Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Helena Bezděková > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Helena Bezděková — psycholožka, psychoterapeutka, lektorka seberozvojových nejen tanečních kurzů, supervizorka a koučka

Zobrazuji č. 3140 z celkem 41 doporučení prezentace Mgr. MgA. Helena Bezděková:
Tanečně terapeutický kurz „Rok ženy" pod vedením Heleny Bezděkové a Jaroslavy Dosedlové mě velmi, velmi, velmi příjemně překapil. Ačkoli jsem do něj nešla s nějakými představami a velkými ambicemi, takto dobité „baterky" jsem v životě neměla. Přístup je velmi citlivý, individuální, volný prostor k sebevyjádření a pocit nenucenosti nakonec způsobí, že se pustíte do věcí, o kterých byste si dříve nemysleli ani ve snu, že někdy uděláte. Děkuji za dobité baterky, objevenou sebelásku, citlivost a nádherný víkend. V životě jsem se necítila lépe.

Ivana Červená

cervenai@gmail.com ~ 728 642 512
Když jsem se přihlašovala do kurzu „Svoboda v pohybu, svoboda mého života“, v podstatě jsem nevěděla, co přesně očekávat. Ale ať už bych měla očekávání jakákoliv, tento kurz by je rozhodně vždy překonal. Chtěla bych touto cestou poděkovat oběma lektorkám za přínosné poznatky, za skvělou atmosféru, kterou vytvořily, za krásné přijetí a pochopení a hlavně za nový rozměr Svobody, kterou jsem na jejich kurzu nalezla. Ještě jednou díky a těším se na další setkání.

Daniela Kraydlová

lektor a kouč
Tanec byl pro mě vždy něčím buďto čistě soukromým nebo naopak stroze a přísně organizovaným na společenských akcích, takže jsem se krásně hned mohl nutit vystoupit ze svého bezpečí a nelitoval jsem. Na kurzu bylo hodnotit ostatní zakázáno, přesto se mi hodnocení dostalo požehnaně, právě skrze moje tělo. Myslel jsem si, že ho znám dokonale a rád jsem zjistil, že jsem se mýlil. Terapeutky jsou výborné a program se velmi pružně a myslím vhodně přizpůsobil kolektivní náladě. Navíc zjištění, co prožívají ostatní v kontaktu sami se sebou a v kontaktu se mnou, je velmi osvobozující.

Lukáš Pánek

překladatel
Kurz „Podzimní ladění“, který efektivně propojil tanec, pohyb a terapii, byl pro mne v mnoha směrech výjimečný. Chtěla bych tímto veřejně poděkovat skvělé a inspirativní lektorce Helence, která po celou dobu mezi nás šířila pozitivní energii a snažila se, abychom si z tohoto jednoho podzimního víkendu odnesly co nejvíce. Doporučuji jej všem, kteří si potřebují utříbit své myšlenky, zrelaxovat tělo i mysl a dále rozvíjet svou osobnost.

Petra Skokanová

Děkuji za hezké zážitky na kurzu, který mě obohatil o pohled na druhé pohlaví. Nejvíce mě zaujalo proudění energie i prvky komunikace se spoluprací. Mohu doporučit, byl to užitečně prožitý víkend.

Jarda Pekárek

Mgr. Renáta Sobolevičová
Pod vedením Heleny Bezděkové a Carlose Sepúlvedy jsem se zúčastnila seberozvojového tanečního kurzu. Použitá metoda autoestima flamenca pro mě byla vynikajícím doplňkem studia flamencového tance. V příjemné atmosféře jsem se skvěle uvolnila a naučila se zaměřit i na jiné věci, než na choreografii a efekt tance „navenek“.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Pro mne byla přednáška „Dušičkové povídání“ přínosná v tom, že jsem si potvrdila to, co jsem prožívala. A dostal se mi podrobný popis toho, jak to zvládat a přijmout. Ujistila jsem se, že podobné pocity mají i ostatní – sdílení. Dále jak pracovat sama nebo se obrátit na někoho, kdo mi s tím pomůže, když se ztrácím v emocích a běhu života.

Jana Zierisová

Na přednášce mě zaujalo nejvíce vyrovnání se nedořešeného vztahu se členem rodiny, který odešel náhle, pomocí dopisu. To jsem také udělala a pomohlo mi to. Tak ještě jednou díky a hezký podzim!

Jitka Honcová

K „Dušičkovému povídání“ bych řekla asi toto: přednáška je vhodná pro osoby, které téma smrti dosud neměli odvahu otevřít. Jsem si jistá, že profesionální, ale přesto milý přístup lektorky dodá odvahy mluvit i o bolavých místech či o smrti všeobecně. Přednášku především doporučuji osobám, které rády sdílí nebo pouze rády poslouchají, protože přednáška je koncipovaná velmi interaktivně a jistě se dozvíte mnoho zajímavého.

Iveta Klingenhoferová

Přednáška Dušičkové povídání byla velmi pěkná a doporučila bych ji všem, kteří prožívají ztrátu svých nejmilejších bližních. Přijďte a přesvědčte se.

Věra Vaňková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS