Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity

Zobrazuji č. 1120 z celkem 25 doporučení prezentace Filip Košnar:
Děkuji panu Košnarovi za flexibilní spolupráci. Vždy téměř okamžitě vyhověl našim požadavkům na úpravy a s výsledkem jsme moc spokojeni.

Tomáš Zabloudil a Jakub Velička - Jakmy Marketing

www.jakmy.cz ~ tomas.zabloudil@gmail.com ~ 775 646 376
S Filipem Košnarem jsme po celou dobu spolupráce spokojeni. Grafické návrhy dodává dle sdělených požadavků a ve slíbených termínech. Spolupráce byla vždy flexibilní a korektní v rozumné cenové hladině :)

Vít Pechanec

jednatel, projektový manažer
www.wmp.cz ~ info@wmp.cz ~ 603 799 819
S panem Košnarem jsme byli více než spokojeni. Velmi si ceníme rychlých reakcí a vstřícného přístupu v rámci naší spolupráce. Doporučujeme.

Jiří Bendl

BB Financial s.r.o.
bendl@pjcomp.cz
Luboš Moravec
Pro naši cestovní agenturu iTRAS jsem urgentně potřeboval vytvořit grafický návrh pobytového poukazu, který by vzhledově ladil s naším webem. Nejenže mi pan Košnar odpověděl hned v neděli odpoledne, kdy jsem mu poptávku zaslal, ale návrh poukazu měl vyhotoven do několika málo hodin od doručení všech nutných podkladů. Spolupráce s panem Košnarem je rychlá a efektivní, a proto jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Filip je super profík. Dělám s ním už víc než rok. Chápe klientova přání a jedná férově.

Jan Dvořáček

Zerostudio
775 222 718
Potřebuji-li pro své klienty zpracovat grafický návrh nebo jiné grafické materiály, obracím se vždy nejdříve na pana Košnara, a doposud jsem nemusel hledat jiného grafika. Jsem spokojený a jeho služby doporučuji.

Marek Klusák

programátor
marek.klusak@gmail.com ~ 732 720 990
S Filipem je radost spolupracovat. Oceňuji hlavně osobní, ale zároveň profesionální přístup. Nádherná grafika mluví sama za sebe. Doufáme, že nám spolupráce vydrží co nejdéle, protože Filipa rozhodně nechceme měnit.

Sebastian Kunec

www.dactylgroup.cz ~ sebastian.kunec@dactylgroup.cz ~ 775 627 195
S Filipem už spolupracujeme delší dobu a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce je vždy precizně zpracovaná. Při práci přemýšlí nad prací jako celkem, aby zapadala do celkového konceptu a seděla do korporátního designu. Komunikuje vstřícně, zpracovává v termínu a má pochopení pro naše osobní, někdy velmi specifické požadavky :)

Lubomír Prokeš

Head of LAMAX Electronics
http://www.lamax-electronics.com/cz/
S Filipem Košnarem spolupracujeme od roku 2014 a jsme velmi spokojeni. Vyhovuje nám jeho grafický styl i schopnost během jedné či dvou iterací dodat finální podobu návrhu.

David Canek

CEO, Memsource
www.memsource.com
Filip Košňar ví co znamená poskytovat kvalitní služby. Grafické výstupy jsou na prvotřídní úrovni, stejně tak jako komunikace, jednání a celkový dojem ze služby. S Filipem spolupracujeme od roku 2011 a těšíme se na další oboustranně úspěšné roky.

Sebastian Kunec

CEO & Obchod, Dactyl Group
dactylgroup.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS