Doporučení z první ruky

Hana Hellerová Chládková — virtuální asistentka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Radim Hasalík

Hana Hellerová Chládková je důležitým členem naší skupiny online marketingu Neologic. Stará se o vyúčtování, hledání lidí do týmu, pomáhá našim klientům se správou webů, připravuje podklady, komunikuje průběžně s našimi zákazníky a poskytuje další činnosti. Její služby využívám i já sám pro své vlastní účely. Velice mi vyhovuje její pečlivost, spolehlivost, proaktivita a ochota učit se nové věci. Díky její práci strávím výrazně méně času administrativou. Mám mnohem více prostoru na klienty, kterým řeším komplexní internetový marketing (PPC, SEO, tvorbu webů atd.). Přínos Hanky je potom znát v tom, že můžeme obsloužit více klientů a zaměřovat se na to, co jsou naše silné stránky. Proto Hanku vřele doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Paní Hanko, s virtuální asistentkou jste měla nejen vynikající nápad, ale i k vám ta práce, kterou mimochodem odvádíte velice pečlivě, kvalitně a rychle, stoprocentně pasuje. Nebál bych se říct, že možná díky vám tento obor vznikl :-) Děkuji za perfektní a profesionálně odvedenou práci (vytrhla jste mi trn z paty), těším se na další spolupráci s vámi a určitě vás doporučím svým přátelům.

Petr Šedivý
OSVČ

Virtuální asistentka? Nic lepšího naši firmu nemohlo potkat. Konečně máme v pořádku veškerou administrativu a máme prostor pro kreativní práci, kterou můžeme dělat naplno! Hanko děkujeme :)

Dana Stránská
simply us home s.r.o.
www.simplyus.cz info@simplyus.cz

Pro naši firmu jsem hledal virtuální asistentku. Na portálu Na volné noze mne zaujala nabídka paní Hellerové. Po osobní schůzce jsem se rozhodl využít jejích služeb a nyní po téměř půl roce spolupráce to hodnotím jako skvělé rozhodnutí. Mohu se soustředit na práci, kterou si klienti u naší společnosti objednávají a administrativu a běžnou operativní práci jsem delegoval. Paní Hellerová pracuje samostatně, absolutně spolehlivě a rychle. S jejími službami jsem maximálně spokojen a mohu ji vřele doporučit.

Michal Kulič
jednatel společnosti Znalecký institut s.r.o.
www.znaleckyinstitut.cz michal.kulic@znaleckyinstitut.cz

Hanka dokázala to, s čím jsem se marně rval po celou dobu podnikání. Vnesla do procesů řád a zbavila mne agendy, kterou jsem doslova nesnášel. Mohu se tak soustředit na práci, kterou miluju a rozvoj podnikání. A vlastnosti, které na Hance oceňuju úplně nejvíce jsou samostatnost, předvídavost spolehlivost a pečlivost. Prostě věci zvelebuje citlivě a chytře, když má k tomu prostor. Rychle chápe, učí se nové věci a s týmem prakticky okamžitě splynula. Prakticky o ní nevím, ale vše tiká jako hodinky. Dnes si neumím představit, že by nebyla součástí našeho týmu. Takže: Díky, Hani :)

Lukáš Hladeček
zakladatel skupiny specialistů na online marketing Neologic
www.neologic.cz lukas@neologic.cz 604 139 819