Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Hindráková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Hindráková — spisovatelka a copywriterka

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Hana Hindráková:
Hanku jako copywriterku mohu zcela jednoznačně doporučit. Píše pěkné, čtivé texty a hlavně se dokáže zorientovat v zadaných tématech, i když jsou mnohdy různorodé. Dodržuje termíny! To vše za rozumný peníz. V poměru cena/kvalita hodnotím Hanku jako jednoho z nejlepších copywriterů, co jsem kdy najímal.

Marek Dvořák

Webmaster Aplus hostel Prague
www.aplus-hostel.cz
Paní Hanka Hindráková pro moji společnost velmi kvalitně psala jako copywriter a tak jsem se na ni po těchto zkušenostech soukromě obrátil se žádostí o korektorku mých soukromých cestopisů. Musím říci, že vše proběhlo na výbornou a to nejenom z pohledu drobných oprav, ale rovněž citlivé stylizace, která korespondovala s vyprávěným příběhem a atmosférou prostředí, o kterém jsem vyprávěl. Hanka je citlivý a nadaný člověk, který vzájemnou spolupráci obohacuje. Děkuji jí za to.

Vladimír Sirotek

podnikatel, cestovatel, fotograf
www.vladimirsirotek.cz
Děkuji Vám za velmi hezké zážitky, které jste mi poskytla prostřednictvím napsání svých dvou knih: Děti nikoho a Dobrovolnice. Na stole už mám k přečtení připravenou i Karibu Keňa. Bylo to krásné počteníčko, které člověku navíc otevírá oči… Ať se Vám daří, těším se na Vaše další knihy a přeji hodně úspěchů ve Vaší bohulibé činnosti stran rozvoje venkova a zlepšení situace v zemích, které to očividně potřebují.

Petr Kalousek

kalousek.upice@gmail.com
Hanka pro mne dělala redakční úpravy knihy. Zvýšila tím čitelnost a srozumitelnost, její úpravy byly citlivé a nenápadné. Vstřícnost, ochota a perfektní jednání. Jsem moc rád, že mohu s Hankou spolupracovat.

Petr Suchý

lektor
www.tatohrani.cz
Knihu „Děti nikoho“ jsem přečetla za 2 dny a nemohla jsem od ní odejít. Smutné, kruté a přitom tak skutečné. Tato kniha by se měla číst na všech školách. Mládež by si uvědomila, jak se má dobře.

Soňa K.

sona.k@seznam.cz
Knihu „Karibu Keňa“ jsem přečetla jedním dechem. Bylo moc příjemné cestovat s Vaší hrdinkou po místech, které jsem také navštívila, tedy, kromě pralesa Kakamega, ten na mě ještě čeká. Gratuluji Vám, kniha je velmi čtivá. Několikrát mě překvapilo, když došlo k dalšímu a dalšímu zvratu, když už jsem opravdu žádný nečekala. Přeji Vám hodně nadšených čtenářů a hlavně nových témat, které se Vám podaří neméně poutavě zprostředkovat ve svých dalších knihách.

Sylva Santarová

výkonná ředitelka Keňské centrály cestovního ruchu
www.travel-marketing.cz ~ s.santarova@travel-marketing.cz
„Karibu Keňa“ je velmi poutavá a poučná kniha, která vychází z autorčiny důkladné znalosti různých typických keňských prostředí. Čtenář tak poznává realitu různých vrstev současné keňské společnosti, a to velmi čtivým a napínavým způsobem. Je to jedna z mála knih, která pravdivě (byť s autorskou licencí) vypovídá o složitém vývoji ve společnosti, který je rozdílný od naší, ale o to více potřebný jej znát. Jsem velmi ráda za pozitivní vyznění celé knihy, neboť pozitivní vnímání Afriky a férový přístup k jejím problémům a hlavně férové spolupráce je základem změny obecného vnímání tohoto kontinentu, ne budoucnosti, ale přítomnosti.

Gita Fuchsová

bývalá velvyslankyně v Keni
gita.fuchsova@gmail.com
Musím Vám vyslovit uznání, kniha „Děti nikoho“ je jednak čtivá, možná i díky zajímavému tématu, jednak se rozhodně nemusíte stydět za umělecké zpracování. Mám radost, že jedna z mých studentek je činná i na poli literárním, a doufám, že to není a nebude vaše kniha jediná, která se vám tak vydařila. Snad i další vaše díla budou stejně kvalitní a vyslouží si uznání a oblibu čtenářů. Až vám vyjde další kniha, budu ráda, když mi dáte vědět, abych si ji mohla koupit nejen pro sebe, ale také pro školu. Trochu se Vámi přece jen chlubíme. Momentálně „Děti nikoho“ zaujímají čestné místo ve vitríně s novinkami a je vám věnována kulturní nástěnka.

Lenka Musilová

mu@oatrutnov.cz
Paní Hana Hindráková je výborná pisatelka nejen knih, ale také článků a dalších textů. Vládne velmi dobře slovem. Texty jsou živé, čtivé a zajímavé. Je za nimi hluboká a bohatá duše.

PhDr. Ivana Rosická

klinický a dopravní psycholog
www.bojimseridit.cz
S Hankou jsem spolupracovala 2 roky, takže jsem měla možnost ji dobře poznat. Hanka se vždy pouští do práce s vervou a obětuje jí „celého člověka“. Je důsledná, profesionální, spolehlivá a hlavně má „zlaté srdce“. Spolupráce s ní je nejen přínosem, ale i příjemnou společností.

Jana Ondráčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS