Doporučení z první ruky

Hana Klimentová — usměvavá IT lektorka a konzultantka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Hanku jsem jako lektorku zažil, když v projektu #razimecestu prováděla prvními krůčky v programování ve dvou bězích třicet ostravských horníků. Bylo to náročné pro Hanku i horníky, ale celodenní bootcamp v náročném prostředí zvládla skvěle – výborně připravené, logicky navazující části, citlivý a trpělivý individuální přístup. Do bootcampu vložila spoustu pozitivní energie a všichni absolventi byli nadšení.

Šikovná, pozitivní osůbka, která dokáže vše hezky vysvětlit. Při řešení úkolů vám neřekne výsledek, ale dobře položenými otázkami vás navede k samostatnému řešení. Je milá, chytrá a vždy ochotna pomoci.

Super lektorka, která dokáže věci dobře vysvětlit a to i pro naprosté laiky. Nadšená, schopná, s neutuchající energií a dobrou náladou...prostě vás nenechá na pochybách, že programování s Hankou je fakt cool zábava.

Hanča je super lektor, kouč ale i člověk. Na hodiny je připravená vždy skvěle. Nezažila jsem ji snad se špatnou náladou. Doporučuji se s ní seznámit.

"Šílená ajťačka", samozřejmě v dobrém slova smyslu. Na kurzech se s ní rozhodně nudit nebudete a ještě se hodně naučíte. Mohu doporučit.

Na všechny kurzy dojde Hanka s dobrou náladou a pořád se na vás usmívá. Má hodně zkušeností z praxe, která s chutí a radostí předává dále :-) Těším se až budu moct navštívit další její kurz...

Milá a pohodová lektorka, která umí podat látku zajímavě, trpělivě se věnuje dotazům a uchvátí svou neustále dobrou náladou.

Hanka umí lidi nadchnout, vysvětlit věci jednoduše. Necítím se hloupě, když něčemu v programování nerozumím a potřebuju radu. Líbí se mi její lidský přístup.

Hanka je nadšený odborník, který rád svoje vědomosti předává dál, takže to v pohodě pochopí i naprostý začátečník

Hanka je veselá a zkušená lektorka. Rozdala by se. Rozhodně jí patří mé doporučení.