Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Helena Zázvorková

Helena Zázvorková

obsahový stratég a webcopywriter

Helena Zázvorková

Pomáhám firmám budovat pevné vztahy se zákazníky. Používám k tomu:

  • Kreativní a obsahové koncepty – Sestavím obsahovou mapu, která pomůže definovat vaše zákazníky i značku. Navrhnu správný tón komunikace a určím vhodné online i offline kanály, přes které na své zákazníky zacílíte. A nakonec vymyslím kreativní koncept a postarám se o jeho obsahové řešení.
  • User Experience – Ať už pomocí přehledně strukturovaného webu nebo vhodného uspořádání zboží v prodejně – pomůžu vylepšit dobrý pocit vašich zákazníků z používání vašich služeb. Věřím na zdravý selský rozum podložený daty.
  • Copywriting – Kovaná jsem ve web copywritingu, a to od sloganu až po texty v patičce. Váš příběh ale dokážu vyprávět i pomocí newsletterů, PR článků nebo třeba tištěných katalogů.

Tvorbě obsahu a digitálních konceptů se věnuji od roku 2013. Aktuálně spolupracuji s Českou spořitelnou, agenturami Sprinkler MorningRocket Club. Pravidelně se účastním oborových konferencí a jsem členem Asociace UX.

Ukázky práce:

Obsahový koncept nového webu pro AirBankSlogan a textace reklamního letáku pro E.ONObsahový koncept a copywriting produktové stránky pro NN Životní PojišťovnuE-shop Silvini.cz – UX design a copywriting klíčových stránek

Status:

nové zakázky přijímám od ca začátku května 2018

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Česká spořitelna – textace klíčové produktové nabídky na webu csas.cz, obsahová editace interních a externích materiálů – web, emaily, SMS komunikace aj.
  • AirBank – obsahový koncept webu
  • Zest Tea – slogan firmy a textace reklamních materiálů
  • NN Group – obsahový koncept a textace produktu NN Život
  • ProPrumysl – UX design, obsahový koncept a textace landing page, PR
  • E-shop Silvini.cz – UX design a copywriting klíčových stránek

Kontaktní informace

Helena Zázvorková
Na spojce 87/8
Praha 10
101 00
Mobil:608 530 968
Email:zazvorkova.helena@gmail.com
Web:helenazazvorkova.cz
Twitter:Twitter helenazaz
Účet:35 – 5580550297 / 0100 (Komerční banka)
:02642743

Doporučení z první ruky

Sehnat copywritera, který najde podstatu sdělení a dokáže ji věcně a srozumitelně formulovat, je velmi vzácné. A právě to Helena umí.
Ivan Manolov
Senior copywriter Česká spořitelna

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS