Doporučení z první ruky

Helena Zázvorková — copywriterka se zaměřením na textaci webů a tvorbu jejich struktury (UX design)


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

Helena vedla přípravu naší nové stránky pro projekt Odolná obec, jak tvorbu textů, tak koordinaci grafičky a programátora. Mohli jsme se spolehnout na její profesní zkušenosti, dobře dokázala navnímat kulturu a tón komunikace naší organizace, zorientovat se v tématu. Ve chvílích, kdy jsme si nebyli jistí, jakou variantu zvolit, dokázala dát své expertní doporučení. Vše fungovalo k naší spokojenosti.

Ivana Dingová
Diakonie
www.odolnaobec.cz 731 621 439

Helena je profesionální obsahový specialista s koncepčním přemýšlením, empatií a celkovým přehledem v UX. Měl jsem příležitost s ní spolupracovat na dvou projektech. S Helenou jsme na stejné vlně uvažování a mindsetu, takže spolupráce s ní byla velice příjemná a produktivní.

Lukáš Fronc
Senior UX designer, Principals s.r.o.
https://www.linkedin.com/in/fronc/ lukas.fronc@principal.cz

Helenu jsme si najali jako UX designéra a obsahového specialistu na dva bankovní projekty, z nichž jeden důrazně ovlivňoval efektivnost zadávání korporátních úvěrových smluv. Helena se obou projektů zhostila profesionálně a svědomitě. S výsledkem jsem byl spokojen a doporučuji ji k další spolupráci.

Lukáš Mencl
UX Leader, Česká Spořitelna a.s.
https://bit.ly/2TdO9Tt lmencl@csas.cz

Heleno, díky! Vím, že se na tvou práci můžu spolehnout.

Petr Bílý
majitel agentury, Sprinkler Morning s.r.o.
www.sprinklermorning.cz petr.bily@sprinklermorning.cz

Helena nám pomáhala vytvořit samoobsluhu pro B2B nástroj www.arnold-robot.eu. Spolupráce byla výborná – Helena nad zadáním přemýšlí, přináší vlastní nápady, je schopna je otestovat s uživateli a dotáhnout vše jak technicky, tak obsahově. Palec nahoru.

Michal Osuský
CEO, arnold-robot powered by LMC, s.r.o.
www.linkedin.com/in/michalosusky/ michal@arnold-robot.eu

Z dodaných textů jsem poznal, že Helena nad svou prací přemýšlí. Dohledává si souvislosti, když je to potřeba. A hotovou práci odevzdává přesně v termínu.

Jan Jirásek
majitel společnosti, Zest Tea s.r.o.
www.zesttea.com jirasek.jan@outlook.cz

Na Heleně je skvělé, jak dokáže vymyslet kreativní a obsahově velmi poutavý text a zároveň se na to dívá i očima čtenáře tak, aby to bylo pro něj příjemné a srozumitelné. Není to o bezmyšlenkovitém psaní, ale nad věcmi přemýšlí koncepčně. Je skvělé, že se mohu spolehnout na to, že práci vždy dodá včas a že je v top kvalitě.

Inga Halabicová
spoluzakladatelka projektu Randebox
www.randebox.cz info@randebox.cz

Sehnat copywritera, který najde podstatu sdělení a dokáže ji věcně a srozumitelně formulovat, je velmi vzácné. A právě to Helena umí.

Ivan Manolov
marketing specialist, Česká Spořitelna a.s.
www.linkedin.com/in/ivan-manolov-9726242… imanolov@csas.cz

U Heleny oceňuju především její spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na její práci je vidět nejen že ji baví, ale že má skutečně smysl a přináší tak zadavatelům reálný užitek. Její služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.

Filip Truhlář
Strategist, SYMBIO Digital
www.linkedin.com/in/filiptruhlar/ filip.truhlar@symbio.agency

Chci Heleně poděkovat za kus práce, který na našem webu odvedla. Poskytla nám jeho detailní UX analýzu, na základě které jsme byli schopni web vlastními silami, a přesto s jasným vedením, upravit. Web teď funguje i prodává lépe. Heleno, díky.

Vlaďka Anderson
zakladatelka projektu mytrees.global
www.perfectnetwork.us vladka@perfectnetwork.us