kunec@dactylgroup.cz 775 627 195