Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hana Hellerová Chládková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Hana Hellerová Chládková — virtuální asistentka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Hana Hellerová Chládková:
Paní Hanko, s virtuální asistentkou jste měla nejen vynikající nápad, ale i k vám ta práce, kterou mimochodem odvádíte velice pečlivě, kvalitně a rychle, stoprocentně pasuje. Nebál bych se říct, že možná díky vám tento obor vznikl :-) Děkuji za perfektní a profesionálně odvedenou práci (vytrhla jste mi trn z paty), těším se na další spolupráci s vámi a určitě vás doporučím svým přátelům.

Petr Šedivý

OSVČ
Virtuální asistentka? Nic lepšího naši firmu nemohlo potkat. Konečně máme v pořádku veškerou administrativu a máme prostor pro kreativní práci, kterou můžeme dělat naplno! Hanko děkujeme :)

Dana Stránská

simply us home s.r.o.
www.simplyus.cz ~ info@simplyus.cz
Pro naši firmu jsem hledal virtuální asistentku. Na portálu Na volné noze mne zaujala nabídka paní Hellerové. Po osobní schůzce jsem se rozhodl využít jejích služeb a nyní po téměř půl roce spolupráce to hodnotím jako skvělé rozhodnutí. Mohu se soustředit na práci, kterou si klienti u naší společnosti objednávají a administrativu a běžnou operativní práci jsem delegoval. Paní Hellerová pracuje samostatně, absolutně spolehlivě a rychle. S jejími službami jsem maximálně spokojen a mohu ji vřele doporučit.

Michal Kulič

jednatel společnosti Znalecký institut s.r.o.
www.znaleckyinstitut.cz ~ michal.kulic@znaleckyinstitut.cz
Hanka dokázala to, s čím jsem se marně rval po celou dobu podnikání. Vnesla do procesů řád a zbavila mne agendy, kterou jsem doslova nesnášel. Mohu se tak soustředit na práci, kterou miluju a rozvoj podnikání. A vlastnosti, které na Hance oceňuju úplně nejvíce jsou samostatnost, předvídavost spolehlivost a pečlivost. Prostě věci zvelebuje citlivě a chytře, když má k tomu prostor. Rychle chápe, učí se nové věci a s týmem prakticky okamžitě splynula. Prakticky o ní nevím, ale vše tiká jako hodinky. Dnes si neumím představit, že by nebyla součástí našeho týmu. Takže: Díky, Hani :)

Lukáš Hladeček

zakladatel skupiny specialistů na online marketing Neologic
www.neologic.cz ~ lukas@neologic.cz ~ 604 139 819
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS