Doporučení z první ruky

Hana Hellerová Chládková — virtuální asistentka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Radim Hasalík

Hana Hellerová Chládková je důležitým členem naší skupiny online marketingu Neologic. Stará se o vyúčtování, hledání lidí do týmu, pomáhá našim klientům se správou webů, připravuje podklady, komunikuje průběžně s našimi zákazníky a poskytuje další činnosti. Její služby využívám i já sám pro své vlastní účely. Velice mi vyhovuje její pečlivost, spolehlivost, proaktivita a ochota učit se nové věci. Díky její práci strávím výrazně méně času administrativou. Mám mnohem více prostoru na klienty, kterým řeším komplexní internetový marketing (PPC, SEO, tvorbu webů atd.). Přínos Hanky je potom znát v tom, že můžeme obsloužit více klientů a zaměřovat se na to, co jsou naše silné stránky. Proto Hanku vřele doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Pro naši firmu jsem hledal virtuální asistentku. Na jaře roku 2018 mne na portálu Na volné noze zaujala nabídka paní Hellerové. Po osobní schůzce jsem se rozhodl využít jejích služeb. Toto rozhodnutí hodnotím jako jedno z nejlepších pro mou společnost. Mohu se soustředit na práci, kterou si klienti u naší společnosti objednávají a administrativu a běžnou operativní práci jsem delegoval. Paní Hellerová pracuje samostatně, absolutně spolehlivě a rychle. S jejími službami jsem maximálně spokojen a mohu ji vřele doporučit.

Michal Kulič
jednatel společnosti Znalecký institut s.r.o.
www.znaleckyinstitut.cz michal.kulic@znaleckyinstitut.cz

Pomáháme zákazníkům během jejich podnikání dosahovat zisku, pomocí vyladění jejich marketingu. Abychom se mohli věnovat našim klientům a rozvoji naší firmy, zapojili jsme do spolupráce Hanku v roli virtuální asistentky. Ráda bych doporučila Hanku (a její tým), která nám pomáhá se vším, co se týká chodu naší marketingové agentury. Její přispění a schopnosti nám zvýšily efektivitu naší práce. Dlouho jsme hledali někoho tak precizního, šikovného a hlavně svědomitého; a nyní na Hanku nedáme dopustit. Její schopnost komunikovat a rychle reagovat na naše potřeby je úžasná. Navíc se jí podařilo zvládnout i ty nejnáročnější úkoly v Excelu, které bychom sami nikdy nezvládli. Můžeme ji naprosto důvěřovat, a víme, že můžeme počítat s jejím profesionálním přístupem a spolehlivostí.

Eva Kočí
COO PárMinut.cz
parminut.cz eva@parminut.cz 606 318 484

Hanka dokázala to, s čím jsem se marně rval po celou dobu podnikání. Vnesla do procesů řád a zbavila mne agendy, kterou jsem doslova nesnášel. Mohu se tak soustředit na práci, kterou miluju a rozvoj podnikání. A vlastnosti, které na Hance oceňuju úplně nejvíce jsou samostatnost, předvídavost spolehlivost a pečlivost. Prostě věci zvelebuje citlivě a chytře, když má k tomu prostor. Rychle chápe, učí se nové věci a s týmem prakticky okamžitě splynula. Prakticky o ní nevím, ale vše tiká jako hodinky. Dnes si neumím představit, že by nebyla součástí našeho týmu. Takže: Díky, Hani :)

Lukáš Hladeček
zakladatel skupiny specialistů na online marketing Neologic
www.neologic.cz lukas@neologic.cz 604 139 819

Virtuální asistentka? Nic lepšího naši firmu nemohlo potkat. Konečně máme v pořádku veškerou administrativu a máme prostor pro kreativní práci, kterou můžeme dělat naplno! Hanko děkujeme :)

Dana Stránská
simply us home s.r.o.
www.simplyus.cz info@simplyus.cz

Paní Hanko, s virtuální asistentkou jste měla nejen vynikající nápad, ale i k vám ta práce, kterou mimochodem odvádíte velice pečlivě, kvalitně a rychle, stoprocentně pasuje. Nebál bych se říct, že možná díky vám tento obor vznikl :-) Děkuji za perfektní a profesionálně odvedenou práci (vytrhla jste mi trn z paty), těším se na další spolupráci s vámi a určitě vás doporučím svým přátelům.

Petr Šedivý
OSVČ

Skvělá spolupráce především co se týče náboru a HR. Děkuji!

Jiří Müller