Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hana Hellerová Chládková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Hana Hellerová Chládková — virtuální asistentka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Hana Hellerová Chládková:
Paní Hanko, s virtuální asistentkou jste měla nejen vynikající nápad, ale i k vám ta práce, kterou mimochodem odvádíte velice pečlivě, kvalitně a rychle, stoprocentně pasuje. Nebál bych se říct, že možná díky vám tento obor vznikl :-) Děkuji za perfektní a profesionálně odvedenou práci (vytrhla jste mi trn z paty), těším se na další spolupráci s vámi a určitě vás doporučím svým přátelům.

Petr Šedivý

OSVČ
Virtuální asistentka? Nic lepšího naši firmu nemohlo potkat. Konečně máme v pořádku veškerou administrativu a máme prostor pro kreativní práci, kterou můžeme dělat naplno! Hanko děkujeme :)

Dana Stránská

simply us home s.r.o.
Pro naši firmu jsem hledal virtuální asistentku. Na portálu Na volné noze mne zaujala nabídka paní Hellerové. Po osobní schůzce jsem se rozhodl využít jejích služeb a nyní po téměř půl roce spolupráce to hodnotím jako skvělé rozhodnutí. Mohu se soustředit na práci, kterou si klienti u naší společnosti objednávají a administrativu a běžnou operativní práci jsem delegoval. Paní Hellerová pracuje samostatně, absolutně spolehlivě a rychle. S jejími službami jsem maximálně spokojen a mohu ji vřele doporučit.

Michal Kulič

jednatel společnosti Znalecký institut s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS