Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Filip Širůček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Filip Širůček — business intelligence specialista

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Filip Širůček:
Rád bych doporučil služby pana Širůčka, které jsou profesionální. Sestavil pro nás v Power BI finanční reporty, které potřebujeme pro řízení firmy. Komunikace a odbornost jsou na vysoké úrovni.

Martin Jaspar

ředitel společnosti, Jaspar s.r.o.
www.jaspar.cz
U pana Širůčka jsem absolvoval 3denní školení na SQL Server Reporting Services. Ač jsem s touto technologií již před školením měl praktické zkušenosti jako samouk, tak jsem se na školení ani chvíli nenudil. Své znalosti jsem si na školení utřásl, rozšířil a naučil se řadu velice užitečných vychytávek – a to jak v rámci bohatých osnov školení, tak v rámci řešení ad-hoc dotazů jednotlivých účastníků školení. Na Filipovi Širůčkovi bylo vidět, že je nejen lektor, ale má též bohaté zkušenosti z praxe. Je to profesionál, jehož služby mohu jednoznačně doporučit.

Martin Urban

vedoucí odboru reportingu v pojišťovnách Kooperativa a ČPP
martin.urban@vig.cz
Pana Širůčka mohu každému doporučit. Vytvořil pro nás makro které nám výrazně ušetřilo čas při přepisování dat z excelové tabulky do několika word dokumentů.

Dalibor Míka

jednatel
www.virtussecurity.cz
U pana Širůčka jsme objednali školení základů SQL pro kolegy. Komunikace s lektorem ohledně zadání a organizace byla od začátku velmi vstřícná a efektivní. Školení mělo pozitivní hodnocení, kolegové obzvlášť oceňovali praktický přístup a řešení konkrétních dotazů.

Kristína Sabáková

T&D Lead, Dixons Carphone CoE
Služby pana Širůčka mohu doporučit, absolvoval jsem u něj školení na SQL Server Reporting Services a s kurzem jsem byl velmi spokojený, s jeho strukturou, připravenými podklady, výkladem i individuálním přístupem. Mohl jsem pak, i s časovým odstupem, konzultovat problémy u aplikování SSRS na konkrétních projektech a setkal jsem se s vstřícným přístupem.

Ing. Libor Vyhnálek

report designer / analytik ve společnosti STYRAX, a.s.
libor.vyhnalek@styrax.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS