Doporučení z první ruky

Ing. Filip Širůček — business intelligence specialista


Zobrazuji všech 6 doporučení

Rád bych doporučil služby pana Širůčka, které jsou profesionální. Sestavil pro nás v Power BI finanční reporty, které potřebujeme pro řízení firmy. Komunikace a odbornost jsou na vysoké úrovni.

Martin Jaspar
ředitel společnosti, Jaspar s.r.o.

U pana Širůčka jsem absolvoval 3denní školení na SQL Server Reporting Services. Ač jsem s touto technologií již před školením měl praktické zkušenosti jako samouk, tak jsem se na školení ani chvíli nenudil. Své znalosti jsem si na školení utřásl, rozšířil a naučil se řadu velice užitečných vychytávek – a to jak v rámci bohatých osnov školení, tak v rámci řešení ad-hoc dotazů jednotlivých účastníků školení. Na Filipovi Širůčkovi bylo vidět, že je nejen lektor, ale má též bohaté zkušenosti z praxe. Je to profesionál, jehož služby mohu jednoznačně doporučit.

Martin Urban
vedoucí odboru reportingu v pojišťovnách Kooperativa a ČPP
martin.urban@vig.cz

Školení SQL - základy dotazování od pana Širůčka jednoznačně doporučuji. Na reálných příkladech jsme si mohli okamžitě vyzkoušet, jak SQL funguje a jakým způsobem můžeme využít jeho funkce, které nám byly předtím opravdu srozumitelně vysvětleny. Díky tomu jsem byla schopná aplikovat získané znalosti ze školení v praxi – s jistotou se pohybuji v MS SQL a píšu dotazy. Dost mě to v mé práci posunulo dál a určitě u pana Širůčka budu absolvovat navazující školení, protože progres je vidět hned.

Simona Králová
Sales Data Analyst, firma Servier s.r.o.

U pana Širůčka jsme objednali školení základů SQL pro kolegy. Komunikace s lektorem ohledně zadání a organizace byla od začátku velmi vstřícná a efektivní. Školení mělo pozitivní hodnocení, kolegové obzvlášť oceňovali praktický přístup a řešení konkrétních dotazů.

Kristína Sabáková
T&D Lead, Currys CoE

Služby pana Širůčka mohu doporučit, absolvoval jsem u něj školení na SQL Server Reporting Services a s kurzem jsem byl velmi spokojený, s jeho strukturou, připravenými podklady, výkladem i individuálním přístupem. Mohl jsem pak, i s časovým odstupem, konzultovat problémy u aplikování SSRS na konkrétních projektech a setkal jsem se s vstřícným přístupem.

Ing. Libor Vyhnálek
report designer / analytik ve společnosti STYRAX, a.s.
libor.vyhnalek@styrax.cz

Chtěl bych touto cestou podpořit pana Filipa Širůčka jako lektora. Absolvoval jsem u něj školení základů SQL Server Reporting Services. Musím konstatovat, že byla zřejmá jeho připravenost z pohledu obsahu a zejména struktury školení. Měl připraveny ilustrativní příklady pro procvičování, což bylo velmi dobré. Vyšel mi vstříc i v případě, že jsem chtěl část školení převést na mé konkrétní věci, které jsem aktuálně potřeboval. Mé dodatečné emailové dotazy mi rovněž bezodkladně zodpověděl. Nezbývá mi, než pana Širůčka doporučit i dalším zájemcům.

Roman Jelínek
IT technolog, Knorr-Bremse ČR
roman.jelinek@knorr-bremse.com