Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Helena Zázvorková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Helena Zázvorková — copywriter se zaměřením na web copywriting a UX design

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Helena Zázvorková:
Helena je profesionální obsahový specialista s koncepčním přemýšlením, empatií a celkovým přehledem v UX. Měl jsem příležitost s ní spolupracovat na dvou projektech. S Helenou jsme na stejné vlně uvažování a mindsetu, takže spolupráce s ní byla velice příjemná a produktivní.

Lukáš Fronc

Senior UX designer, Principals s.r.o.
https://www.linkedin.com/in/fronc/ ~ lukas.fronc@principal.cz
Helenu jsme si najali jako UX designéra a obsahového specialistu na dva bankovní projekty, z nichž jeden důrazně ovlivňoval efektivnost zadávání korporátních úvěrových smluv. Helena se obou projektů zhostila profesionálně a svědomitě. S výsledkem jsem byl spokojen a doporučuji ji k další spolupráci.

Lukáš Mencl

UX Leader, Česká Spořitelna a.s.
https://bit.ly/2TdO9Tt ~ lmencl@csas.cz
Heleno, díky! Vím, že se na tvou práci můžu spolehnout.

Petr Bílý

majitel agentury, Sprinkler Morning s.r.o.
petr.bily@sprinklermorning.cz
S Helenou jsme spolupracovali při tvorbě interních i klientských webových prezentací. Vždy jsme se mohli spolehnout nejen na perfektně odvedenou práci, ale i vlastní invenci a kreativitu, kterou použije. A navíc na, v oboru vzácné, dodržení časových harmonogramů.

Robert Svoboda

majitel agentury Focus Agency s.r.o.
www.linkedin.com/in/svobodarobert/ ~ r.svoboda@focus-agency.org
Helena nám pomáhala vytvořit samoobsluhu pro B2B nástroj www.arnold-robot.eu. Spolupráce byla výborná – Helena nad zadáním přemýšlí, přináší vlastní nápady, je schopna je otestovat s uživateli a dotáhnout vše jak technicky, tak obsahově. Palec nahoru.

Michal Osuský

CEO, arnold-robot powered by LMC, s.r.o.
www.linkedin.com/in/michalosusky/ ~ michal@arnold-robot.eu
Z dodaných textů jsem poznal, že Helena nad svou prací přemýšlí. Dohledává si souvislosti, když je to potřeba. A hotovou práci odevzdává přesně v termínu.

Jan Jirásek

majitel společnosti, Zest Tea s.r.o.
jirasek.jan@outlook.cz
Sehnat copywritera, který najde podstatu sdělení a dokáže ji věcně a srozumitelně formulovat, je velmi vzácné. A právě to Helena umí.

Ivan Manolov

marketing specialist, Česká Spořitelna a.s.
www.linkedin.com/in/ivan-manolov-9726242… ~ imanolov@csas.cz
Na Heleně je skvělé, jak dokáže vymyslet kreativní a obsahově velmi poutavý text a zároveň se na to dívá i očima čtenáře tak, aby to bylo pro něj příjemné a srozumitelné. Není to o bezmyšlenkovitém psaní, ale nad věcmi přemýšlí koncepčně. Je skvělé, že se mohu spolehnout na to, že práci vždy dodá včas a že je v top kvalitě.

Inga Halabicová

spoluzakladatelka projektu Randebox
info@randebox.cz
U Heleny oceňuju především její spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na její práci je vidět nejen že ji baví, ale že má skutečně smysl a přináší tak zadavatelům reálný užitek. Její služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.

Filip Truhlář

Strategist, SYMBIO Digital
www.linkedin.com/in/filiptruhlar/ ~ filip.truhlar@symbio.agency
Chci Heleně poděkovat za kus práce, který na našem webu odvedla. Poskytla nám jeho detailní UX analýzu, na základě které jsme byli schopni web vlastními silami, a přesto s jasným vedením, upravit. Web teď funguje i prodává lépe. Heleno, díky.

Vlaďka Anderson

zakladatelka projektu mytrees.global
vladka@perfectnetwork.us
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS