Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Honza Dolejš — lektor osobní produktivity, time managementu a digitálních dovedností

Zobrazuji č. 110 z celkem 31 doporučení prezentace Honza Dolejš:
Bc. Andrea Hermanová
U Honzy Dolejše jsem před dvěma lety absolvovala kurz Osobní produktivity a Time Managementu. Z poznatků, které jsem na kurzu získala, každodenně těžím. Obzvlášť přínosné pro mě bylo seznámení se s aplikací Trello, díky které si zvládám velmi efektivně řídit projekty. Honza je skvělý lektor a velice příjemný člověk. Nadšeně doporučuji!

Bc. Andrea Hermanová

překladatelka angličtiny a korektorka
Zúčastnil jsem se školení GTD s Honzou Dolejšem, a protože tuto metodu s ohledem na svou práci používám již několik let, čekal jsem, zda se dozvím něco nového. Skutečně jsem se dočkal – Honza mimo jiné představil aplikaci IFTTT, která mi ve spolupráci s mým systémem GTD ušetří nemálo času, který jsem až dosud musel trávit rutinními opakovanými úkoly. Za sebe jsem tedy velmi spokojený, protože má očekávání byla naplněna.

Karel Kilián

Pomohlo mi to uchopit a lépe pochopit některé myšlenky z knihy o GTD. Skvělé byly praktické ukázky a úkoly, na kterých okamžitě pochopíte smysl a principy metody. Také mi to lépe pomůže při rozhodování, zda metodu používat v papírové nebo elektronické metodě. Honza totiž tuto metodu používá přes dva roky a tak se jednoduše můžete zeptat na ty praktické věci, u kterých nevíte, jak na to.

Lenka Antonová

Poznámky jsem vždy nosila roztroušené po kapsách a kabelkách, a tak není divu, že jsem často nějakou ztratila. Honza mne ale naučil, jak využívat moderní technologie a vše zorganizovat tak, abych už na ně nezapomněla.

Alena Patrochová

Jedním slovem - dokonalý. Odnesla jsem si spoustu informací, které již aplikuji a dost mi pomáhají při každodenním fungování. Také oceňuji, že kurz nebyl jenom teoretický, ale také praktický.

Lucie Marholdová

Velice přínosný jak pro toho, kdo chce něco dělat, ale neví jak, ale i pro ty, kteří ví jak, ale stejně jim to pořád někde hapruje. S Trellem už pracuji asi tři roky, ale až na kurzu jsem se dozvěděla, jak ho můžu používat efektivně.

Zuzana Režná

Kurz mi přišel velice přínosný. Velmi se mi líbil způsob prezentace a hlavně struktura - to že bylo v úvodu jasně vymezeno co bude obsahem, to se pak skutečně splnilo, a na konci přišlo kvalitní shrnutí nejdůležitějších důležitých věcí.

Adéla Hrabáková

Praktické tipy, jasně chronologicky postavené na uchopitelných příkladech. Vše navíc aplikováno do konkrétního software (Trello). Jasná a jednoduchá cvičení mi pomohla vyzkoušet si metodu GTD na vlastní kůži. Velký AHA moment jsem měl u cvičení Singletasking VS. Multitasking. Další návrhy na software a ukázka jeho osobní aplikace v běžném životě - k nezaplacení! Navíc možnost dotazů pro osobní aplikaci.

Petr Popek

Kurz mi velmi pomohl poznat nástroj, který je uživatelsky jednoduchý a intuitivní, do teď jsem se trochu "bála" podobných aplikací, protože jsem spíš pro papír, ale tipy, které mě Honza naučil jsem hned vyzkoušela a moc mě to baví. Kurz vřele doporučuji všem, kteří mají problém s řízením svého času nebo toho prostě mají moc.

Markéta Bäumelová

Aplikace mě velice zaujala. Plánuji jí začlenit do svého života, přesně toto jsem potřeboval pro svou práci.

Radek Rymel

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS