Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Helena Zázvorková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Helena Zázvorková — UX designér se specializací na web copywriting a UX writing

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Helena Zázvorková:
Sehnat copywritera, který najde podstatu sdělení a dokáže ji věcně a srozumitelně formulovat, je velmi vzácné. A právě to Helena umí.

Ivan Manolov

Marketing Specialist, Česká Spořitelna a.s.
www.linkedin.com/in/ivan-manolov-9726242… ~ imanolov@csas.cz
Z dodaných textů jsem poznal, že Helena nad svou prací přemýšlí. Dohledává si souvislosti, když je to potřeba. A hotovou práci odevzdává přesně v termínu.

Jan Jirásek

majitel společnosti, Zest Tea s.r.o.
jirasek.jan@outlook.cz
Helena je profesionální obsahový specialista s koncepčním přemýšlením, empatií a celkovým přehledem v UX. Měl jsem příležitost s ní spolupracovat na dvou projektech. S Helenou jsme na stejné vlně uvažování a mindsetu, takže spolupráce s ní byla velice příjemná a produktivní.

Lukáš Fronc

Senior UX/UI designer, Principals, s.r.o.
https://www.linkedin.com/in/fronc/ ~ lukas.fronc@principal.cz
Helenu jsme si najali jako UX designéra a obsahového specialistu na dva bankovní projekty, z nichž jeden důrazně ovlivňoval efektivnost zadávání korporátních úvěrových smluv. Helena se obou projektů zhostila profesionálně a svědomitě. S výsledkem jsem byl spokojen a doporučuji ji k další spolupráci.

Lukáš Mencl

UX Leader, Česká Spořitelna a.s.
https://bit.ly/2TdO9Tt ~ lmencl@csas.cz
Heleno, díky! Vím, že se na tvou práci můžu spolehnout.

Petr Bílý

majitel agentury, Sprinkler Morning s.r.o.
petr.bily@sprinklermorning.cz
S Helenou jsme spolupracovali při tvorbě interních i klientských webových prezentací. Vždy jsme se mohli spolehnout nejen na perfektně odvedenou práci, ale i vlastní invenci a kreativitu, kterou použije. A navíc na, v oboru vzácné, dodržení časových harmonogramů.

Robert Svoboda

majitel agentury, Focus Agency s.r.o.
www.linkedin.com/in/svobodarobert/ ~ r.svoboda@focus-agency.org
Helena nám pomáhala vytvořit samoobsluhu pro B2B nástroj www.arnold-robot.eu. Spolupráce byla výborná – Helena nad zadáním přemýšlí, přináší vlastní nápady, je schopna je otestovat s uživateli a dotáhnout vše jak technicky, tak obsahově. Palec nahoru.

Michal Osuský

CEO, arnold-robot powered by LMC, s.r.o.
www.linkedin.com/in/michalosusky/ ~ michal@arnold-robot.eu
Na Heleně je skvělé, jak dokáže vymyslet kreativní a obsahově velmi poutavý text a zároveň se na to dívá i očima čtenáře tak, aby to bylo pro něj příjemné a srozumitelné. Není to o bezmyšlenkovitě psaní, ale nad věcmi přemýšlí koncepčně. Je skvělé, že se mohu spolehnout na to, kdy práci dodá a že je vždy v top kvalitě.

Inga Halabicová

spoluzakladatelka projektu Randebox.cz
info@randebox.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS